Skocz do zawartości
timetoshake

Twój Ulubiony Magazyn.

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś mi wreszcie powie gdzie można kupic magazyn PSX EXTREME a nie odrazu na ściane płaczu..

W każdym sklepie/kiosku z prasą -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem Playbox'a miałem prawie wszystkie wydania, ale się zawiodłem, najpierw było spoko, ale czegoś mi w nim brakowało... Potem z miesięcznika przeszli na kwartalnik i niedawno przeczytałem, że będzie się pojawiać okazyjnie, cokolwiek to znaczy. Forgive,,

I zacząłem kupować Psx Extreme, bardzo rzetelny magazyn, wręcz naszpikowany humorem i newsami. Świetny hydepark i przystępne recenzje. Bardzo podoba mi się owy magazyn, teraz nie przepuszczę ani jednego numeru. Może też skusze się na magazyn "Film" albo 'Kino", chociaż dokładnie nie wiem, bo wszystkie newsy i info na temat filmów i tak czepie z innych źródeł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem z chęcią kupować PSX Extreme ale jeden fakt mnie zabolał...teraz to co oni tam napiszą to człowiek może się dowiedzieć wiele wcześniej...wszystkiemu winny rozwój internetu itp itd...kiedyś tak łatwo nie można było zdobywać informacji...trzeba było czekać na cd action,psx extreme i inne takie top secrety...dlatego jedynym magazynem jaki kupuje jest "Magazyn Gitarzysta" z racji mojego zamiłowania do gitary i ogólnie muzyki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie TRaCeGuitar, dostęp do informacji na chwilę obecną jest praktycznie nieograniczony... też pamiętam czasy kiedy stałem pod kioskiem czekając na swój numer Top Secret i Secret Service. Przez jakiś czas zbierałem nawet Gambler`a i mam dość dużo archiwalnych numerów na strychu :biggrin: Natomiast dalej lubię zerknąć do FOCUS'a a ostatnio także kilka subskrypcji magazynów fantasy aktywowałem na amazon i moim Kindle`u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CD-Action. Próbowałem jakiś czas kupować PSX Extreme, ale według mnie dziwnie piszą teksty. Wolę te z CDA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cd-action,podobał mi się też playbox ale długo nie pożył...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSX-E, CD-A, Elektro-Info, Globenergy, oraz Men's Health. Do niedawna regularnie kupowałem CDA, głównie do czytania - płytki zazwyczaj lądowały w koszu ;>. Reszta to prenumerata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm...wie ktoś może co jest grane z Neo+ ?? od 2 miesięcy jakoś nie widzę nowych numerów.już nie mam na myśli tu nawet kiosków a np. Empik.czyżby to pismo "padło" ?

podobnie jest z BlayBox'em

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

national geographic, psx extreme (w szafie mam wszystkie od numeru 2go :) do dziś - nawet przeprowadzkę z domu rodzinnego do własnego przeżyły z czego jestem dumny - a lubię poczytać np- taą recenzję pierwszego silent hilla ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie CDA zostało mi tak od czasów grania na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Men's Health - fajne artykuły i ciekawe propozycje do ćwiczeń!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×