Skocz do zawartości
DaraS

Max Payne 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wątpie by wypuścili łatkę poprawiającą błędy multi te problemy są tylko na PS3 więc nie liczę na to . Jak by to mieli zrobić to by zrobili teraz z tą łatką .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem z Blizzarda i przepraszam że niema DIABLO III na PS3 HA HA HA HA HA

edit:

Żeby nie było OFFTOPu

A jak było z Sacred u tego dystrybutora? hhmmmmm?

HŁE HŁE HŁE HŁE :rofl:

Zaden offtop, Sacred to nie MP3, i gdzie są moderatorzy? Jak homer pisal za duzo to sie czepili chlopa a jak w temacie o MP3 placzecie ze R* jest zly to juz jest ok :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam Was, że jestem z Cenegi, która doskonale Wie o mojej obecności tutaj, ba, wymaga tego. Podszywać się pod kogoś, żeby zebrać baty? Średni pomysł ;)

Jak już jesteś to odpowiedz nam na jedno pytanie:

Czy ten patch dodający polskie napisy w ogóle wyjdzie?

Za 2 tyg miną 2 miesiące od premiery konsolowego MP3 a latki jak nie ma tak nie ma.

Ja doskonale rozumiem ze to długi proces,ale latka miała ukazać się parę tygodni po premierze a nie PARĘ MIESIĘCY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja doskonale rozumiem ze to długi proces,ale latka miała ukazać się parę tygodni po premierze a nie PARĘ MIESIĘCY

Lubie to!

Zaraz się dowiesz, że nie wiesz co to znaczy lokalizacja tytułu na PS3 i jaki to wydawca jest wspaniały, że w ogóle? pracuje nad łatką i że wszystko zrobili co mogli tylko R* lub Sony nie chcą się zgodzić na publikacje. W końcu o tym, że będą wydawali grę na polskim rynku dowiedzieli się przypadkiem na kilka dni przed premierą :P

Ze Skyrim się nie udało, z MP3 póki co też nie...ale niedługo zobaczysz jakiegoś mega newsa, że Cenega da nam polonizacje do jakiegoś tytułu fos z 3 półki od dołu z 20 linijkami tekstu :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak poprawią multi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jak nie chcą poprawić wydżebongo w jakieś tam r* passy :P i dziwię się tobie momanek że chce ci się w to zbugowane multi grać... Potencjał był mega ale póki syfu nie naprawią nie ma co grać...

ps. ciekawe kiedy ja się w końcu za tego singla zabiorę :P

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie nie gram w multi , gram trochę singla ale pass kupie na przyszłość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteś to odpowiedz nam na jedno pytanie:

Czy ten patch dodający polskie napisy w ogóle wyjdzie?

Za 2 tyg miną 2 miesiące od premiery konsolowego MP3 a latki jak nie ma tak nie ma.

Ja doskonale rozumiem ze to długi proces,ale latka miała ukazać się parę tygodni po premierze a nie PARĘ MIESIĘCY

Od osób zajmujących się Max Paynem w Polsce, dostałem informację, że łatka na pewno będzie i taką informacje mam dla Was do przekazania. Daty niestety wciąż nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od osób zajmujących się Max Paynem w Polsce, dostałem informację, że łatka na pewno będzie i taką informacje mam dla Was do przekazania. Daty niestety wciąż nie znam.

Co prawda dalej nic z tego oświadczenia nie wynika(za małolata mówiło się "wiem, ale nie powiem") oprócz tego, że ewnetualny repertuar kłamstw i ściemnień w celu mydlenia oczu się zmniejsza, ale przynajmniej Cenega zaczyna sprawiać wrażenie, że interesuje ich opinia graczy o nich jako o firmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym Rockstar Passem, za stówkę dostajemy wszystkie DLC tak? Czy może za stówkę mamy RABAT na wszystkie DLC jakie się pojawią? Bo w różnych źródłach różnie piszą..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tak dobrze :D rabacik jedynie jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że pierwotnie rozszerzenie miało zostać oddane w ręce graczy jeszcze w bieżącym miesiącu, Rockstar zapowiedział zniżki – przez pierwszy tydzień od debiutu cena dodatku wyniesie 5,99 dolarów/480 Microsoft Points. Po tym okresie rabat nie będzie obowiązywać, czyli zapłacimy zgodnie z wcześniej anonsowanym cennikiem – 7,99 dolarów/640 Microsoft Points. Rzecz jasna, jeżeli nabyliśmy przepustkę Rockstar Pass (29,99 dolarów/2400 Microsoft Points), DLC dostaniemy za darmo.

Odnotujmy również, że w dniach, w których Local Justice Pack ujrzy światło dzienne, w ofertach sieciowych usług znajdziemy kilka mniejszych rozszerzeń do gry:

  1. Cemetery Map (160 Microsoft Points/1,99 dolarów),
  2. Silent Killer Loadout Pack: (160 Microsoft Points/1,99 dolarów),
  3. Pill Bottle Item: (80 Microsoft Points/0,99 dolarów),
  4. Deadly Force Burst: (80 Microsoft Points/0,99 dolarów),
  5. Classic Max Payne Character: (80 Microsoft Points/0,99 dolarów).

Tak jak w przypadku Local Justice Pack, powyższe dobra będą darmowe dla właścicieli przepustki Rockstar Pass.

źródło: gram.pl

O rly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I się za singla w końcu zabrałem :) jest bardzo dobrze :) właśnie ukończyłem 2 część a jak dobrze się zakamufluje przed żoną to może nawet ukończę przed świtem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R* Pass daje Ci dostęp do wszystkich dodatków jakie wyjdą...

A co do rabatu ktoś myli pojęcia - cena R* Pass'a jest niższa o XX % od ceny, jaką zapłacilibyśmy przy zakupie każdego DLC osobno...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc sprawa wyjaśniona, w cenie R* Passa mamy wszystkie DLC jakie wyjdą. Biorąc pod uwagę fakt, że oprócz map i przedmiotów do multi pojawią się także nowy tryb rozgrywki, nowe postacie i COOP (!) - chyba warto. Btw. wczoraj chyba miał miejsce kolejny patch - 1.04 ;)

Też dopiero wziąłem się za singla - miód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Penie że warto , ja jutro kupuje , tylko niech poprawią multi na PS3 bo jest nie dorobione .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już wersja PL do ściągnięcia?

Nic takiego nie zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Single ukończony (grę mam od premiery :P tak mi się spieszyło...)... Generalnie najlepszy shooter na "szynach" tej generacji (rdr najlepszym sandboxem więc r* zaczęło rządzić w "moich rankingach" :P - jeszcze niech zrobią zajebistego rpga/jrpga i sim. wyścigi :P) ale aby nie było tak wesoło zawiodłem się finałem (jakoś taka mała pompa w tym była a szkoda), osobiście daje 9/10 za singla,

multi dopóki nie naprawią tych błędów 7/10... Tytuł na bank pozostaje w kolekcji, jest to jedna z tych gier w stylu "nie sprzedam bo mi szkoda".Naprawdę zacny jest chociaż finał naprawdę cieniutko a szkoda....

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jeszcze nie jest ona dostępna.

Bardzo ładna składnia zdania. Jak polonizacja będzie miała składnię na takim samym poziomie to lepiej jej w ogóle nie wypuszczajcie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×