Skocz do zawartości
DaraS

Max Payne 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie błędy są w multi MP3 ? Bo ja gram od kilku dni w multi i nic mi sie narazie nie przytrafiło, przynajmniej tak mi się wydaje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kenshin

Może zdradzisz nam coś na temat GTA V?Wiadomo ci coś o dacie premiery?Czy będzie PL?Jak będzie to na płycie czy znowu aktualizacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie błędy są w multi MP3 ? Bo ja gram od kilku dni w multi i nic mi sie narazie nie przytrafiło, przynajmniej tak mi się wydaje :)

To co kolega wyżej napisał - Gang Wars, balans niektórych broni (chociaż trochę to poprawili), długie wczytywanie, wywalanie do lobby...

Trochę tego jest - ale ja już podziękowałem...

Kenshin

Może zdradzisz nam coś na temat GTA V?Wiadomo ci coś o dacie premiery?Czy będzie PL?Jak będzie to na płycie czy znowu aktualizacja?

Skoro Kenshin, nie wie co ze Sleeping Dogs - grą, która ma premierę 17 sierpnia, to raczej o GTA V tym bardziej nie będzie nic wiedział...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kenshin

Może zdradzisz nam coś na temat GTA V?Wiadomo ci coś o dacie premiery?Czy będzie PL?Jak będzie to na płycie czy znowu aktualizacja?

Co do pytania wyzej o bledy w multi to zaufaj ze ich nie brakuje, o ile sama rozgrywka jest swietna, tak malo zbalansowane bronie lagi i inne tego typu rzeczy szybko zniechecaja (przynajmniej tak bylo w moim przypadku).

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem jeszcze w to Gang Wars (nawet nie wiem o co chodzi :) ) to może dlatego nie narzekam póki co na błędy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisze coś na tym Socialu kiedy Rockstar ma wydać kolejna latke do Max Payne 3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hadzio

Nad łatką pracowaliśmy wspólnie, my i Rockstar - teraz nasza działka jest już skończona i po prostu rockstar musi wypuścić patcha - oni są wydawcą gry i to oni negocjujące z microsoftem i sony takie rzeczy.

Nie mówię, że kłamiesz, ale po prostu nie mam już do Cenegi zaufania a dodatkowo jakoś wszystkie elementy układanki pasują do koncepcji, że to Rockstar samodzielnie polonizuje Max'a a Cenega się tylko przygląda.

1) Cenega nigdy nie podała nawet przybliżonego terminu wydania polonizacji, czyli mogła nie wiedzieć jak postępują prace(nie było nawet nieoficjalnych przecieków, co w przypadku takiego tytułu jak Max jest wręcz nierealne)

2)Rockstar na polonizację zdecydował się po zobaczeniu wyników sprzedarzy gry w Polsce, przez co prace rozpoczęte zostały po premierze, co tłumaczy dwu miesięczy okres jaki już minął, ponieważ tłumaczenie jest sprawdzane pod względem zarówno kompatybilnści z grą oraz DLC i czy jest dobrze wykonane z punktu widzenia poprawności językowej.

3)Polonizacja na pc robiona przez was była dostępna od ręki, na polonizację na PS3 czekamy, ponieważ ma miejsce sytuacja z punktu 2.

4)Polonizowanie tytułów przez ich wydawców wcale nie jest takie niezwykłe. Nie chce mi się tego sprawdzać, ale co najmniej Dungeon Keeper 2 był polonizowany nie przez polskiego wydawcę(chyba CD-Projekt) a przez Electronic Arts(polonizacja robiona była w bodaj Anglii).

5)Kilkuktornie proponowałem tobie zakład o to kiedy lub czy pojawi się polonizacja, prowokując ciebie do jakiejś reakcji natomiast ty nigdy do tego się nie odniosłeś, czyli wbrew temu co pisałeś na forum polonizacja nigdy nie była/jest pewna.

Edytowane przez Hadzio
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dungeon Keeper 2 akurat względem jedynki odstawał bardzo(zarówno gameplayem jak i polska wersją językową). Może jest tak jak piszesz, ale prawdy raczej się nie dowiesz. Pewnie oklaski przejmą dla siebie a okaże się że z polonizacją nie mieli nic wspólnego. Ot złodziejstwa firma.

Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tacy partacze i złodzieje biorą się za wydawanie tak porządnych tytułów? Niech im zabiorą to, bo tylko pieprzą każdą sprawę! W dodatku te gnojki często omijają szerokim łukiem lokalizacje na konsole. Wal się złodziejska Cenega!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilość piany przetoczonej w tym temacie zakrawa o absurd. Po co się tak napinać, skoro i tak nic z tego nie wyniknie. Łatki nie przyspieszycie, a tylko durni z siebie robicie i wystawiacie się na pośmiewisko. Na nieszczęście dla Was i na szczęście dla Cenegi forumowi krzykacze to tak niewielki margines ich klientów, że nikt się Waszymi łzami i wylanymi pomyjami w tej firmie nie przejmie.

Zrozumcie to i zacznijcie w końcu pisać o grze a nie o dystrybutorze, bo z dnia na dzień jest coraz gorzej w tym temacie.

Sent from my HTC Vision using Tapatalk 2

Edytowane przez zimzvm
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilość piany przetoczonej w tym temacie zakrawa o absurd. Po co się tak napinać, skoro i tak nic z tego nie wyniknie. Łatki nie przyspieszycie, a tylko durni z siebie robicie i wystawiacie się na pośmiewisko. Na nieszczęście dla Was i na szczęście dla Cenegi forumowi krzykacze to tak niewielki margines ich klientów, że nikt się Waszymi łzami i wylanymi pomyjami w tej firmie nie przejmie.

Zrozumcie to i zacznijcie w końcu pisać o grze a nie o dystrybutorze, bo z dnia na dzień jest coraz gorzej w tym temacie.

Sent from my HTC Vision using Tapatalk 2

1)O absurd to zakrawa postępowanie Cenegi a nie pretensje graczy. Wyobraź sobie, że ktoś nie zna angielskiego i kupił Max'a tylko dlatego, że miała wyjść łatka polonizacyjna i teraz jest w czarnej dupie, bo jak zagra to nic z fabuły nie zrozumie.

2)Może i w przypadku Max'a nic z tego nie wyniknie, ale jest szansa, że kiedyś dzięki temu "napinaniu się" Cenega w końcu zacznie swoich klientów traktować poważnie.

3)Niby w jaki sposób robimy z siebie durni? Natomiast, to czy ktoś się przejmuje moją opinią o Cenedze całkowicie mi lata.

4)Skoro moderatorzy nie kasują postów z naszymi "żalami". to znaczy, że jednak widzą w nich sens(że już nie wspomnę, o tym, że gdyby ich nie było zaraz pojawi się wysyp pytań o to czy polonizacja gry jest już dostepna).

Edytowane przez Hadzio
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilość piany przetoczonej w tym temacie zakrawa o absurd. Po co się tak napinać, skoro i tak nic z tego nie wyniknie. Łatki nie przyspieszycie, a tylko durni z siebie robicie i wystawiacie się na pośmiewisko. Na nieszczęście dla Was i na szczęście dla Cenegi forumowi krzykacze to tak niewielki margines ich klientów, że nikt się Waszymi łzami i wylanymi pomyjami w tej firmie nie przejmie.

Zrozumcie to i zacznijcie w końcu pisać o grze a nie o dystrybutorze, bo z dnia na dzień jest coraz gorzej w tym temacie.

Sent from my HTC Vision using Tapatalk 2

Niestety ale sporo.osób myśli tak jak ty... Niestety bo takie właśnie myślenie doprowadza do tak absurdalnych sytuacjii. Jako klient mam prawo się domagać tego, czego kupiłem w całości. Jeśli ktoś cię oszukani a ty z tym nie masz zamiaru nic robić, to twoja sprawa.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilość piany przetoczonej w tym temacie zakrawa o absurd. Po co się tak napinać, skoro i tak nic z tego nie wyniknie. Łatki nie przyspieszycie, a tylko durni z siebie robicie i wystawiacie się na pośmiewisko. Na nieszczęście dla Was i na szczęście dla Cenegi forumowi krzykacze to tak niewielki margines ich klientów, że nikt się Waszymi łzami i wylanymi pomyjami w tej firmie nie przejmie.

Zrozumcie to i zacznijcie w końcu pisać o grze a nie o dystrybutorze, bo z dnia na dzień jest coraz gorzej w tym temacie.

Sent from my HTC Vision using Tapatalk 2

Co chcesz więcej o grze pisać ? O fabule chyba zbytnio nie ma się co rozpisywać, a odnośnie multi to parę postów wyżej masz niektóre błędy w nim występujące...

Nie byłoby tego całego bicia piany, gdyby od początku Cenega przedstawiła kwestie polonizacji jasno - łatka będzie ale bez określonego terminu jej wydania...

Zamiast tego otrzymaliśmy zapewnienia, że będzie zaledwie kilka tygodni po premierze - i jak widać zrobiło się już z tego kilkanaście tygodni, i dalej nie wiadomo czy i kiedy będzie...

A jedyne co słyszymy z ust PR'u Cenegi (Kenshin), to ciągłe zapewnienia/obiecywania albo brak informacji* (niepotrzebne skreślić)...

No sorry, ale skoro ktoś zapłacił za produkt, który według zapewnień miał/ma mieć polską wersję językową, to ma jak najbardziej prawo tego wymagać - chyba, że przyjmuje z pokorą dobrą wolę/łaskę dystrybutora i pozwoli się dalej "dymać"...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym protestem będzie oddanie produktu jako niepełnowartościowego, jeśli za taki go uważacie. Jeśli sklep sprzedał Wam produkt opisany jako w pełni zlokalizowany - macie do tego prawo, a sklep nie może Wam odmówić. Jeśli jednak odmówi to skarga do UOKiK-u. Podkreślę to raz jeszcze - pisaniem na forum NIC NIE WSKÓRACIE. Chyba że oczekujecie duchowego wsparcia przez innych równie oszukanych graczy, to biadolcie sobie tak dalej. Niczego w życiu nie osiągnięcie ani nie wywalczycie w ten sposób.

Sent from my HTC Vision using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest to jakąś formą antyreklamy dla Cenegi - zwłaszcza, że forum jest dość wysoko w rank'u...

Z reklamacją gry na niezgodność towaru z umową nie jest tak "różowo" - o ile w sklepach stacjonarnych, nie masz wywieszonej informacji o polskiej wersji (chyba, że sprzedawca Cię o tym poinformuje), o tyle w sklepach internetowych bywa z tym różnie - np.: gram.pl "Gra jest w angielskiej wersji językowej. Polskie napisy będą dostępne do ściągnięcia w aktualizacji kilka tygodni po premierze gry."...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owszem jest to antyreklama. dość skuteczna, ale tylko w pewnych dość hermetycznych kręgach. niewielka jest szansa, że na zewnątrz to wyjdzie. można sobie ponarzekać w pewnym gronie, ale jak długo ? czytam dość regularnie ten wątek i od kilku tygodni najwięksi krzykacze drepczą w miejscu, a najwybitniejszy z nich, z konsekwencją godną podziwu, próbuje się zakładać.o co ? po co ? tylko on raczy wiedzieć. sytuacja jak w piaskownicy. brakuje jedynie kapsli żeby sobie popstrykać.

sklepy internetowe, które nie informują graczy należycie lub nie aktualizują statusów dotyczących polonizacji, same mogą sobie być winne, jeśli gracze będą oddawać gry. w sklepie stacjonarnym - cóż, zapoznaj się konsumencie z opakowaniem lub spytaj sprzedawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hadzio

1. To że polonizacja będzie, ogłosiliśmy kilka dni przed premierą wersji konsolowej, co oznacza że zarówno prace nad nią, jak i zainteresowanie ze strony rockstara nie mogły nastąpić dopiero po zobaczeniu wyników sprzedaży.

2. Zakładać się nie mogę, bo ja nie jestem tutaj osobą prywatną, tylko reprezentantem Cenegi, co wyklucza tego typu przedsięwzięcia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bosh lepiej juz nic nie pisz panie cenega bo zeby bola od tego slodkiego pierd****

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hadzio

1. To że polonizacja będzie, ogłosiliśmy kilka dni przed premierą wersji konsolowej, co oznacza że zarówno prace nad nią, jak i zainteresowanie ze strony rockstara nie mogły nastąpić dopiero po zobaczeniu wyników sprzedaży.

2. Zakładać się nie mogę, bo ja nie jestem tutaj osobą prywatną, tylko reprezentantem Cenegi, co wyklucza tego typu przedsięwzięcia ;)

Ad 1. Ale niestety są to tylko twoje słowa, których nie masz możliwości w jakikolwiek sposób poprzeć a "renoma" firmy, w której pracujesz też nie działa na waszą korzyść.

Ad 2. Zawsze mogłeś wysłać mi priv'a :)

owszem jest to antyreklama. dość skuteczna, ale tylko w pewnych dość hermetycznych kręgach. niewielka jest szansa, że na zewnątrz to wyjdzie. można sobie ponarzekać w pewnym gronie, ale jak długo ? czytam dość regularnie ten wątek i od kilku tygodni najwięksi krzykacze drepczą w miejscu, a najwybitniejszy z nich, z konsekwencją godną podziwu, próbuje się zakładać.o co ? po co ? tylko on raczy wiedzieć. sytuacja jak w piaskownicy. brakuje jedynie kapsli żeby sobie popstrykać.

sklepy internetowe, które nie informują graczy należycie lub nie aktualizują statusów dotyczących polonizacji, same mogą sobie być winne, jeśli gracze będą oddawać gry. w sklepie stacjonarnym - cóż, zapoznaj się konsumencie z opakowaniem lub spytaj sprzedawcy.

Większość ludzi miała kompletnie wyj...ne na to czy ACTA wejdzie czy nie wejdzie w życie. Protestowała przeciw temu też garstka(z perspektywy ilości osób, których ustawa bedzie dotyczyć) osób i jakoś udało im się osiągnąć sukces. Natomiast, co do tego że temat polonizacji wlecze się jak Moda na Sukces, to nie wina użytkowników portalu, tylko wydawcy, który doprowadził do takiej sytuacji. Powtózrę to, co napisałem już ostatnio. Jeśli posty na temat polonizacji przeszkadzają moderatorom, to niech je usuną i wprowadzą w regulaminie forum punkt zabraniający poruszać ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Kenshi potwierdza tylko fakt że żadna praca nie hańbi.

A teraz na poważnie, gdzie się podziały te czasy gdy większość tytułów była wydawana przez CDP. NIestety Cenega prawie zmonopolizowała rynek i wyprawia co im się podoba :) smutna lecz prawdziwa prawda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hadzio

porównujesz ACTA z polonizacją MP3 ? Panie, nie ta skala. zarzewie konfliktu dotyczącego ACTA miało miejsce długo przed tym, zanim większość z nas usłyszała te cztery litery ułożone w tej kolejności. popularyzacją zajęły się media dopiero w momencie, gdy ruch wykonali hakerzy - to było nośne i łatwe do sprzedania. opluwanie bogu ducha winnego pracownika Cenegi na forum, jakich pełno w sieci ? nikt nawet palcem nie skinie, żeby przeczytać o tym w internecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hadzio

porównujesz ACTA z polonizacją MP3 ? Panie, nie ta skala. zarzewie konfliktu dotyczącego ACTA miało miejsce długo przed tym, zanim większość z nas usłyszała te cztery litery ułożone w tej kolejności. popularyzacją zajęły się media dopiero w momencie, gdy ruch wykonali hakerzy - to było nośne i łatwe do sprzedania. opluwanie bogu ducha winnego pracownika Cenegi na forum, jakich pełno w sieci ? nikt nawet palcem nie skinie, żeby przeczytać o tym w internecie.

Chyba wyraźnie w nawiasie napisałem, o zachowaniu skali protestów przeciwko ACTA i pretensji o polonizację Max'a. Wiem, że w dzisiejszych czasach czytanie ze zrozumieniem jest sztuką równie zapomnianą, jak ludwisarstwo, ale to już nie mój problem. Natomiast co do Kenshiego, to do niego jako do osoby nic nie mam, bo nawet faceta nie znam, pretensję mam do niego jako do pracownika firmy, którą reprezentuje. Tak samo jak mam pretensję gdy w sklepie sprzedadzą mi wadliwy sprzęt. Nie idę z reklamacją do głównego prezesa koncernu, tylko do osoby, która jest oddeloegowana do przyjmowania takich skarg.

Edytowane przez Hadzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie wyjdźcie na ulice z transparentami. Nie jest wykluczone, że Wasza sprawa zostanie nagłośniona ; ]

Jak kupisz wadliwy produkt, o którym wspomniałeś, to też na forum pomstujesz ? Zrobiłeś coś więcej w sprawie MP3, niż użalanie się nad sobą na tym forum ? Dalej trzymasz w domu niepełnowartościowy produkt, za który kazano Ci zapłacić pełną cenę ?

Sent from my HTC Vision using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie wyjdźcie na ulice z transparentami. Nie jest wykluczone, że Wasza sprawa zostanie nagłośniona ; ]

Jak kupisz wadliwy produkt, o którym wspomniałeś, to też na forum pomstujesz ? Zrobiłeś coś więcej w sprawie MP3, niż użalanie się nad sobą na tym forum ? Dalej trzymasz w domu niepełnowartościowy produkt, za który kazano Ci zapłacić pełną cenę ?

Sent from my HTC Vision using Tapatalk 2

Pokaż mi "podkładkę" dzięki której skorzystasz z przysługującego Ci prawa odnośnie niezgodności towaru z umową ?

Nie ma takiej - pisałem wyżej o ile czytałeś - a jak nie to przeczytaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×