Skocz do zawartości
Gość zioomski

PAL / NTSC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, parę miesięcy temu kupiłem w Anglii ps3 wraz z telewizorem, po powrocie do Polski okazało się że angielski Ps3 działa tylko i wyłącznie z telewizorem który także kupiłem w Anglii, na naszych rodzimych tv nie było obrazu(konsola włączała się), nie ważne czy na zwykłym kablu czy na hdmi. Proszę o pomoc w wyjaśnieniu sprawy ludzi, którzy się znają na rzeczy. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki TV byl w angli a jaki w polszcze? Resetowales ustawienia audio video? Jezeli nie to polecam zajrzec do instrukcji.

Nie dziala ani na kablu AV ani na hdmi? Moze nei wybierasz wlasciwego kanalu w TV? Moze TV jest uszkodzony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przytrzymałeś 5 sek przycisk I/O??Tego chyba jeszcze nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kineskopowy TV, demo GoW miałem czarno-białe, dowiedziałem się że to NTSC, więc pytanie czy jeśli kupie sprowadzane z USA/AZJI GoW:C to czy też będzie czarno-białe? Czy może poczekać na wydanie w Polsce GoW3+2,1 ? Czy wszystkie gry zza granicy będą czarno-białe? Dodam jeszcze że Wszystkie dema chodzą mi dobrze, NHL 2k10, które jest w angielskiej wersji (chyba z USA, nie mam pewności bo z wymiany) też jest kolorowe, tylko GoW3 demo, więc kupować GoW:C ? Proszę o szybką odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie gry NTSC będą czarno białe - ciesz się, że się w ogóle uruchamia. Ja kiedyś z ciekawości robiłem testy z demem Heavenly Sword to w ogóle na CRT na którym sprawdzałem nie działała - wyświetliło błąd i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może mi ktoś wyjaśnić, czego dema mi działają, tylko to jedno? co to za różnica? i czy wszystkie gry zza granicy będą tak działać, czy jest jakiś kabel którym to ominę i czy się opłaca, proszę o szybką odpowiedz sprawa jest pilna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telewizor musi obsługiwać ntsc i pal to wtedy będzie wszystko śmigało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MÓj TV CHYBA TYLKO PAL OBSŁUGUJE, NIECH KTOS WYWYJANI MI DLACZEGO DEMO GOW 3 JEST CZARNO BIALE A NIE NP DANTES INFERNO, CCZY KAZDA GRA ZZA GRANICY JEST CZARNO BIALA I CZY DA SIE TO OMINAC KABLEM CZY MUSZE SIE PODLANCZAC DO EKRANY LCD CO DO NIEGO NIEWIADOMO CO Z KABLEL ... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"[...]A NIE NP DANTES INFERNO, CCZY KAZDA GRA ZZA GRANICY JEST CZARNO BIALA"

Pisząc "zza granicy" masz na myśli PSS US?

Ściągnij sobie z PSS US demo Bombermana, albo Heavy Weapon - powinny wyświetlać Ci się także na czarno-biało.

Większość dem/gier obsługuje PAL i NTSC, ale zdarzają się wyjątki, i takim wyjątkiem jest demo GoW3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste i szybkie pytanie: czy daje wszystkie DLC/bonusy/soundtracki na daną chwile, czy znow "problemy techniczne" ? Nie mam zamiaru znowu dzwonic na infolinie.

Czy ktos juz ma UE w domu i uzyl kod?

edit: zaryzykowałem - wszystko działa Ultimate Trylogy DLC + Blood and Metal OST, pozostaje pytanie ponizej

pozdrawiam

dodatkowe pytanie: jesli mam na koncie juz God of war Collection NTSC, to po odpaleniu god of war collection PL bede miec zdublowane trofea, i save nie bedą działać, prawda?(te z ntsc na grze pal)

ps. czy oprocz opakowania i numeru regionalnego rózni się czyms god of war w wersji amerykanskiej, od wersji europejskiej? cos dodano ew. spolszczono ?

Edytowane przez AluPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej mam takie pytanie czy mając wersje gry NTSC to bym mogł zagrać w multiplayer z ludźmi z europy??? bo doszły mnie słuchy ze nie mozna ;//

Edytowane przez Lebera^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zalezy od gry nie od konsoli. Np Majac japonska wersje Demons Souls nie pograsz z ludzmi z US i EU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha no ja sie czaje na BF bad company 2 i by mi zalezało zeby pograc kiedys ze znajomymi bo mam mozliwość wygrać ze stanów (oczywiście l o c k e r z :D ) własnie i teraz nie wiem >.<

Edytowane przez Lebera^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dzis dostalem ps3 slim z Ameryki i nie jestem pewien jak to podlaczyc. Czy jestem zmuszony kupowac przetwornice? Czy wystarczy zwykly przejsciowka/kabel?

A gory dziekuje.

ps. Na spodzie konsoli pisze 120V~2,1A 60Hz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dzis dostalem ps3 slim z Ameryki i nie jestem pewien jak to podlaczyc. Czy jestem zmuszony kupowac przetwornice? Czy wystarczy zwykly przejsciowka/kabel?

A gory dziekuje.

ps. Na spodzie konsoli pisze 120V~2,1A 60Hz

Jeżeli jest napisane 120V 60Hz to raczej na 100% musisz kupić autotransformator.

Ale niech potwierdzi to ktoś to posiada PS ze Stanów.

ps. temat chyba nie w tym miejscu założyłeś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli był by to Demons Souls to nie pograsz bo sąinne serwery a wersji pal nie ma to jak NTSC-US I NTSC-J czy NTSC-K ? heh ale wszystko inne działa ook ;) tylko dodatki do gier są tak wypuszczane us/eu/jp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem początkujący z ps3. Mam taki problem otóż jak podłączyłem do stargo TV ps3 przez chinche i przejściówkę na euro to mam czarno biały obraz. I tu moje pytanie czy jakoś to możena poprawić na kolorowe np. poprzez zmianę kabla na euro??

Edit:

Takie dobre forum i co nikt nic nie wie?? Czy moze nowych to się olewa??

Edytowane przez Łasuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że TV masz w PAL, a konsolę w NTSC, więc obraz jest czarno-biały ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×