Skocz do zawartości
marko

Dysk Zewnętrzny / Pendrive

Rekomendowane odpowiedzi

NA POCZĄTKU AUTOR NAPISAŁ ŻE SĄ DO POBRANIA ZE STRONY PRODUCENTA 2 PLIKI DO PS3, MOŻE KTOŚ PODAĆ MI LINKA DO NICH??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanko jaki kupic dysk zewnetrzny do ps3 miedzy 250 gb a 500gb,mam jeszcze jedno pytanko czy jak podlacze jakis dysk do ps3 to bede np na niego mugl bezposrednio z psn pobierac i save tam robic z gier badz instalki??????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam pytanko jaki kupic dysk zewnetrzny do ps3 miedzy 250 gb a 500gb,mam jeszcze jedno pytanko czy jak podlacze jakis dysk do ps3 to bede np na niego mugl bezposrednio z psn pobierac i save tam robic z gier badz instalki??????????

Save tam możesz robić, instalek juz nie!... a wogóle to szukałeś w forum odpowiedzi? Bo tematów było od pyty! A ja sam polecałem HDD... więc wystarczy poszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam pytanko jaki kupic dysk zewnetrzny do ps3 miedzy 250 gb a 500gb

Polecam czarny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Save tam możesz robić, instalek juz nie!... a wogóle to szukałeś w forum odpowiedzi? Bo tematów było od pyty! A ja sam polecałem HDD... więc wystarczy poszukać.

dlaczego niemozna robic instalek przecierz to one najwiecej miejsca zabieraja?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To się nazywa zabezpieczenie przed piractwem.

o jakim piractwie mówisz skoro taki oblivion mi zajmuje 5gb plik instalacyjny i jak ja mam to pomiescic a mam troche gierek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A kto broni kupić dysk wewnętrzny?

A może ma cenne rzeczy na HDD? Np. jakże cenny save z gry Uncherted na 2 levelu!...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mądrala...

chyba jednak kupie dysk wewnetrzny dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NA POCZĄTKU AUTOR NAPISAŁ ŻE SĄ DO POBRANIA ZE STRONY PRODUCENTA 2 PLIKI DO PS3, MOŻE KTOŚ PODAĆ MI LINKA DO NICH??

No napisałem, napisałem, linka Ci nie podam bo wywaliłem z HDD bebechy WD, ale w menu WD po pierwszym podłączeniu dysku do PC, pokazuje się menu z linkiem, tam pod linkiem jest kolejny link do działu PS3 i stamtąd ssasz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, no to mam problem....

mam dysk na usb i chcę przenieść plik ważący ponad 4gb, a jak wiadomo na fat32 się nie da, a ntfs ps3 nie obsługuje, więc...

może ktoś mi poradzi jak to mam uczynić ; /

albo na jaki format sformatować dysk ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 obsluguje tylko fat32 na nosnikach zewnetrznych. Sposobem moze byc umieszczenie pliku na mediaserwerze, ale nie wiem czy bedzie opcja kopiowania, nie bawie sie tym. Ewentualnie mozesz wypalic to na plyte dvd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam tak jak qgar MS lub podzielenie filmu np. na 4 części po ok 4gb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to do 'pocinania' filmów jakiś program pod system mac os x ; ] no który zna no i darmowy najlepiej

media serwery nie działają mi ; /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!!!

Mam pytanie do was koledzy, czy orietuje sie ktorys z was czy mozna kupic do ps3 jakis dodatkowy dysk twardy, ktory mozna by bylo podpiac pod USB albo cos w tym stylu???? Posiadam konsole z dyskie 80 ale niestety konczy mi sie miejsce i po prostu dobrze by bylo jak by cos takiego sie pojawila...

Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dema itd. musisz dokupić 2,5 cala SATA i zamienić z tym co masz teraz. Na filmy, muzykę itp. możesz kupić nawet duży pendrive, albo obojętnie jaki dysk na usb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 160GB 2,5" pod USB do PS3 podpięte, mam tam muzykę, filmy, zdjęcia i wszystkie backupy i pięknie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki cholopaki napew nowykorzystam te cenne informacje dzieki jeszczeraz i pozdrawiam :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki cholopaki napew nowykorzystam te cenne informacje dzieki jeszczeraz i pozdrawiam :ok:

Mam nadzieje ze nie sprzedasz tych informacji agentom obcego wywiadu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na dema itd. musisz dokupić 2,5 cala SATA i zamienić z tym co masz teraz. Na filmy, muzykę itp. możesz kupić nawet duży pendrive, albo obojętnie jaki dysk na usb

obojętnie jaki pod USB ????

NIE DZIAłA ..... mam zwykły dysk w "obudowie" i przy podłączeniu pod USB moja PS3 go niestety nie widzi ,byc może dlatego iż jest sformatowany w NTFS ?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×