Skocz do zawartości
DaraS

Max Payne 3

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniasz na standardowe :l1: :r1: . 15 sekund grzebania w opcjach. Nie wyobrażam sobie grać inaczej.

Podobnie jak przestawiam Fifę na sterowanie z PES. Strzał tylko :square: :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm grzebałem wczoraj opcjach, widziałem 4 różne ustawienia klawiszy, ale żeby było standardowe L1 i R1 to nie zauważyłem....:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie byłbym w stanie ukończyć żadnej gry, nawet tak świetnej jak max payne 3, gdybym musiał mieć strzelanie pod R2 i L2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie byłbym w stanie ukończyć żadnej gry, nawet tak świetnej jak max payne 3, gdybym musiał mieć strzelanie pod R2 i L2

Stąd też moje wczorajsze męczarnie i klnięcie w niebogłosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, trochę się Wam dziwie. Dla mnie sterowanie L2 R2 jest czymś normalnym może dlatego że większość ostatnio ukończonych przeze mnie gier posiadało własnie takie sterowanie. No ale może kazdy inaczej adaptuje się do nowych sytuacji.

@ Pablos A ja odwrotnie, zmieniłem sterowanie w PES na to z Fify. Jednak tutaj przyzwyczajenie jest zbyt duze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm grzebałem wczoraj opcjach, widziałem 4 różne ustawienia klawiszy, ale żeby było standardowe L1 i R1 to nie zauważyłem.... :P

Jest takie ustawienie, sam tak grałem, świetnie się sprawdza pod r2 masz wtedy strzał z unikiem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mnie tylko irytuje ten "filtr" takiego rozmywającego/rozdwojonego obrazu :P co jakiś czas w przerywnikach filmowych...

Poza tym gra nawet nawet :) Jeszcze multi nie ruszałem, zobaczy się już wkrótce :D

Gra ktoś i jak multik? Zastanawiam się czy po rozpykaniu singla warto zostawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś i jak multik? Zastanawiam się czy po rozpykaniu singla warto zostawić.

Niestety w multi mało osób gra. W typowym deatmatch, żadko kiedy znajduje więcej niż 4-5 osób. Porażka :pinch:

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przepraszam za off top, mam MP3 fakturka z muve też jest :) Chciałbym uzyskać ten kod zniżkowy na zakupy coby coś na PS3 zakupić ze zniżką -50% :) I teraz pytanie co z tą fakturką dalej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proces rejestracji gier konsolowych w Kompanii Graczy jest bardzo prosty:

  1. Prześlij dowód zakupu gry na adres mailowy kompania_graczy@cenega.pl z prośbą o wygenerowanie kodu rejestracyjnego
  2. Stwórz konto w Kompanii Graczy na stronie www.kompania.cenega.pl, a następnie wprowadź kod rejestracyjny w polu "Rejestracja gry"
  3. Jeśli to Twoja pierwsza gra konsolowa, prześlij na adres mailowy kompania_graczy@cenega.pl mail z prośbą o wygenerowanie zniżki 50% do sklepu Muve.pl na jedną grę konsolową na wybraną platformę (prosimy sprecyzować czy ma być to Playstation 3, Xbox 360 czy Sony PSP)*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

A dziękować :) To teraz muszę napisać o 1 kod do rejestracji oraz wygenerowanie 2 kodu (przy okazji) tego zniżkowego i coś tam się zakupi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

A dziękować :) To teraz muszę napisać o 1 kod do rejestracji oraz wygenerowanie 2 kodu (przy okazji) tego zniżkowego i coś tam się zakupi ;)

Nie pisz teraz, zostaw sobie to na GTA V, którą wydaję Cenega, myślę że to będzie najlepszy wybór w niedalekiej przyszłości. A do uzyskania zniżki 50% nie potrzebujesz faktury z kupna gry Cenegi, może być z każdego sklepu ale pod warunkiem że z Polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... Boję się że ta promocja na ten kod zniżkowy przy pierwszym kupnie gry na PS3 nie będzie trwałą wiecznie i zamiast czekać na GTA V i ewentualną zniżkę, kod mi przepadnie :( Poza tym tak myślę o Hitmanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jeden kod na podany adres wysyłki, ale nikt nie zabrania aby ktoś ci kupił grę, postarał się na kod i zakupił kolejną grę z rabatem :pinch:

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do nich ile ważny jest ten kod, i odpisali że do końca roku, ale mogą go przedłużyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem. Singiel bardzo dobry, całość grało i oglądało się jak zajebiste kino akcji. Fabuła jak dla mnie bardzo dobra, świetnie pasująca do serii, a sama postać Maxa to po prostu mistrzostwo świata ;)

Niestety gra ma troche bugów, które czasem tak irytowały, że rzucałem mięsem na prawo i lewo. Szczególnie upierdliwe było to, kiedy chowałem się za osłoną i nie mogłem już się wychylić, postać po prostu się zacinała i nic nie mogłem zrobić, poza wciśniecięm 2x :x: wtedy Max robił fikołka, wypadał zza osłony, a tam już przeciwnicy robili ze mnie miazgę...

Miałem jeszcze z raz czy dwa sytuację, kiedy wszedłem na jakąś wyższą półkę, czy doniczkę z kwiatami i za cholerę nie mogłem z niej zejść, trzeba było wtedy wczytywać ostatni punkt kontrolny.

Max Payne 3 mimo swoich błędów to wciąż świetna gra, na pewno jedna z najlepszych w tym roku i trzeba w nią zagrać, nawet jeśli nie zna się poprzednich odsłon. Wciąga jak cholera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie upierdliwe było to, kiedy chowałem się za osłoną i nie mogłem już się wychylić, postać po prostu się zacinała i nic nie mogłem zrobić, poza wciśniecięm 2x :x: wtedy Max robił fikołka, wypadał zza osłony, a tam już przeciwnicy robili ze mnie miazgę...

Też mi to krew nie raz zagotowało... Co do gry to jest wyborna, a czarny humor Max'a to mistrzostwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja właśnie w 10 rozdział gram :P Już niedaleko do końca... Co do singla to zgadzam się :) TYLKO TEN BUG z zacinającą się postacią, ale mniejsza o to.

A może by tak razem w multika przyciąć? Narazie grałem z 3 razy w multi tak na szybkiego i w trybie prostego celowania aby w ogóle zobaczyć czym to się je.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może by tak razem w multika przyciąć?

nie ma problemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

To może jakaś "EKIPĘ" by się założyło tak to się chyba w MP3 nazywa :)

PS: Wczoraj w końcu podłączyłem słuchawy + mikrofon z PC do PS3 więc i pogadać możemy jak coś :)

Edytowane przez Lambert PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem. Singiel bardzo dobry, całość grało i oglądało się jak zajebiste kino akcji. Fabuła jak dla mnie bardzo dobra, świetnie pasująca do serii, a sama postać Maxa to po prostu mistrzostwo świata ;)

Niestety gra ma troche bugów, które czasem tak irytowały, że rzucałem mięsem na prawo i lewo. Szczególnie upierdliwe było to, kiedy chowałem się za osłoną i nie mogłem już się wychylić, postać po prostu się zacinała i nic nie mogłem zrobić, poza wciśniecięm 2x :x: wtedy Max robił fikołka, wypadał zza osłony, a tam już przeciwnicy robili ze mnie miazgę...

Miałem jeszcze z raz czy dwa sytuację, kiedy wszedłem na jakąś wyższą półkę, czy doniczkę z kwiatami i za cholerę nie mogłem z niej zejść, trzeba było wtedy wczytywać ostatni punkt kontrolny.

Max Payne 3 mimo swoich błędów to wciąż świetna gra, na pewno jedna z najlepszych w tym roku i trzeba w nią zagrać, nawet jeśli nie zna się poprzednich odsłon. Wciąga jak cholera ;)

szczerze w pierwszym przejściu na hardzie nie było tego, kiedy byłem w 3/4 przechodzenia old school pojawił sie patch 1.06 który spowodował opisany przez ciebie bug. R* musi jeszcze przysiąść do tej gry by ją połatać bo co nowy patch to nowy problem sie rodzi co jest naprawde wkurwiające. Dopóki nie naprawią tego nie robie hardcore'a bo tam już 2-3 strzały i Dead lub last man standing jeśli masz tabletki. Szczerze niewyobrażam robienia NYM nie wspominając w wersji hardcore w tym momencie bo ten bug występuje 3-4 razy na rozdział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Ponownie zacząłem grać w Maxa jednak tym razem na trudnym;)

I dlatego mam pytanko gdy chciałem wybrać trudny poziom i inne celowanie niż swobodne to gra pokazywała komunikat że nie dostanę wtedy żadnego pucharka.Czy to prawda?Chodzi mi o to czy dostanę trofeum za ukończenie na trudnym....a nie za dobrze mi się gra ze swobodnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×