Skocz do zawartości
Grabeq

Wznowienia Gier Z Ps2.

Rekomendowane odpowiedzi

junikers : da rade

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź:) A tak jeszcze na chwilkę odbiegając od tematu wątku - jak gry z ps1 wyglądają na ps3 i LCD? Jest tragedia, czy da się przeżyć i wrócić do lat dzieciństwa (spyro i crash:P).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...... jak gry z ps1 wyglądają na ps3 i LCD? Jest tragedia, czy da się przeżyć i wrócić do lat dzieciństwa (spyro i crash:P).

Sprawdzę jak będę w domu. Mam parę płytek z PSX. Ciekawe jak wygląda stary dobry wipeout :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wyglądają dobrze. Wiadomo gry mają mało obiektów więc w porównaniu z dzisiejszymi prostota otoczenia uderza, ale obraz sam w sobie jest ok. Mam plasmę 37'' i jestem mile zaskoczony. Włączyłem Tomb Raidera I i z miłą chęcią bym pograł dalej :biggrin: . GT 2 nietety kuje w oczy prostymi modelami i tłem.

Myślę że w jakieś dobre tytuły warto pograć. Od dawna miałem ochotę pograć w Abe :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA Street 2 - Potrikowałbym sobie w hd, a trzecia część tego tytułu to imo parodia.

SSX One Tour - A co :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawanie pojedynczych gier dla mnie trochę mija się z celem, dlatego lepiej jak by to robiono tak jak z GOW Collection (czyli dwie gry na jednej płycie)

Takim o to sposobem mogli by wydać np. na blu-ray Devil May Cry Collection z wszystkimi trzema częściami na płycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się cieszył jakby dali BLACK - piękna grafika oraz poza tym świetny fps oraz Resident evil 4 ta gra była wciągająca na ps2 i tylko na ps2 na kompie już nie jest taka bajeczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MGS 3 mmmmmmmmmmmmmmmmm na ps3 cos pieknego ! a reszte ? hmmm god of war juz jest zrobiony (musze to miec bo jeszcze nie widzialem jak wyglada na ps3) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

The Getaway i The Getaway Black Monday i nic więcej mi nie trzeba;)

Edytowane przez King Nothing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crash Bandicoot mrrrr :) Powinny i tak wyjść nowe wersje na PS3, ale słyszałem, że Microsoft przejęło teraz 'liska' ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chciałbym zobaczyć THE WARIORS na PS3. Genialna gra na PS2 zagrywałem się w nią dniami i nocami. Te zadymy, ciosy i kombosy, kradzieże radii samochodowych, włamy do sklepów itd itp. po prostu miód. Chyba sam napisze do Rockstar żeby zrobili WARIORS na PS3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legacy of Kain: Soul Reaver 2 w hd.....po prostu fap fap fap fap fap fap, spełnienie marzeń :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja czekam na twisted metal jestem ciekaw czy wogole kiedys wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj odpaliłem Shadow of Colossus - całkiem nieźle wygląda na 32 cal lcd :) Zaraz posprawdzam inne warte odpalenia gry czy da radę grać czy pikseloza straszna... Będę wrażenia opisywał pod spodem zaraz:

1. Shadow of Colossus - Nie wali po oczach pikseloza - da radę grać na trójce :D

2. Abe''s oddysey!

3. Wszystkie części Project Zero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie mgs colection to bym łykną bez popitki

Nie zastanawiałbym się nawet 10 sekund.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Resident Evil Code Veronica ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadow of Rome,Urban Reign i GOD HAND ! przede wszystkim ,tylko że nie muszę marzyć że w to pogram bo mam 2 konsole i gram ,choć w SD. Nie miałem kiedyś 1 dzień netu to ps2 odpaliłem i popykuję czasami.

E : Jednak tryb SD mi się przeżarł,licho to już wygląda.

Edytowane przez kyron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grand Theft Auto: San Andreas

Resident Evil 3

Zgadzam się z 'zenzifreak'

Edytowane przez koval047

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym natomiast pograł w wszystkie części Legacy of Kain jakie wyszły na PS 2 z resztą mam SR 2 na PS2 tylko nie wiem czy na PS3 ruszy bo nie próbowałem, a za bardzo czasu odpalić nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ja bym zagrał w jaką kolwiek część Crash Bandicoot tylko że jest mały problem szukam wszędzie i nie mogę jej kupic jak ktoś wie gdzie można dostać to proszę o namiary :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Playstation Store ? :whistling: Ma wyszukiwarkę, uprzedzając ewentualne kolejne pytania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×