Skocz do zawartości
Gość zioomski

PAL / NTSC

Rekomendowane odpowiedzi

ja za moją dałem 1300zł więc zaoszczędzisz i będziesz miał kasę na dwie fajne gry :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz jest czas wyprzedazy i kumpel mowi ze jak sie dobrze poszuka to w przeliczeniu na PLN wychodzi 250GB za 800-900

Mało prawdopodobne ..... 250tka to wydatek nie mniej niż 280Ł .... 120tka 250Ł .... ceny wszędzie prawie takie same.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy dziś dalem znać kumplowi zeby dokonal zakupu - zobaczymy co z tego wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w diale Setting (ustawienia), jest podzial security settings( ustawienia zabespieczen), a w nim BD/DVD Parental Control Region Code ( kod regionalny), gdzie trzeba wpisac 4 cyfry zeby mozna bylo zmienic kod regionalny.

PYTANIE:

Jakie sa cyfry dla poszczegolnych regionow na PS3?

Dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miesiac temu za gruba 80 dalem bodaj 220 euro +30 euro za extra gwarancje na 3 lata (znajac irlandie gwarancja dziala naprawde)

za ta sama kase byly cienkie 120 ale akurat wyszly a uznalem, ze mi to nie robi roznicy.

w sumie dalem 300e za kpl: konsola+pilot BR (taki slider z ukryta klawiatura qwerty i "padem" do grania)+nowka sztuka tr underworld i extra gwarancja.

nie mam manu polskiego, nie sadze by to byl jakis straszny problem z punktu widzenia grania od strony "elektrycznej" mz nie powinno byc problemu.

Za to zdecydowanie polecam podobny zakup ze wzgledu na gwarancje (o ile ma sie znajomych za granica) bo to tutaj wyglada inaczej niz w pl

(np niedawno padla mi nagrywarka dvd/hdd na kilka dni przed koncem roku od kupna i zwrot kaski/wymiana odbyly sie bez angazowania prawnika ;)

ps w niektorych sklepach (www.argos.co.uk) mozna zamowic extra gwarancje "od wszystkiego" niegdy jej nie wykupowalem, ale z opisu sprzedawcy wynikalo, ze taka gwarancja dziala nawet w przypadku fizycznego uszkodzenia sprzetu. Za to w pl zawsze jest milion kruczkow przy zalatwianiu gwarancji...

Mam nadzieje, ze pomoglem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz jest czas wyprzedazy i kumpel mowi ze jak sie dobrze poszuka to w przeliczeniu na PLN wychodzi 250GB za 800-900

To niech dobrze szuka a moze znajdzie , ale wątpie slim 250G w angli kosztuje 285 F , czyli jakies 1300 ZL ,i wątpie ze znajdzie taką przcene ,to nie banany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

przymierzam sie do zakupu PS3 i zauwazylem ze w Anglii sa one duzo tansze a mam mozliwosc sciagniecia sobie sztuki przez kolege.

Na opakowaniach z Polsce jest naklejka ze konsola całkowicie spolszczone menu posiada i moje pytanie czy da sie tak zrobic z konsola zakupiona w UK??

Ja swoja kupilem wlasnie w anglii ok 1,5 roku temu. Dalem za nia 200 poundow. Byla miesiac uzywana. Dzisiaj padl mi laser. Ja na twoim miejscu dolozylbym i kupil w polsce. W razie czego masz gwarancje i serwis na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoja kupilem wlasnie w anglii ok 1,5 roku temu. Dalem za nia 200 poundow. Byla miesiac uzywana. Dzisiaj padl mi laser. Ja na twoim miejscu dolozylbym i kupil w polsce. W razie czego masz gwarancje i serwis na miejscu.

Czyli nawet jak byś kupił w PL, to by było po gwarancji :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten kod to 0000 i to jest hasło zabezpieczające a nie kod regionu. Na PS3 nie da się obejść blokady regionalnej.

Edytowane przez irvin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie http://www.ps3site.p...st-z-gwarancja/ Jeżeli masz paragon i skorzystasz z prawa unijnego to ci naprawia nieodpłatnie.

Teoretycznie tak, ciekawe tylko jak to jest w praktyce....

BTW.

W UK (które też jest członkiem UE) gwarancji jest tylko rok i nie ma żadnych wzmianek o dodatkowym roku ze względu na prawo europejskie :/

BTW2.

Jeżeli konsola zostanie zakupiona w UK to gwarancja obowiązuje także w PL... przynajmniej tak jest to opisane w instrukcji :]

Edytowane przez iCE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gooral a jak możesz mieć PL menu skoro ono zostało dodane z najnowszym FW. Wersje 80gb mają starsze FW. Robiłeś upgrade FW?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w Koszalinie pół roku temu za 1499zl ale za to jaki komplet.Posiadam wersje 80 GB.Kup w Polsce a po za tym w Media Markt jak jest promocja tak jak w moim przypadku możesz super komplet kupić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

przymierzam sie do zakupu PS3 i zauwazylem ze w Anglii sa one duzo tansze a mam mozliwosc sciagniecia sobie sztuki przez kolege.

Na opakowaniach z Polsce jest naklejka ze konsola całkowicie spolszczone menu posiada i moje pytanie czy da sie tak zrobic z konsola zakupiona w UK??

1. Każda konsola na świecie może mieć polskie menu nawet ta z Afryki ...

2. Pomyśl czy jest sens skąpić te 100-200zł i narażać się na problemy z gwarancją lub potem ją odsyłać do naprawy ?

3. Mieszkam w UK i nowa konsola tak jak kolega kupił to 250 - 289F co w przeliczeniu na oko to 1150zł (250FX4,6) jest sens ?

Nie chcę być wredny ale po co zakładać kolejny taki temat .... wystarczy ruszyć głową, naprawdę żebyś poświęcił godzinę czasu na przeszukanie tego forum wiedziałbyś bardzo dużo .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny problem jaki może być przy konsoli kupionej w UK to gwarancja. Region z UK mamy ten sam. Jak uda ci się wychaczyć sporo taniej, kupuj tam, jak jakieś 50zł to ja bym kupił u nas w kraju ojczystym. Język pl możesz sobie ustawić w najnowszym sofcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gooral a jak możesz mieć PL menu skoro ono zostało dodane z najnowszym FW. Wersje 80gb mają starsze FW. Robiłeś upgrade FW?.

Nawet nie wiem jaki mam FW ;P po pierwszym wlaczeniu cos tam sie z netu sciagalo(uznalem, ze jak sie sciaga to najnowsze), ale nie pamietam co bo rece mi sie na padzie pocily ;)

zreszta co do jezyka to mam to gdzies, naisale o niem tylko i wylacznei dla czyjejs informacji (ktos moze nei ogarniac ang - ale zreszta wtedy z grami tez jest kiszka lekka...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak mozna kupic nowe ps3 slim 120gb za jakies 229 funa... ale np na gumtree.com kolesie sie oferuja nowkami slimy (120gb i 250gb) z grtami za jakies 150 do 220 funtow.

ja swojego slima wzielem z fonem na abonament i dostalem ps3 za free :P

tu w uk sie troche bardziej oplaca kupowac niektore rzeczy. mozna na tym troche zarobic. to co z reszta ja robie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Niedawno zamówiłem siostrze na słynnym [zakazane słowo] bon na 100€ na francuskim amazonie. Za to, że to ja zarwałem nockę i zdążyłem jej wybrać ten bon, chce mi dać 30€ żebym coś sobie stamtąd wybrał :) I mam zamiar wziąć gierkę Brutal Legend. Ale nie moge znaleźć żadnych informacji o języku. Czy będzie tam do wyboru język angielski :P?

Pozdrawiam

PS - jeśli zły dział to przepraszam i proszę o przeniesienie

Edytowane przez keloj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polskie PS STORE jest dostępne wyłącznie po angielsku a dostępne tytuły są albo w oryginale lub też po polsku. W większości tytułów nie uświadczysz niestety informacji o wersji językowej. Idąc tą drogą dedukcji można więc założyć że zakupione na francuskim PSS gry będą w języku żabojadów ... :( Pozostaje Ci więc dorzucić do swoich 30 erło bagietkę i rozmówki polsko-francuskie :P no i cieszyć się z nowego tytułu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, jeszcze się zastanowię czy zaryzykować czy wydać te eurosy na coś innego :P dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie kupiłem ps3 slim 250gb przez allegro i dowiedziałem się że zostało ono zakupione we włoszech.

i tu pojawia się pytanie czy z tą ps3 będzie wszystko tak samo jak z polską ? gdzies czytałem że np ps3 z anglii to trzeba jakąś przejściówkę itp.

Gry kupione w polsce będą na nim chodziły ?

dzięki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie kupiłem ps3 slim 250gb przez allegro i dowiedziałem się że zostało ono zakupione we włoszech.

i tu pojawia się pytanie czy z tą ps3 będzie wszystko tak samo jak z polską ? gdzies czytałem że np ps3 z anglii to trzeba jakąś przejściówkę itp.

Gry kupione w polsce będą na nim chodziły ?

dzięki i pozdrawiam

To tak samo jak by była kupiona w Polsce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie kupiłem ps3 slim 250gb przez allegro i dowiedziałem się że zostało ono zakupione we włoszech.

i tu pojawia się pytanie czy z tą ps3 będzie wszystko tak samo jak z polską ? gdzies czytałem że np ps3 z anglii to trzeba jakąś przejściówkę itp.

Gry kupione w polsce będą na nim chodziły ?

dzięki i pozdrawiam

powinna śmigać jak kupiona w Polsce, sprzęt taki sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×