Skocz do zawartości
DaraS

Ufc 2010 Undisputed

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to gdzie założysz konto nie ma wpływu na to z kim będziesz grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się piszę na jakieś wspólne walki. Camp już mam, więc jak wbije na ps3 to zaprosze kilka osób. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja cały czas przymierzam się do kupna. Po samym pograniu w demko gra mi sie spodobała, ale sterowanie ogarnałem może w 1/4 gdzie w porównaniu z fnr4 była to chwila i to mnie troche odpycha od kupna. I tu natomiast pytanie, czy ten tutorial w full wersji sporo daje? Szybko powinienem ogarnąć tą gierke? Bo sama rozgrywka bardzo wciąga.

ja również jestem zupełnym laikiem ale napaliłem się na tą grę po demie i powiem Ci że jest bardzo ok kilkanaście walk i już ogarniesz podstawy i będziesz mógł coś powalczyć ale mi póki co ciężko przychodzi walka w parterze itp. tu już zaczynają się schody choć może to kwestia czasu a gram z 10h dopiero

podsumowując nie zastanawiaj się i bierz gra jest świetna i tryb kariery wciąga jak mało co wczoraj zaczołem grac po 20tej i o 3ciej ledwie skończyłem choć chce się więcej i więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raaastaman

No to jest właśnie to. W stójce całe sterowanie znam, ale w parterze jest mi bardzo cieżko tyle jest tych opcji w ustawieniach sterowania, że nie wiem za co sie zabrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałęm dziś demko, i kurcze jestem w szoku. Super gra, dużo ciosów, krew sie leje. Dla porównania włączyłem na poziom łatwy, to 2 rundu i KO miałem. Potem włączyłem na najwyższy poziom, to 30 sekund, i lezałem na dechach, i dzwignia na łokieć, lub na kolano, i koniec. Masakra. Nie umiem jeszcze właśnie na dechach dzwigni robić, ale chyba da sie ich nauczyc :) Dziś jade po fulla !! Nareszcie mam gre, w która będe grał długo, i kumpel tez kupuje, to będzie sie działo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie cos jeszcze o multi czy faktycznie jest masakra i kiedy ma patch wyjsc czy w ogóle wyjdzi mam gre zamowiona chetnie bym pogral w teamie.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle. Rozegrałem już 35 meczy rankingowych i około 10 meczy nierankingowych a online testowałem chyba 2 dni. Quick Match w rankingowych nie działa ale jest sposób,  dzięki któremu można szybko zagrać. Ustawia się w custom match wyszukiwanie gier na takie które nikt nie gra przez co wyskoczy komunikat czy chcesz założyć lobby. Wchodzisz zmieniasz na swoje ustawienia i czekasz. W moim przypadku do 2 czy 3 min zawsze ktoś wbijał.

Sama walka nie jest mocno zlagowana jak się ustawi Have Protection w ustawianiu lobby. Zdarzają się ścinki ale tylko na początku walki. Jak coś to Marcel dodaj mnie do psn to pogramy razem.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak by co to jestem chętny na on-line, tylko czasami ciężko mnie zastać. Potwierdzam również, że nie ma blokady regionalnej na granie on-line.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki troche mnie uspokoiles jak tylko gra do mnie dotrze to sie do was zglosze pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie co do tych je... głupich dźwigni -.- Na tym pasku zielonym na dole mam pełne "życie", facet z którym walcze jeszcze gorsze ode mnie, potem bez problemu parter i dźwignia, z której nie mam szans się wydostać. Jedyne, gdzie mi się udawało ją zrobić, to na tutorialach. Nawet na treningach nie idzie. Szlak mnie trafi, bo wszystkie walki przegrywam przez dźwignie, a w dodatku ustawiłem sobie "Brazilian Jiu-Jitsu" jako styl środkowy :/ Nie mówiąc o tym, że zanim ja przeniosę gościa do parteru (bo oczywiście mój zaje... facio nie umie robić rzutów, może znacie jakieś dobre campy?) to minie pół rundy. On za to mnie w ogóle na początku nie uderza, tylko od razu do parteru mnie przenosi. Jest to o tyle wkurzające, że mimo że mam dźwignie i inne na wysokim poziomie, to nie moge sie nawet obronić przed parterem. Zawsze jak jestem w parterze to przegrywam, przez dźwignie, a sam ich nie mogę założyć :| Może problem tkwi w tym, że nie umiem? Wciskam R3 i kręcę gałką. Na tutorialach to wychodziło. A może BJJ jest słabe? Może co innego wybrać? Co polecacie? Proszę o szybką odpowiedź, bo nie chcę mieć konsoli na sumieniu ;(

Edytowane przez Mruck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak grasz. Jeśli lubisz walkę w stójce to z BJJ dużo nie zdziałasz. Lepszym wyjściem będzie tradycyjny boks lub muay thai. Co do twojego narzekania na dźwignie( jak myślę grasz CAF):

a ) masz słabo rozwinięte submission defense(skuteczne to >60) 

b ) próbując się wydostać męczysz się w parterze, przez co łatwo ci założyć dźwignię( wygrałem tak chyba 20 rankingowych meczy),

c ) przeciwnik ma wysoki poziom submission offense oraz poszczególne techniki na 2 lub 3 poziomie,

d ) masz niskie Cardio przez co nawet mając większy pasek kondycji szybciej się "zagazujesz".  

Edytowane przez qim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wracając jeszcze do tematu gier zakupionych z regionem 3 ( swiat gier ), od piątku próbuję wpisać kod na japońskim psn ale albo wywala jakiś błąd albo nie chce go przyjąć, miał ktoś podobnie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rozwijac swojego zawodnika zeby nie spadaly mu wytrenowane punkty??

ok juz wiem sa progi gwarantowane jak w milionerach 30 50 i 70 :) pozdro

Edytowane przez Marcel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam do was pytanko. Czy ktos z was posiada edycje kolekcjonerska? Prbuje sie dowiedziec czy płytka Ultimate konckauts posiada swoje włąsne pudłeko czy jest wrzucna do gry czy jest zapakowana w jakas koperte. Jezeli ktos z was posiada prosze od odp:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wracając jeszcze do tematu gier zakupionych z regionem 3 ( swiat gier ), od piątku próbuję wpisać kod na japońskim psn ale albo wywala jakiś błąd albo nie chce go przyjąć, miał ktoś podobnie ??

Załóż konto na Honk Kong i tam wpisz kod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam do was pytanko. Czy ktos z was posiada edycje kolekcjonerska? Prbuje sie dowiedziec czy płytka Ultimate konckauts posiada swoje włąsne pudłeko czy jest wrzucna do gry czy jest zapakowana w jakas koperte. Jezeli ktos z was posiada prosze od odp:)

Płytka Ultimate knockauts jest w kopercie jak zwykla cd ze sklepu przyklejona do pudelka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

off/top

Edytowane przez Mniuwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem z wyprowadzaniem dźwigni -chciałbym wykonać takie cudo-(

) wiem że podbiegam do typa łapę gą ruchem gałki wciskam R3 potem L1+R3 i obracam prawym analogiem a kolo mi wychodzi z tego ataku może nie tak coś robię pomocy.

Przydał by się też poradnik dotyczący kariery -(jestem laikiem i chciałbym wiedzieć co ćwiczyć i jak ćwiczyć żeby być championem i pokonać championa )pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem z wyprowadzaniem dźwigni -chciałbym wykonać takie cudo-(

) wiem że podbiegam do typa łapę gą ruchem gałki wciskam R3 potem L1+R3 i obracam prawym analogiem a kolo mi wychodzi z tego ataku może nie tak coś robię pomocy.

Przydał by się też poradnik dotyczący kariery -(jestem laikiem i chciałbym wiedzieć co ćwiczyć i jak ćwiczyć żeby być championem i pokonać championa )pozdro

hohohoh nie wiedzialem ze takie cuda mozna robic ta gra mnie zaskakuje na kazdym kroku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Ostatnio kupiłem sobie FIGHT NIGHT ROUND 4, ale chciałbym także UFC 2010 i niezastaniawiam sie czy to nie marnowanie kasy na gre tego typu. Co wyście by zrobili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś z Was ma już swój camp , albo walczy w jakimś ? Jeżeli tak to chętnie się dołączę albo zaproszę do mojego - Bad Boys Team :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mojego możesz dołączyć :) Dołączajcie wszyscy ;d nazwa : Wanna be a fighter?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto chętny zagrać rankingowego meczyka ? PSN ID : THSklika_GRU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak sie skusze na UFC 2010. Mialem 2009 i w sumie bylo OK, ale wymagalo czasu, zeby wszystko dobrze opanowac a czasu jednak nie mialem, wiec sprzedalem. Teraz naszla mnie znow jednak ochota pograc i porzadnie rozkminic wszystkie chwyty, ale mam pytanie - czy sa jakies wersje uncut albo 15+? Na ebayu i allegro sa jakies dziwne opisy, ze wlasnie wersja uncut, ze zaden import z UK itd - tak wiec sa jakies wersje, na ktore lepsiej sie na nabrac, tzn bez krwi czy cos w tym stylu, czy wszystkie sa takie same?

Widzialem UFC (co prawda 2009, ale zawsze) z ograniczeniami wiekowymi raz 15 a raz 18...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×