Skocz do zawartości
DaraS

Max Payne 3

Rekomendowane odpowiedzi

Kurczę mam nadzieję, że się z tym uporają. Na ten czas chyba odpocznę od Max-a, bo momenty kiedy tylko seria przeciwnika "ratuje" Cię od przyklejenia mnie nie kręci :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie multi. Też was wypierdziela w trakcie gry z serwerów ? Pisze że "usunięto cie z powodu błędu z połączeniem" czy jakoś tak. Nigdy, grając online nie miałem takich problemów z dokończeniem rundy, a tutaj jest strasznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie multi. Też was wypierdziela w trakcie gry z serwerów ? Pisze że "usunięto cie z powodu błędu z połączeniem" czy jakoś tak. Nigdy, grając online nie miałem takich problemów z dokończeniem rundy, a tutaj jest strasznie.

Mnie osobiście zawiesza sie niemiłosiernie w momencie odrodzenia gdy ktoś mnie zabije, R* dawać patcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, przeszedłem Max Payne 3 na poziomie Trudny ale trofeum za ukończenie na takim poziomie się nie pojawił. Czy powodem może być, że miej więcej od połowy zamiast kontynuacji wybierałem osobno każdy rozdział i poziom Trudny, wszystkie misję z swobodnym celowaniem a jednak trofeum nie wpadło. Przy wyborze Kontynucji przechodzi do rozdziału w połowie gry, której jestem prawie pewniem przeszedłem z takim samymi konfiguracjami. Czuję, że winna może być po stronie raz włączenia rozdziału z prostym namierzaniem jednak cięzko mi sobie przypomnieć czy tak zrobiłem. Do testów przeszedłem misję z Kontynuacji ale trofeum nadal nie wpada. Czy pozostaję mi przechodzić rozdziały ponownie zaczynająć od Kontynuacji fabuły czy może osobny wybór misji liczy się jakoś do trofeum a Ja coś ominąłem? Zauważyłem jednak zmiane po przejściu gry na Trudnym poziomie, odblokował się poziom Hardcore a jednak trofeum się nie pojawiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli włączyłeś chociaż raz z prostym namierzaniem lub sobie wybierałeś rozdziały to trofeum nie wpada. Spróbuj może na hardcore przejść to wpadnie ci za hardcore i hard ale tego nie jestem pewny bo hardcore i old school nie wpadają w tym samym czasie jeśli przejdziesz którykolwiek z tych poziomów. I bardzo ważna kwestia, przyzwyczaj sie do swobodnego celowania jesli chcesz platyne robić bo w NYM Hardcore musisz używać swobodnego celowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziomy się nie "stackują"

Trzeba na każdym przejść osobno,

Po NYM przejście na najwyższym poziomie było dla mnie banalne co chwila checkpointy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ciągle leży u mnie na półce. Po patchach jest już w pełni grywalna czy warto jeszcze się wstrzymać, aby uniknąć frustracji?

Edytowane przez glugi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza 2 czy 3 krotnym przyklejeniem do osłony więcej istotnych bugów nie widziałem jeżeli chodzi o singla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ciągle leży u mnie na półce. Po patchach jest już w pełni grywalna czy warto jeszcze się wstrzymać, aby uniknąć frustracji?

jak chcesz możesz grać ale unikaj przyklejania sie do zasłony po prostu za nią stój. graj jak w starym dobrym Maxie, R* chciał nas chyba zmusić do powrotu do korzeni xDD

Edytowane przez sebo939

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A też macie problemy z wyrzucaniem was z serwerów podczas gry w multi? Ja na 3 gry to 2 razy zostaję wyrzucony chociaż mam dobrego neta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A też macie problemy z wyrzucaniem was z serwerów podczas gry w multi? Ja na 3 gry to 2 razy zostaję wyrzucony chociaż mam dobrego neta.

mi sie zawiesza tak co 7 meczy, ale tylko w meczach które mi ciulowo idą ( całe szczęście xD). Swoją drogą tryb NYM hardcore dalej jest niedorobiony gdyż 4 próby na 5 skończyły się na bugach. Pierwsza próba skończyła sie przez mój głupi błąd w rozdziale 10 przy gościu z RPG kiedy jechałem autobusem. Wtedy nie znałem dość dobrze repsawnu przeciwników teraz już bardzo dobrze ale trzy kolejne próby kończyły sie w rozdziale 6 w momenci gdy bydynek płonął i tak zacinałem sie przy zasłonie i nie mogłem robić przewrótów, a jak sie stoi za długo w miejscu to Max dusi sie dymem, ostatnia wczorajsza próba skończyła sie przez kolejny idiotyczny bug w rozdziale 9 w momencie gdy miałem zabić 2 gości a następnie zestzelić rakietete którą wystrzla ostatni przeciwnik z helikoptera. Wyobraźcie sobie że nie mogłem przycelować i celownik mimo moich starań utknął w miejscu i przez to nie zestrzeliłem rakiety i momentalny zgon pojawił sie na ekranie. Oczywiście rage na całą chałupe i w końcu zdanie sobie sprawy że dojście do 14 rozdziału będzie katorgą nie przez trudność tylke przez j*****e glitche i bugi. Nie polecam robić w tej chwili bo sie idzie dostać białej gorączki. R* widze ma ludzi w dupie i patcha nie ma zamiaru wypuścić. To smutne że taka dobra gra musi być spirdzielona przez takie błahostki która psują cały fun.

Edytowane przez sebo939

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeśli włączyłeś chociaż raz z prostym namierzaniem lub sobie wybierałeś rozdziały to trofeum nie wpada. Spróbuj może na hardcore przejść to wpadnie ci za hardcore i hard ale tego nie jestem pewny bo hardcore i old school nie wpadają w tym samym czasie jeśli przejdziesz którykolwiek z tych poziomów. I bardzo ważna kwestia, przyzwyczaj sie do swobodnego celowania jesli chcesz platyne robić bo w NYM Hardcore musisz używać swobodnego celowania.
Poziomy się nie "stackują"

Trzeba na każdym przejść osobno,

Po NYM przejście na najwyższym poziomie było dla mnie banalne co chwila checkpointy ...

Dzięki za odpowiedź. Wynika więc, że pozostaję mi zaczęcie od Kontynuacji bez samodzielnego wyboru misji.

Pozdrawiam,

Edytowane przez Velans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli widzę, że nie ma sensu kupować tej gry.

Jest teraz w promocji dość tanio, ale jak czytam ile bugów w tej grze i jak "działa" online to nie mam pytań.

No i jak mam w tym całym śmiesznym NYM paść na końcu przez głupie bugi to dziękuje...postoje.

Jestem osobą co to lubi sobie zrobić platynę w grach, które kupiłem za ciężko zarobioną kasę, ale bez przesady.

Jednak moje zdrowie wydaje mi się ważniejszą sprawą, szczególnie to psychiczne, a widzę że sporo osób narzeka na "wysoką" jakość tej gry.

Także chyba odpuszczę, bo ciekawych gier mi nie brakuje na półce, a myślałem że może już ten MP3 będzie dorobioną grą od R* na obecną generację, ale widzę że nic z tego.

Może jak się pojawi kiedyś wersja Complete albo GOTY za maksymalnie 80zł to będzie można się tym zainteresować.

Chociaż te DLC to też takie śmiechu warte.

Dziwi mnie tylko jak R* ma w dupie swoich fanów. Zamiast to połatać jakoś to olali sprawę jak zwykle.

Gra się sprzedała, kasa wpadła, wydali jakieś śmieszne DLC, które można sobie wiadomo gdzie wsadzić i przeszli do kolejnego tytułu.

To samo było w GTA IV...ile tam bugów było w singlu i online to już nawet mi się wymieniać nie chce.

O non-stop rąbiących się zapisywaniu statystyk online nawet nie wspominam...

Przechodzenie tej gry na 100% to była katorga, której długo powtarzać nie mam zamiaru.

Gdyby te gry były dopracowane, to przechodzenie tego wszystkiego to byłaby przyjemność, a tak?

Tylko człowiek pada może sobie zniszczyć...

PS.

Tak wiem, super singiel i historia. Ale to mogę sobie na kompie zagrać, kupując za darmo w pewnym "sklepiku". :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że kupujesz oryginalne gry tylko ze względu na trofea? Jeśli takowe są zbugowane, bądź ich zdobycie jest cholernie trudne to grę "załatwiasz" sobie za darmo?

W takim razie współczuję, że dźwięk wpadającego trofka i ta upragniona platynka jest dla Ciebie warta ok. 150 zł.

Gra jest cholernie dobra, niesamowity singiel, dobre (chociaż standardowe jak na gry zza pleców bohatera) multi. Tych NYM jeszcze nie próbowałem, ale podobno faktycznie można się zdenerwować (ale trofeum jak najbardziej do zrobienia). Jednak jeśli łatwa platyna jest dla Ciebie ważniejsza niż gameplay to polecam...gry z serii LEGO (swoją drogą świetne). Ale patrząc na ilość Twoich platyn to już je pewnie ograłeś :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj posta jeszcze raz, może nawet kilka razy, potem rób sobie swoje teorie spiskowe...

Kolejny co to myśli, że wie o kimś wszystko na podstawie jednego zdania...to ja gratuluje Tobie w tym wypadku.

Jak nic o kimś nie wiesz to nie wypisuj/gadaj swoich bzdur, bo możesz trafić na kogoś kto to odbierze zupełnie inaczej.

Takie teksty zostaw dla siebie, bo niemiłosiernie mnie one wkur..ją...szczególnie jak gada to ktoś kto w ogóle nie ma o mnie bladego pojęcia.

Pisałem czy gra jest rzeczywiście tak cholernie zbugowana i niegrywalna w niektórych momentach.

Bo wiem co się działo w GTAIV i podobno tutaj w online jest to samo.

Poza tym nie przepadam za powtarzaniem całej gry od nowa, bo nagle grze zwidziało się, że moja postać zatnie się na zasłonie, itd. a takie akcje to przy robieniu NYM normalka podobno.

PS.

Ale patrząc na ilość Twoich platyn to już je pewnie ograłeś :P

W takim razie zerknij na profil...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi bugami w singlu to bym nie przesadzał, grałem po ostatnich patchach i tylko 2 razy przykleiło mnie do osłony, od której można odkleić się przekulaniem.

Innych błędów nie widziałem. Sterowanie i celownik na który narzekają ludzie można zmienić w opcjach.

Multiplayera i wyższych poziomów trudności nie komentuję, bo nie grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak w online? Grają jeszcze ludzie? Rzeczywiście tak wywala z serwów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

multi = jedno wielkie zbugowane nieporozumienie... Ale single = najlepsza strzelanina tpp tej generacji (a odnośnie tego gatunku jestem bardzo wybredny i mało co mi się podoba...) więc zlewając multi musisz grę chociaż raz przejść ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze jedno pytanko. Wiadomo coś o wersji GOTY/Complete? Bo znając moje szczęście, to zawsze jak sobie kupię jakąś grę to zaraz zapowiadają pakiet GOTY.

Tak miałem z Dead Island, Saints Row, Mass Effectem (tutaj trylogia zapowiedziana). Chociaż patrząc na zawartość tych DLC to raczej nic się nie zapowiada.

Ale może akurat ktoś z Was posiada jakieś info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GOTY nie zostało zapowiedziane. Póki co chcą zbijać kasę na DLC.

Jak chcesz Maxa to sprzedam Ci za dobrą cenę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet wszystkich DLC nie dali jeszcze w ramach season pass, więc na GOTY trzeba będzie poczekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na początku 2013 roku zapewne już coś ogłoszą, bo do końca 2012 mają wydawać DLC :P

Edytowane przez amigo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi bugami w singlu to bym nie przesadzał, grałem po ostatnich patchach i tylko 2 razy przykleiło mnie do osłony, od której można odkleić się przekulaniem.

Innych błędów nie widziałem. Sterowanie i celownik na który narzekają ludzie można zmienić w opcjach.

Multiplayera i wyższych poziomów trudności nie komentuję, bo nie grałem.

tobie ze 2 razy tylko a mi już kilkanaście razy na standardowym NYM a na NYM Hardcore jak wyczytasz mój wcześniejszy post to nawet trzy razy w tym samym miejscu. Jeśli w rozddziale 6-2 utkniesz za zasłoną to game over bo tam już przewrótów nie możesz zrobić. Ten tryb jest trudny do zrobienia tylko ze względu na bugi, jak znasz miejsce respawnu przeciwników i lokacje painkillerów i nie miałeś problemu z przejściem zwykłego NYM czy zwykłego trybu hardcore to nie ma bata żebyś tego nie zrobił. Spokojnie doszedłbym do walki finalowej ale chyba tylko wtedy gdy brak glitchy mi na to pozwoli. a Patricko śmiało bierz Maxa bo to naprawde bardzo dobra strzelanina z dobrą fabułą. Ale uprzedzam jeśli jesteś fanem serii, tu już nie ma tego klimatu noir co w dwóch poprzednich odsłonach.

Edytowane przez sebo939

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A planują jeszcze jakieś patche? Czy już olali sprawę? Może jak nowe dlc będzie to coś poprawią?

Wysłane z mojego SGS2 przy pomocy TapaTalk 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A planują jeszcze jakieś patche? Czy już olali sprawę? Może jak nowe dlc będzie to coś poprawią?

Wysłane z mojego SGS2 przy pomocy TapaTalk 2.

Dużo ludzi pisało na ten temat na ich oficjalnej stornie , niby nad tym pracują ale od 24 października( data wydania ostatniego patcha), jest cicho. Ostatnia informacja dotyczyła potrójnego expa w multi na weekend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×