Skocz do zawartości
DaraS

Max Payne 3

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam za podwójny post ale udało mi sie zrobić chyba najgorsze gówno w Max Payne 3. Tak NYM Hardcore !!, naprawdę nigdy więcej takich trofków R*, dawajcie te swoje czasochłonne trofiki ale nie takie pojebane. Zrobiłem to dlatego że takie wyzwanie nie mogło mi przejść koło nosa i też dlatego że jestem fanem Maxia. Tak więc powodzenia wam wszystkim w tym trybie, polecam grać offline gdyż dzieki temu udało mi sie to zrobić bez żadnych problemów. Po rozdziale 10 miałem na liczniku 20:28 tak więc czas naprawdę dużej roli nie gra. Na finałową walke już 16 min ale i tak za pierwszym razem udało mi sie ją zrobić. R* ma niebawem wypuścić patcha który ma naprawić bug z zasłoną tak więc też gra będzie jeszcze bardziej możliwa do zrobienia. Dziekuje, dobranoc xDDDDD.

Edytowane przez sebo939

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :)

Zazdroszczę, może się też kiedyś na to zdobędę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :)

Zazdroszczę, może się też kiedyś na to zdobędę

dziex, szczerze jak macie pytania dotyczące tego trybu to chętnie odpowiem bo choć nie męczylem tak strasznie ( za 3 podejściem bo tych z bugami nawet nie licze)to znam rozdziały od początku do końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć że czasami grając MP3 czuję się jakbym grał w MP1 :biggrin:

Biorąc pod uwagę takie "kwiatuszki" poniżej :biggrin:

96188566054388651518.jpg

47609981263988667168.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć że czasami grając MP3 czuję się jakbym grał w MP1 :biggrin:

Biorąc pod uwagę takie "kwiatuszki" poniżej :biggrin:

96188566054388651518.jpg

47609981263988667168.jpg

wyobraź sobie coś takiego na NYM Hardcore, idzie jak to mówiłem białej gorączki dostać. I to jest właśnie powód dlaczego platyna w Maxie jest po prostu trudna do zdobycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz przechodzę na Oldshool :D dopiero ale na Hardcore takich kwiatków nie miałem :D :D hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka miała niepowtarzalny klimat, ale na 3 było warto czekać mimo wszystko!

U mnie takich błędów jakoś nie zaobserwowałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pojawiają się gdy gram tak 2-3 w nocy :D hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym przejsc gre dla fabuly, bez parcia na platyne zupelnego. Przejscie gry ile zajmuje tak na spokojnie? Warto zagrac i w innym trybie pozniej oldschool czy cos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze spokojem, na normalu, skończysz w 7-9 godzin. Tak przynajmniej skończyłem ja, nigdzie się nie śpiesząc;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy więc pozdrawiam wszystkich. Teraz do rzeczy: w trakcie przechodzenia rozdziału nr 13 po wejściu do siłowni policyjnej nie ma drzwi tylko szare tło, gdy Max tam wchodzi - ekran robi się szary i gra się zawiesza. Te drzwi wygladają tak:


http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/590d3ebdddb5716a.html
[/CODE]

Co z tym zrobić??

Edytowane przez adi023

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy Maxio ma online passa? Pytam, bo chce od kumpla pozyczyc i zobaczyc online w tej gierce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie mojego buga który opisałem 2 posty wyżej to po wskoczeniu w te szare drzwi Max spada w przepaść (gra nie wczytuje dalszej lokalizacji) po czym gra się mnie pyta, czy rozpocząć od nowa. Po kliknięciu tak, robi się czarny ekran i duży napis "wczytywanie" i nic się nie dzieje. Czekałem tak ponad godzninę i nic. Czy to jest wina gry czy może płyty?, chodź płyta nie ma zadnych zadrapań. Inne rozdziały działają.

Proszę o jakiekolwiek rady, bo nie mogę skończyć gry i utknałem na 13 rozdziale :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wstyd sie troche przyznac, ale dopiero wczoraj zacząłem moja przygodę z Maxiem 3 :D Fabula w tej grze to MAXymalne mistrzostwa swiata i do tego jeszcze ta filmowosc. Klimat to az sie wylewa z ekranu TV, a do tego te retrospekcje, narracja Maxa , genialne :P .... Z drugiej strony w tej grze wszystko wyglada tak, ze filmik, rozpierducha, filmik, rozpierducha i chlanie, nic wiecej! W tej kwesti niestetu sie zawiodlem, bo kilka ładnych lat temu w Max Payne 2 to, az tak nie przeszkadzalo( innej epoka gier ;)) a w dobie dzisiejszych tytulow to troche blado to wypada. Reasumujac wedlug mnie to najnowsza czesc MAXA fanom serii na pewno sie MEGA podobala/ bedzie podobac. Mysle, ze Rockstar glownie kierowala ten tytul w fanatykow serii. Chociaz jak ktos nie jest fanem calej serii to moze nim zostac po ograniu 3-ciej czesci :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Zamówiłem Max Payne 3. Mam pytanie, czy żeby ustawić język polski wystarczy zrobić aktualizację która wyskoczy przy włączaniu gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam MP? Nie ma problemu z wyszukaniem gry?

// Grałem, gitowo. Trochę dziwne sterowanie, ale idzie się przyzwyczaić.

Edytowane przez Jarvis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś mógłby sprawdzić czy wyszukuje serwery w MP3, drugi dzień próbuje dołączyć do gry sieciowej ale nie znajduje żadnego serwera. Nie wiem czy tylko ja tak mam czy po prostu to jakaś ogólna usterka itp. z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj grałem i nie było problemu.

Edytowane przez jets

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, pamiętacie bullet-breloczek który dodawali przy zamówieniach w muve?

Wczoraj na lotnisku w Warszawie strażnik na kontroli się do niego przyczepił ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zacząłem przygode z MP3 - na razie jest na prawdę fajnie, co prawda jakoś nie powala ale to zapewne przez to, że mam dopiero co za sobą genialne The Last Of Us :).

Czy Wy również problem z polską czcionką w głównym menu? W polu 'wiadomości'. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest pełna rożnych błędów, mniej lub bardziej irytujących. Niestety, ale R* nie zamierza ich naprawić.

Edytowane przez danken000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×