Skocz do zawartości
DaraS

Ufc 2010 Undisputed

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ja mam pytanie ,bo na str.6 było napisane ,że kod do online jest z tyłu książeczki

Może ktoś powiedzieć gdzie dokładnie ,bo mam włoską wersję (kupiłem za 50 zł taniej we Włoszech)?

Pzdr.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja mam pytanie ,bo na str.6 było napisane ,że kod do online jest z tyłu książeczki

Może ktoś powiedzieć gdzie dokładnie ,bo mam włoską wersję (kupiłem za 50 zł taniej we Włoszech)?

Pzdr.:D

Z tyłu książeczki jest kod na online. Proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ,we włoskiej wersji jest dziwnie napisane ,ale już znalazłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy da sie zmienic kategoriw wagowa w karierze jesli jestem w polciezkiej i chcialbym przejsc do ciezkiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się. O ile dobrze pamiętam to jak zdobyłem mistrza w półciężkiej i obroniłem je ze 2 razy to zgłosił się do mnie trener czy nie chce zmienić kategorii wagowej. Niech ktoś potwierdzi bo nie jestem pewny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się. O ile dobrze pamiętam to jak zdobyłem mistrza w półciężkiej i obroniłem je ze 2 razy to zgłosił się do mnie trener czy nie chce zmienić kategorii wagowej. Niech ktoś potwierdzi bo nie jestem pewny.

mi sie udalo np po trzech obronach mistrza w wadze ciezkiej przeszlem do wagi polciezkiej i tam zdobylem tez tytul

Edytowane przez dariusz110

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka opłaca sie kupic ta gre (teraz nowke za 80 zl mozna zgarnac)

bo jak kumple przyjda to tylko w fife 11 klepiemy ^ ^ a wczoraj wlaczylismy sobie demo EA MMA (wiem ze beznadziejne ale fajnie na 2 sie grało)

no to jescze raz warto kupic ta gre ?? jakies argumenty prosze (a i jak z grywalnoscia multi ?? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka opłaca sie kupic ta gre (teraz nowke za 80 zl mozna zgarnac)

bo jak kumple przyjda to tylko w fife 11 klepiemy ^ ^ a wczoraj wlaczylismy sobie demo EA MMA (wiem ze beznadziejne ale fajnie na 2 sie grało)

no to jescze raz warto kupic ta gre ?? jakies argumenty prosze (a i jak z grywalnoscia multi ?? )

Obie gry są bardzo fajne do czasu aż nie poznasz skutecznego sposobu na pokonanie kompa na najwyższym poziomie. W MMA wystarczy tylko klepać pięściami i przeciwnik sam upadnie, W UFC wystarczy robić suplex za suplexem aż przeciwnik zostanie ogłuszony a potem to już droga wolna co z nim zrobisz ale i tak walka skończy się przed końcem 1 rundy. Co do online to może powiem jaką miałem wczoraj walkę. Grałem z gościem który miał ok 500 zwycięstw i ok 20 porażek, ja miałem ledwo 3 zwycięstwa i 8 porażek. Pojedynek był równy. Udało mi się go kilka razy rzucać o glebę i klepać go tak żeby jego stamina spadała. No i faktycznie moja taktyka była bardzo skuteczna bo była 3 runda a on już był nieźle obity. Nagle nie wiadomo skąd, złapał mnie w klincz i jedno uderzenie i leżę. Pomyślałem sobie że to jakieś żarty. Randomowe KO w UFC to naprawdę wielka bolączka, przynajmniej dla mnie. Do tego dodaj sobie trudność znalezienia przeciwnika i częsta lagi i się już totalnie odechciewa grać online.

Jeżeli chodzi o grę z kolegą to pewnie lepiej będzie wam zagrać w MMA bo jest dużo prostsze, no chyba, że nauczycie się wszystkich przejść itd jakie są w UFC.

Dodam że jeszcze podczas grania w UFC uszkodził mi się prawy anolog od kręcenia przy submission <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dźwignie idzie założyć tylko gdy przeciwnik jest bardzo zmęczony? Raz mi sie to udało. Nadusiłem prawy analog i trzymałem go tak cały czas obracając, dobrze robie?

A tak po za tym świetna gierka, pykałem dzisiaj u kuzyna i zdecydowanie na plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dźwignie idzie założyć tylko gdy przeciwnik jest bardzo zmęczony? Raz mi sie to udało. Nadusiłem prawy analog i trzymałem go tak cały czas obracając, dobrze robie?

A tak po za tym świetna gierka, pykałem dzisiaj u kuzyna i zdecydowanie na plus.

ja też mam duży problem z grą w parterze. obrona mi jeszcze jakoś idzie, chociaż też raczej na czuja się bronię przed przejściami. niestety jak już ktoś mnie chce poddać, to zawsze mu to wychodzi. nie wiem co robię nie tak.

poddać przeciwnika też jest mi bardzo trudno.

potrafi ktoś wyjaśnić jak powinno się poddawać? czy tą gałką trzeba kręcić z wciśniętym R3? ważniejsze jest żeby jak najszybciej ją kręcić mniej więcej po okręgu, czy lepiej się skupić na wolniejszym ale dokładniejszym kręceniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupię używaną grę to będę mógł grać przez internet czy są tu jakieś CD-Keye?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupię używaną grę to będę mógł grać przez internet czy są tu jakieś CD-Keye?

jest online pass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są tutaj tylko zawodnicy z federacji UFC?

W przyszłym tygodniu a może jeszcze w tym będę miał tą grę;p Nie mogę sie doczekać:)

Jak tutaj wygląda tworzenie zawodnika? Chodzi mi o style walki. Wybierasz np BJJ albo Thax Boxing czy jak to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podnosisz swojemu zawodnikowi ogólne statystyki(siła, szybkość, cardio, obalenia, przechodzenie pozycji itp.) i uczysz go technik z różnych stylów walk. Możesz nauczyć swojego zawodnika różnego rodzaju rzutów, technik bokserskich, high kicków, poddań itp.. Np. w lewej ręce możesz mieć potężny prosty, a w prawej sierpa. Zakroczną nogą możesz kopać high kicki, a wykroczną tylko w korpus.

Co do pytania o zawodników. Tak są tylko w UFC, ale nie ma wchłoniętych od stycznia z WEC zawodników wagi lekkiej, ani kategorii koguciej i piórkowej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie kiedy wyjdzie UFC 2011? Wiem że to nie miejsce na takie pytanie ale nie wiem gdzie to napisać. Proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie kiedy wyjdzie UFC 2011? Wiem że to nie miejsce na takie pytanie ale nie wiem gdzie to napisać. Proszę o szybką odpowiedź.

podobno początek 2012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki problem: 3 razy już zaczynałem karierę i zawsze w light hewihaight (chyba źle to napisałem :P ale chodzi mi o junior ciężką) nie wiem gdzie się wybiera wagę, a chciał bym zagrać w średniej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna tutaj dokupic online pass?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie moze mi ktos powiedziec jak bronic sie przed submisions ? bo ten sposob z treningu gowno warty juz 40 walke przegrywam przez poddanie, krecic prawym analogiem w lewa strone trzymajac l1 ? prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem. udało mi się w grze osiągnąć wiele, bo rozwinąłem jak się dało obronę przed obaleniami, nauczyłem też zawodnika "gumowej|" obrony z pleców i w ten sposób łapałem i obijałem wszystkich, którzy mnie obalali. niestety czasem i tak dawalem się poddać :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, z trophiesem It's The Jits!. Podchodzę do typka L1 + R3 w prawo, później dźwignie na rękę (L1 + wciskam R3) czekam aż mu stamina zejdzie, przechodzę na dźwignię na szyje (L1 + R3), czekam aż stamina mu zejdzie, kręcę prawą gałką i on zawsze ucieka :/ Co mam robić żeby go poddać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

chętnie zagram

poziom: pomiedzy początkujący a średniak

id: m0rfi_91

Edytowane przez m0rfi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×