Skocz do zawartości
Grabeq

Wznowienia Gier Z Ps2.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym sobie zagrał w trylogie GTA(III, VC i SA ) oraz VCS i LCS. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Crasha Bandicota to już nikt nie wymieni?

Crashe z PSX to było mistrzostwo... a z PS2 można powiedzieć, że dobre i też bym je chętne zobaczył na PS3... swoją drogą - wie ktoś dlaczego nie ma już Crashy wydawanych na PS3? ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silent hill 2 i niema mnie na długo:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą - wie ktoś dlaczego nie ma już Crashy wydawanych na PS3? ;/

Eee... bo twórcy robią równie fenomenalne Uncharted ? :teehee: Ale poważnie też chętnie zobaczył bym Crasha na ps3, a Metal Gear Solid w jakimś Mega Super Collections Packu zakupił bym od razu w pre-orderze, ciekawe czy Kojima nie pokusi się może o potraktowanie Nas graczy w przyszlości jakimś remakem przygód Snake'a na PSN :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taak... MGS3 w HD to byłoby coś wspaniałego...Devil May Cry w Packu też byłoby świetnie... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z checia zagrał bym w San andreas na faciku, test drive unlimated i nfs undergrand 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadow of the Colossus... ale nie chcialbym tylko prostej podbitki rozdziałki. Ta gra aż się prosi o to aby ja ulepszyć graficznie. Z możliwościami PS2 gra miała fenomenalny klimat - a teraz na PS3? Doszlaby fizyka , filtry , aa no i Mgła! Mogliby dodać mgłę reagującą na postacie/rzeczy (cos jak para w Batmanie AA).

Wyobraźcie sobie teraz jak szukacie jakiegoś kolasa i po chwili czujecie tylko trzęsienie ziemi , dookoła nic nie widać , gęsta mgła spowija wszystko i wszystkich... cisza... i nagle slyszysz świst . przeraźliwy jazgot... coś leci... i z mgły , kilkanaście metrów przed tobą wyłania się noga Colossa , noga która planuje wysłać cię poza orbite. Unikasz... znow cisza i nic nie widac... silny podmuch wiatru rozgania mgłe a przed tobą wyrasta potwór sięgający obłoków nieba! Hell Yeah!

Do tego troche szczegółów dodać i nowych Bossow w formie DLC i kasa leci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden problem Ico Collection to nie ma być remake tylko gry podniesione do HD kompatybilne z PS3,to o czym piszesz wymagało by zrobienia gry od nowa(nowy silnik graficzny,no chyba że użyli by z TLG...),a zważywszy że Ico Team szybkim zespołem nie jest(pierwsza gra 2001,druga koniec 2005,trzecia może 2011 ).... Ale pomysł z kolosami jako DLC jest niezły ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech to wydadzą tak jak GoW Collection i będzie gitara. Nie mam żadnej z tych gier, a bardzo bym chciał w nie zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciałbym by na PS3 wyszedł Omikron 2, wiem że to nie wznowienie z PS2 ale co tam. Sony tak dobrze się układa z Quantic Dream, że mogliby nad tym popracować :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FF X-2, dla mnie ostatni final który miał klimat i chciałbym go zobaczyć z lepszą grafiką i tylko tym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym chciał zobaczyć parę gier z PS2 na PS3. :rolleyes:

- Prince of Persia: Collection (JUŻ ROBIĄ)

- Grand Theft Auto: Collection (III, Vice City i San Andreas)

- Rayman Collection (Revolution, M i 3 - ale to nie są takie hity więc nie ma szans)

- ICO i Shadow of the Colossus (też nie grałem, a na PS2 strasznie trudno dostać

Robią też Splinter Cell: Collection ale do mnie to nie przemawia.

Edytowane przez jedras96

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×