Skocz do zawartości
Grabeq

Wznowienia Gier Z Ps2.

Rekomendowane odpowiedzi

Wobec stosunkowo niedawnej premiery God of War Collection oraz niewąpliwego komercyjnego sukcesu tej gry, zacząłem się zastanawiać czy producenci nie pokuszą się o reedycję innych znakomitych gier z PS2. Na pewno koszty produkcji są dużo niższe, niż w przypadku nowych tytułów, a cena sprzedaży nie różni się diametralnie. Dlatego chciałem się zapytać jakie gry Wy chcielibyśc zobaczyć na sklepowych półkach? Skoro zadaje pytanie sam też spróbuje wymienić tytułu, które z ogromną chęcią włożyłbym do czytnika PS3 i odpalił w rozdzielczości HD.

1. MGS 3

Bez wątpienia najlepszy tytuł na PS2. Zremasterowana do rozdzielczość HD wyglądałaby obłędnie.

2. Shadow of the Colossus.

Jedna z najorginalniejszych koncepcji gier, jakie pojawiły się na PS2, także mocna graficznie.

3. Okami.

Podobno rewelacja, wiele osób mówi że to najpiększniejsza gra jaka wyszła na PS2. Dlatego starsznie chciałbym zagrać w ten tytuł, bo nie miałem jeszcze okazji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie części Władcy Pierścieni :) bo tego mi brakuje na ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ICO i SotC, bo nie mogę tego nigdzie dorwać na PS2, resztę załatwiłaby wsteczna kompatybilizacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wobec stosunkowo niedawnej premiery God of War Collection oraz niewąpliwego komercyjnego sukcesu tej gry, zacząłem się zastanawiać czy producenci nie pokuszą się o reedycję innych znakomitych gier z PS2. Na pewno koszty produkcji są dużo niższe, niż w przypadku nowych tytułów, a cena sprzedaży nie różni się diametralnie. Dlatego chciałem się zapytać jakie gry Wy chcielibyśc zobaczyć na sklepowych półkach? Skoro zadaje pytanie sam też spróbuje wymienić tytułu, które z ogromną chęcią włożyłbym do czytnika PS3 i odpalił w rozdzielczości HD.

1. MGS 3

Bez wątpienia najlepszy tytuł na PS2. Zremasterowana do rozdzielczość HD wyglądałaby obłędnie.

2. Shadow of the Colossus.

Jedna z najorginalniejszych koncepcji gier, jakie pojawiły się na PS2, także mocna graficznie.

3. Okami.

Podobno rewelacja, wiele osób mówi że to najpiększniejsza gra jaka wyszła na PS2. Dlatego starsznie chciałbym zagrać w ten tytuł, bo nie miałem jeszcze okazji.

Gralem w okami , owszem  jest bardzo magiczna gra , ciekawa graficznie , miejscami straszna a czasem smieszna . Kuzy mowil mi ze jego kolega przeszedl Okami i jest strasznie dlugi chciabym miec jeszcze okazje w niego zagrac :) To samo dotyczy SOTC i MGS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chętnie bym zagrał sobie w GTA z PS2 w odświeżonej oprawie graficznej, bo grafika np. z San Andreas na telewizorze LCD po prostu odstrasza :down:

Oprócz tego dobrze by było coś ze Star Wars...np. Battlefront - chociaż tutaj nie chciałbym za bardzo reedycji jedynki (przynajmniej nie wersji na konsole), a nową, dopasioną część zawierającą klimat znany z pierwotnego SWBF :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Resident Evil 4 :) chociaż na ps2 wyglądała świetnie to bym chciał zobaczyć to w HD :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MGS - zaliczyłem jedynkę, nie chce mi się grać w czwórkę bez przejścia tego co było w środku

SoTC - tyle się naczytałem i naoglądałem, że chętnie bym zagrał

RE - czwórka by się przydała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA San Andreas - powrót do godzin spędzonych z tą grą ;)

Bully - gra bardzo dobra, szczególnie że z pod znaku R* , zagrywałem w nią na PS2, doczekała się edycji na X360... Niestety brakuje mi jej na PS3...

Edytowane przez Tonder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

choć nie miałem ps2 to wybrałbym

QUAKE III Arena i wszystkie inne dobre fps'y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie z PS2, ale chętnie szarpnął bym w Abe's Odyssey jak i Exodus Crash'em jakimś nowym też bym nie pogardził... Że o Ace Combat nie wspomnę ;P

BTW. Podobny temat już gdzieś chyba widziałem na forum...

Edytowane przez B!egan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie Crash'e Bandicoot'y

Ape Escape

Spyro

brakuje mi tych prostych platformówek...

FFVII:DoC - bo nie miałem okazji zagrać :(

no i GH 80's

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@riz

Pamiętam godziny w Spyro razem z tatą, który mi pomagał w trudnych chwilach. Wtedy też pierwszy raz walnąłem padem o ziemię. Dawne czasy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@riz

Pamiętam godziny w Spyro razem z tatą, który mi pomagał w trudnych chwilach. Wtedy też pierwszy raz walnąłem padem o ziemię. Dawne czasy...

się wie :) z latarką szukać teraz takich gier.. ostatnio ukończyłem nawet Ape Escape na emulatorze, bawiła mnie tak samo jak 10 lat temu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Devil May Cry 3 - Bo to cholernie dobra gra jest na PS2 :3 Świetny skład bossów jest - Znacznie lepszy niż w DMC4 na PS3. Dobrze wspominam Vergila, Nevan, Jestera, Lady albo Cerberusa ;) I ogólnie bardzo fajny i mroczny klimat X3 Poza tym w DMC3 podobały mi się cut-scenki z Dante i jego tekstami :D A także to że po każdym bossie miało się miłą broń. Akurat w DMC4 to jest dopiero wprowadzone jak gramy Dante ^^

Kingdom Hearts & Kingdom Hearts II - bo twórcy Final Fantasy stworzyli dość ciekawą i magiczną pozycję. Wciągająca - Podobała mi się :) Naprawdę widać że gra jest godna serii Final Fantasy. Fajnie byłoby znów zagrać w nią :3

Metal Gear Solid 3 - W końcu najlepsza gra jaka kiedykolwiek powstała. Ze wszystkich gier jakich w życiu grałem na pierwszym miejscu umie jest. I ogólnie najlepsza pozycja na PS2. Jak dla mnie GoW II na PS2 zajmuje drugie miejsce od razu po MGS3 ;) Dla tego MGS warto kupić konsole PS2.

Metal Gear Solid 2 - Dla posiadania w swojej kolekcji. Po prostu jak już by wyszedł MGS3 na PS3 to od razu fajnie by było gdyby i MGS2 także się pojawił. Chodź Sons of Liberty jest najsłabszą częścią z serii MGS to jednak mimo wszystko warto by do niej wracać dla przypomnienia fabuły gry.

Persona 3 & 4 - Dość ciekawa i pomysłowa pozycja. Jedna z najdłuższych gier w dziejach. Z tego co pamiętam w Persone 4 by zaliczyć 100% gry czyli nie tylko wątek główny, ale także misje poboczne, sekrety itp. - grało się ponad 90-100 godzin xDDD

Spartan: Total Warrior - Kiedyś trochę w to grałem xDD Nie przelazłem całości - ale podobało mi się. Taka fajna siekana z Rzymianami xD

Sly 2 & 3 - Także wspominam dobrze tą serie. Taka miła bajkowa gierka.

Jednak z tego wszystkiego najbardziej chciałbym zobaczyć właśnie MGS3 i DMC3 :) Gdyby te pozycje wyszły na PS3 byłoby zajebiście :D

Edytowane przez XelBlackHearts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nie chce zaczynać nowego tematu, ani odgrzebywać żadnego starego. Dużo można poczytać na temat kompatybilności PS3 z grami z PS2. A jak to jest z PSX? Czy gry z PS1 da rade odpalić na PS3 Slim? Z góry dziękuję za odpowiedź:)

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę oryginalny, ale mi też się marzy MGS 3 w wysokiej rozdziałce. Chociaż od "biedy" zadowoliłbym się kompatybilnością wsteczną...:tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×