Skocz do zawartości
marko

Dysk Zewnętrzny / Pendrive

Rekomendowane odpowiedzi

Może ma tłustą klawiaturę...

Dysku w ogóle nie słychać. Jedyne dźwięki jakie wydaje to ciche cmokanie kiedy się włącza i głośne 'DUP' jak upadnie ze stołu na podłogę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mógłbyś coś napisać o głośności tego dysku,jest ok?

Otóż to, tak jak napisał misio, dysku nie słychać wogóle, jedynie podczas odczytu.zapisu słychać 'cmokanie' lub jak kto woli 'prukanie' ale musiałbyś się nadstawić do dysku dosyć blisko, aby to słyszeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi czy jest możliwość podłączenia takiego dysku jednocześnie do pc i ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie mi czy jest możliwość podłączenia takiego dysku jednocześnie do pc i ps3?

Tak, podłączyłem pod notebooka i PS3 na switchu. Działało bez problemu, nie wiem tylko czy na innym Win poleci jak Vista, bo na Vista to robiłem, ale nie powinno być problemów. HDD wyłacza się wtedy w momencie, gdy wyłączymy drugie urządzenie, do którego jest podłączony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o rowny/jednoczesny dostep to takie rzeczy tylko z dyskiem sieciowym. a to jest tylko dysk z zewnetrznym interfejsem USB. zeby jednoczesnie 2 maszyny mogly zapisywac na dysku, niezbedny jest mechanizm kontrolujacy dostep do plikow, np. taki NFS. a z tego co widze to proste urzadzenie nie ma czegos takiego...

ale zaraz, zaraz... to jak to bedzie H@des dzialac jesli przez switcha podlaczasz i rozne OSy beda chcialy zmodyfikowac ten sam plik w tym samym momencie?? cos mi tu smierdzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jale zaraz, zaraz... to jak to bedzie H@des dzialac jesli przez switcha podlaczasz i rozne OSy beda chcialy zmodyfikowac ten sam plik w tym samym momencie?? cos mi tu smierdzi...

Sprawdzałem na zasadzie odczytu pliku a nie zapisu, jeśli wstawisz DivX to PS3 i PC będą mogły go czytać, bo przecież w zapis nie ingerują! Współdzielenie plików na dysku pomiędzy dwie maszyny nie jest niczym nadzwyczajnym!...

Dysk sieciowy, to już inna bajka, jeśli już o tym wspominamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie, ze dysk sieciowy to zupelnie inna bajka. ale wydaje mi sie, ze zewnetrzne dyski z interfejsem sieciowym (oprocz oczywiscie standardowego USB) robi sie po to, zeby bezpiecznie mozna bylo go udostepniac wielu maszynom. jesli, tak jak w twoim przypadku, ma miejsce tylko odczyt plikow to nie ma sprawy, nie powinno byc problemu, ale w przypadku zapisu/odczytu gwaratnuje ci, ze wczesniej czy pozniej doszlo by do niekonsystencji (bo np. ps3 nie bedzie widzialo, ze windows sobie cos robi z danym plikiem, poniewaz nie dziala tutaj mechanizm lockowania resorsow z widowza) i masz gotowe kupsko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM PROBLEM MAM DYSK PRZENOŚNY WD Z SYSTEMEM PLIKÓW FAT32-WCZEŚNIEJ NTFS A PS3 GO NIE WIDZI CO JEST GRANE?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję to fat32 ma ograniczenie do 32GB, o ile system może widzieć więcej tak PS3 raczej nie. Spróbuj utworzyć 3 partycje po ~25GB powinno zadziałać. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie to. Mnie PS3 bez problemów widzi 500GB pod FAT32. Z tym, że ja miałem preformatowany...

Jak formatowałeś ten dysk? Czy może go konwertowałeś z NTFS na FAT32?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie tak z ntfs na fat32

standardowo był na fat32 ale miałem spore pliki(projekty) i musiałem zmienić na ntfs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
właśnie tak z ntfs na fat32

standardowo był na fat32 ale miałem spore pliki(projekty) i musiałem zmienić na ntfs

Sproboj zrobic partycje rozszerzona z fat32. Podstawowa na calej powierzchni dysku, a z niej wydziel rozszerzona o maksymalnym rozmiarze. U mnie zadzialalo, a jak byla tylko jedna, podstawowa fat32 to nie widzialo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Po podłączeniu Pendriva PS3 nie widzi plików utworzonych przez program "AVIAddXSub", dopiero po wciśnięciu trójkąta i "pokarz wszystko" pliki się pojawiaj, może jakiś problem z ustawieniami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Po podłączeniu Pendriva PS3 nie widzi plików utworzonych przez program "AVIAddXSub", dopiero po wciśnięciu trójkąta i "pokarz wszystko" pliki się pojawiaj, może jakiś problem z ustawieniami?

Wiec jednak widzi...

A zebys nie musial klikac na show all musisz wrzucic je do katalogu (cos w stylu ps3/video ale nie pamietam dokladnie). Jak bardzo ci zalezy zeby poznac jaki to katalog, to skopiuj jakis film na dysk, a potem na pena, i bedziesz mial utworzony katalog...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz, mam jeszcze jedno pytanie, czy podczas wypalania płyty DVD również pliki muszą być w PS3/VIDEO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli niechcesz wykonywac tej jakze ciezkiej czynnosci "trojkat->show all files", to tak, struktura musi byc zachowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ironia była tu potrzebna, jak dziura w moście...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, ironia była tu potrzebna, jak dziura w moście...

qgar inaczej nie potrafi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety tak mam. A ze przewaznie siedzie w dzialach pomoc/peryferia to moj pasek Experience w tym kierunku caly czas rosnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedz, mam jeszcze jedno pytanie, czy podczas wypalania płyty DVD również pliki muszą być w PS3/VIDEO?

[!--quoteo(post=99415:date=Sep 6 2008, 02:41 PM:name=)--][div class=quotetop]CYTAT( @ Sep 6 2008, 02:41 PM) [a href=index.php?act=findpost&pid=99415][{POST_SNAPBACK}][/a][div class=quotemain][!--quotec--]Jezeli niechcesz wykonywac tej jakze ciezkiej czynnosci "trojkat->show all files", to tak, struktura musi byc zachowana.

Napewno? Przeciez jesli to bedzie plyta dvd (nagrana tak zeby kazdy standardowy odtwarzac lyknal), to powinno lyknac jako dvd video, a nie pliki, jak kazda inna plyte dvd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam piszac wypalenie plyty DVD chodzilo po prostu o wrzucenie divXa na plytke dvd 4,7GB, a nie o przygotowanie plyty DVD Video, ktora faktycznie powinna zostac lyknieta przez kazdy dvd player, w tym takrze przez ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podejrzewam piszac wypalenie plyty DVD chodzilo po prostu o wrzucenie divXa na plytke dvd 4,7GB, a nie o przygotowanie plyty DVD Video, ktora faktycznie powinna zostac lyknieta przez kazdy dvd player, w tym takrze przez ps3.

Faktycznie, pewnie blednie zalozylem ze chodzi o plyte dvd, a nie divx na plycie dvd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety tak mam. A ze przewaznie siedzie w dzialach pomoc/peryferia to moj pasek Experience w tym kierunku caly czas rosnie

Fakt, zapomniałem wspomnieć,że nie chodzi mi o klasyczną płytę dvd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×