Skocz do zawartości
DaraS

Max Payne 3

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ładna składnia zdania. Jak polonizacja będzie miała składnię na takim samym poziomie to lepiej jej w ogóle nie wypuszczajcie.

Kali mówić polska język trudna język

W końcu dorwałem się do Max'a i mam mieszane uczucia. Z jednej strony gra jako gra jest świetna i gra się naprawdę super, ale z drugiej strony z oryginalnymi Maxami ma niewiele wspólnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tam multiplayer w maxie paynie? czy faktycznie nie da sie w niego grac? chodza takie sluchy, glownie zdecydowalem sie na maxa, bo posiada ciekawy multiplayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można grać , ja czasami gram , ale posiada on nadal trochę błędów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jeszcze nie jest ona dostępna.

A masz może możliwość dowiedzenia się w jakim stopniu posuwają się prace? Czy łatka pl będzie dostępna mniej więcej za tydzień czy 2 miesiące?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wysłałem dzisiaj E-mail do Cenegi z pytaniem kiedy będzie dostępna łatka polonizacyjna i dostałem taką odpowiedz:

Witam,

Z tego co dowiedziałem się od PR Managera, łatka jest już na etapie produkcji i akceptacji, więc będzie na 100%, natomiast nie potrafi jeszcze podać konkretnej daty premiery.

Pozdrawiamy,

Kompania Graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tam zaliczyl ktos juz New York Minute Hardcore ?

bo ja TAK, teraz juz pozostała mi tylko gra na lacje, jak dobicie do 50 levelu, czy odnalazc pozostale znajdzki :P

pozdrawiam.. i do roboty!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj się udało za szóstym razem, 2 razy się poryłem na 13 chapterze przy zestrzeliwaniu furgonetki z działkiem, jutro dobiję półtora levela na podwójnym xp i platynka wpadnie. Według mnie aby zrobić to trofeum trzeba znać grę praktycznie na pamięć, bo jeden głupi ruch i w decydującym momencie może nam zabraknąć tabletek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie aby zrobić to trofeum trzeba znać grę praktycznie na pamięć, bo jeden głupi ruch i w decydującym momencie może nam zabraknąć tabletek.

końcówka to praktycznie wojna nerwów i stresu, jak umiejętności!

w temacie PainKillerow nie narzekałem, bo przed ostatnim starcem miałbym ich 12 gdyby nie limit do 9 :P

Edytowane przez Mevek_Marshall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można grę zapisać jak się robi NYMH ?

Edytowane przez momanx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tego się najbardziej obawiałem , myślę że z tym nie będzie problemu poziom trudności jest akurat dobry ale , za jednym razem to jest wyzwanie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tego się najbardziej obawiałem , myślę że z tym nie będzie problemu poziom trudności jest akurat dobry ale , za jednym razem to jest wyzwanie .

jezeli znasz gre na pamiec to tylko pozostaje wyrobic sobie jakis schemat wg, ktorego bedziesz sie kierowal i jazda do przodu.

podpowiem tylko, ze poczatek jest najwazniejszy. trzeba, jak najwiecej atakowac z bliska, by zaoszczędzić, jak najwięcej czasu, by potem wyluzować, kiedy bedziesz zblizal sie do konca gry.

Zaskoczenie, nie ma co... Szkoda słów.

cala końcówka miażdży totalnie, bez cienia wątpliwości.

porostu mistrzostwo świata :wub:

żaden shoter nigdy sie takiego nie doczeka, chyba, ze będzie to kolejna cześć Max'a :)

Edytowane przez Mevek_Marshall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jakie używacie itemy w multi? Tłumaczyłem sobie ale nie wiem czy wszystkie dobrze zrozumiałem mam obecnie 23 poziom co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zamierzam kupić Maxa 3 i mam pytanie czy już jest dostępne DLC z napisami PL ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma napisów PL jeszcze. Pewnie Cenega się pomyliła, mieli zapowiedzieć napisy PL na PS3 do następnego Maxa, nie do 3 :P

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za durzo też nie można brać itemów bo , postać robi się ciężka za wolna , to znowu osłabia go w walce wręcz , wolniej reaguje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za durzo też nie można brać itemów bo , postać robi się ciężka za wolna , to znowu osłabia go w walce wręcz , wolniej reaguje .

To tylko moje odczucie, czy lekka kamizelka jest do dupy, bo w ogóle nie chroni(a przynajmniej ja nie zauważyłem różnicy w prędkości ginięcia z jak i bez niej) a tylko obciąża postać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też gram bez kamizelek , dla mnie to bez różnicy i tak mam zawsze prawie na 3 pasku obciążenie :)

Edytowane przez momanx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×