Skocz do zawartości
DaraS

Ufc 2010 Undisputed

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam pewien problem z UFC 2009, mianowicie kiedyś coś pogrzebałem i kariera mi przeszła w `RETIRED FIGHTERS` i jak daję `LOAD CAREER` to nie ma jej tam, idzie jakoś uratować tą postać czy nie za bardzo?

Wiem, że temat jest o UFC 2010, ale mam nadzieję, że mi pomożecie.

Pozdrawiam i liczę na pomoc! :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie mam pewien problem z UFC 2009, mianowicie kiedyś coś pogrzebałem i kariera mi przeszła w `RETIRED FIGHTERS` i jak daję `LOAD CAREER` to nie ma jej tam, idzie jakoś uratować tą postać czy nie za bardzo?

Wiem, że temat jest o UFC 2010, ale mam nadzieję, że mi pomożecie.

Pozdrawiam i liczę na pomoc! :thumbsup:

Jest już pozamiatane, kariera Twojego zawodnika skończyła się. Nie ma szans na powrót, tylko trzeba zacząć nową (gra pytała się Ciebie 3 razy zanim wywaliłeś postać na emeryturę, bądź też skończył się 7 letni okres kariery zawodnika (kariera w sposób naturalny kończy się po wygraniu 35-40 walk))

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem karierę swoim zawodnikiem, Middleweight. Mój figter to kickboxer. Jak planować te treningi? Każdy tydzień ćwiczyć? Normalne treningi czy po prostu na obozy jeździć i trenować dane ciosy? Zauważyłem, że jest kilka leveli poszczególnych ruchów, od razu wymaksować czy po kolei każdy?

Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem karierę swoim zawodnikiem, Middleweight. Mój figter to kickboxer. Jak planować te treningi? Każdy tydzień ćwiczyć? Normalne treningi czy po prostu na obozy jeździć i trenować dane ciosy? Zauważyłem, że jest kilka leveli poszczególnych ruchów, od razu wymaksować czy po kolei każdy?

Dzięki!

Lepiej pomóc nie mogę jak dać tylko ten link: http://undisputed.pl/topics9/poradnik-kariera-ufc-undisputed-2010-vt2147.htm

Jakbyś miał jakieś wątpliwości to wal śmiało!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stokrotne dzięki! Na pewno skorzystam :)

Ok, ale nie rozumiem jednej rzeczy.

Pakować na razie w te atrybuty? A w międzyczasie zajmować się sparingami i zbierać punkty na skille? A co z bootcamps? Uczyć się nowych ruchów? Wszystkich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stokrotne dzięki! Na pewno skorzystam :)

Ok, ale nie rozumiem jednej rzeczy.

Pakować na razie w te atrybuty? A w międzyczasie zajmować się sparingami i zbierać punkty na skille? A co z bootcamps? Uczyć się nowych ruchów? Wszystkich?

Ładuj na razie wszystko do 30. Zacznij od tej grupy gdzie masz speed itd. Potem zacznij ładować do 30 wszystkie te umiejętności gdzie masz ofensywę w nazwie. Jedynie w defensywę możesz ładować przy sumbission, ale z resztą ta gra jest taka, że jak będzie chciała cie poddać to cie podda. Możesz też dodać do obrony przed obaleniami. Najlepiej to dostosuj do swojego fightera. Jak preferujesz stójkę to ładuj wpierw takie rzeczy jak ciosy itd. Jak przeczytałeś gra ma 3 limity po których nie spadają umiejętności: 30-50-70 dlatego najwygodniej jest doprowadzić do tego żeby wszystko mieć 70. Ja robiłem różnie. Raz zajmowałem się tą grupą z siłą i szybkością żeby dojść do 70 a potem zajmowałem się ciosami i dopiero pod koniec kariery uczyłem się nowych chwytów. Generalnie możesz i musisz dopasować do siebie. Co do nowych ruchów to ucz się tych których potrzebujesz. Przynajmniej zrób je na ten 1lvl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wszystko mam już na 30. Teraz zbieram kasę na kolejne ulepszenie, i dodam zwiększenie punktów w skillach, gdyż wcześniej wziąłem atrybuty.

Dzięki za odp ;)

Tam jest też napisane, że najlepiej mieć jednego sponsora..dlaczego? Nie lepiej mieć kilku i brać od nich kasę?

Edytowane przez DawidekFCB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie orientuje się ktoś może kiedy jest premiera ufc 2011 ?:) Bo z trailera wynika że jest tam fizyka podobna do Fna, ciosy nie są takie sztywne jak w 10 :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie orientuje się ktoś może kiedy jest premiera ufc 2011 ?:) Bo z trailera wynika że jest tam fizyka podobna do Fna, ciosy nie są takie sztywne jak w 10 :]

Jest trailer do nowego UFC?!?!?!?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma.

A jeszcze co do tych sparingów. Da się jakoś więcej wyciągnąć, niż te marne 50? I cały czas trzeba grać free sparing? Trochę to nudne się staje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma.

A jeszcze co do tych sparingów. Da się jakoś więcej wyciągnąć, niż te marne 50? I cały czas trzeba grać free sparing? Trochę to nudne się staje...

Ja zawsze skipowałem. Nie chciało mi się grać. Wiem, że się mniej dostaje ale coś za coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugerowałem się tym filmikiem, widać tu o niebo lepsze wyprowadzanie ciosów niż w 10 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na datę filmiku ;)

Kurde no nie mogę!! Za każdym razem CPU pokonuje mnie przez suba, a ja nie mogę sie wydostać!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, już wiem o co chodzi z tym filmikiem :) Takie małe marzenie, żeby tak wyglądały ciosy zadawane w nowym UFC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadne PS4 :P Ma być na PS3 bo nie mam zamiaru kupować nowej konsoli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie mogę zwiększać skilli? Kupilem nowego sparingpartnera, a i tak mogę mieć tylko do 40...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a juz myslalem, ze ten filmik to trailer ;/

a musze pochwalic sie moja pierwsza wygrana walka online, moj bilans na dzis wyglada tak - 1 wygrana i 47 porazek, niestety ale nie umiem uciekac z submissions ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a musze pochwalic sie moja pierwsza wygrana walka online, moj bilans na dzis wyglada tak - 1 wygrana i 47 porazek, niestety ale nie umiem uciekac z submissions ;/

Jestem w szoku... zamiast przegrywać te 47 razy, spokojnie byś zdążył nauczyć się 3 razy wychodzić z sub (tutorial w grze, bądź też tryb exhibition) no chyba że dajesz je sobie robić, gdy już nie masz staminy to całkiem inna bajka, wtedy to już Święty Boże nie pomoże, jak nie kontrolujesz paska zmęczenia to każda ciota Cię rozwali przez poddanie walki.

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14zł kosztuje

ja komputerowi umiem uciekac z suba ale na necie troche inaczej to wyglada, nie jestem tez jakims laikiem jesli chodzi o gry - poprostu ku*wa nie kumam tego systemu chyba do konca

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z kumplem zamówiliśmy sobie UFC ,żeby razem w coś popykać . I mam pytanie , czy w pudełku od gry (nowa ,zafoliowana) nie ma żadnej przepustki i muszę ją kupić na PSS za 14 złotych ? No i jeszcze jedno. Jeżeli kupię tą przepustkę na swoim koncie , to czy kumpel może się zalogować na moje konto (na swojej konsoli) pobrać przepustkę i grac dalej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z kumplem zamówiliśmy sobie UFC ,żeby razem w coś popykać . I mam pytanie , czy w pudełku od gry (nowa ,zafoliowana) nie ma żadnej przepustki i muszę ją kupić na PSS za 14 złotych ?

Jak gra nowa, to online pass w pudełku, nie musisz kupować.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość w grze odtworzenia własnego soundtracka ? Muzyczka w menu nie za bardzo mi się podoba ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak jest z online aktualnie gra troche ludzi ?,czy na walke trzeba czekac dosc dlugo ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×