Skocz do zawartości
sakul

Firmware Ps3 - Aktualizacje

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka co daje nowy FW 2.76? ktoś cos wie na ten temat, ja nie widze żadnych zmian ,podobno cos ma być z kartą TROPHY??pozdro dla ps3 grabieżców(-;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Główne funkcje zmienione w wersji 2.76 oprogramowania systemowego

  • Ulepszono jakość odtwarzania niektórych programów PLAYSTATION 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi po updatecie pokazaly sie ikonki azureusa w zdjeciach, filmach i muzyce jak sie na nia kliknelo to w rodu pokazywal sie jakis napis nie pamietam - cos tam DLC lub inny skrot teraz jak wlaczylem to zresetowaly mi sie ustawienia i zniknol Azureus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Azureus mi się pokazuje jeśli włączę w opcjach Media Server czy coś takiego

Edytowane przez sunnyluk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam żadne ikony od Azureusa się nie pokazują, wszystko jest po swojemu, tak jak wcześniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żadnych zmian w nowym sofcie nie zauważyłem więc nie wiem po co go w ogóle wypuścili ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby coś ma być ale podczas zasysania softa net mi podupadł i ściągało straaasznie długo, większego pecha mieć nie mogłem ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 2.70 mialem CODZIENNIE po KILKANASCIE zawieszen konsoli podczas gry online w CoD4 i tylko wtedy, gdy dostalem lub chcialem napisac wiadomosc PM lub w Chat Room. Po wyjsciu 2.76 te niedogodnosci ZOSTALY. Na obydwu PS3 jest tak samo. Jedna 60GB a druga 80GB. Sony na prawde nie potrafi zrobic dobrego softu, albo potrafi tylko tego nie robi po to by w przyszlosci zmusic innych do instalacji poprawionej wersji i ja przez to sie musze w k u r w i a c!!! Czasami wystarczy wyciagnac plyte i znowu wlozyc - wtedy konsola sie pluje, ze nie ma plyty i nagle sie odwiesza, ale czasami przyciemni ekran (widze co sie dzieje w grze-postacie sie ruszaja) i konsolka se "mysli" krecac tym koleczkiem u gory po prawej stronie i wtedy moge se ja wylaczyc za pomoca PS Button. Wylaczam i konsola pika 3 razy i sie nie restartuje, tylka wylacza. SONY - yall suks...

PS: Na Xie takich zajebistych rzeczy jeszcze nie widzialem!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po 2.70 mialem CODZIENNIE po KILKANASCIE zawieszen konsoli podczas gry online w CoD4 i tylko wtedy, gdy dostalem lub chcialem napisac wiadomosc PM lub w Chat Room. Po wyjsciu 2.76 te niedogodnosci ZOSTALY. Na obydwu PS3 jest tak samo. Jedna 60GB a druga 80GB. Sony na prawde nie potrafi zrobic dobrego softu, albo potrafi tylko tego nie robi po to by w przyszlosci zmusic innych do instalacji poprawionej wersji i ja przez to sie musze w k u r w i a c!!! Czasami wystarczy wyciagnac plyte i znowu wlozyc - wtedy konsola sie pluje, ze nie ma plyty i nagle sie odwiesza, ale czasami przyciemni ekran (widze co sie dzieje w grze-postacie sie ruszaja) i konsolka se "mysli" krecac tym koleczkiem u gory po prawej stronie i wtedy moge se ja wylaczyc za pomoca PS Button. Wylaczam i konsola pika 3 razy i sie nie restartuje, tylka wylacza. SONY - yall suks...

PS: Na Xie takich zajebistych rzeczy jeszcze nie widzialem!!!

I myślisz, że ponad 20 milionów innych użytkowników ma tak samo? Imo masz zepsutą konsolę i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

TAK. Inni maja TAK SAMO. Sprawdz se osobiscie. Nie mam zepsutej konsoli bo mam 2 rozne wersje, ale na kazdej 2.76. Poza tym to sie dzieje tylko w CoD4 na multi, takze z 20mln przesadziles, ale te 4, ktore graja na multi na pewno tak maja, skoro cala moja friend lista sie co chwile resetuje bo komus tam sie zawias lapie przy pisaniu badz czytaniu msg. Dzieje sie to w takim czasie, ze nigdy nie wyczai. Raz moge miec 10- Chat Room-ow otwartych i pisac podczas gry, a czasem glupia PM chce odczytac i zaczyna konsolka myslec juz na dluuuuuuuuuugo.

Edytowane przez MAATSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Racje mam i to w 100%. Przeczytaj tylko UWAZNIE, ze ja napisalem, ze NIE NAPRAWILI tego bug-u z poprzednich FW! A co do psucia konsol przez nowe FWs to chyba juz bylo kilka sytuacji. Nie pamietasz? To se przypomnij i daruj se ironie bo nie masz racji w tej sprawie. Sprawdz, a potem mow albo dopisz, ze tylko przypuszczasz jezeli wyglaszasz swoja mysl, ktora nie jest poparta faktami. Pozdrawiam :)

Edytowane przez MAATSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś inny spróbuje ci wyjaśnić, że firmware w konsoli to nie jest zło konieczne, a żadne czaty i inne wymyślone pierdoły z codem (w którego gram i grałem) działają dobrze i konsola się nie zawiesza, czy też nie myśli godzinami. Najłatwiej jest zwalić na firmware. Bzdety!

P.S. Nie pisz "se", bo tak piszą wieśniacy umysłowi. Odechciewa się czytać. Najpierw miałeś problem z 3 a teraz to.

P.S 2 A propo faktów. Może z łaski swojej poprzesz swoje rewelacje jakimiś? I nie bardzo wiem o jakie fakty mnie prosisz? Firmware działa prawidłowo i to jest fakt sam w sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy FW psuł konsolę - nie wynikało to jednak z samej wersji FW tylko z procesu wgrywania FW, który mimo tego, że ma w cholerę zabezpieczeń i tak może pójść źle - choć szansa b. mała. Zresztą w każdym urządzeniu o aktualizowanym FW masz groźbę zpaprania tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś wiesza się PS3 podczas odczytywania lub pisania PM'ek, w przeglądarce lub też w innym miejscu, to pierwsze co należy zrobić to przywrócić domyślne ustawienia konsoli lub zrobić troszkę więcej wolnego miejsca, jeśli już mamy go mało. Kolejność dowolna właściwie, jak komu pasuję. Jeśli chodzi o przeglądarkę to chyba logiczne, że przyda się usunąć ciasteczka oraz historię stron. Oparte na własnych doświadczeniach, już w kilku FW tak miałem na swojej konsoli, jak i w dwóch innych PS3 którymi się zajmuję. Jeśli będzie konieczność to użyję recovery menu, ale na razie odpukać. ;) Piszę to, bo prostu jeśli zdarzają się jakiekolwiek zwiechy, to należy coś z tym zrobić. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A jakie "Sony" ma doświadczenie w pisaniu softu ?

Ilość aktualizacji mówi sama za siebie

Dlatego czasami dzieją się różne jaja

Edytowane przez PROT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jakie "Sony" ma doświadczenie w pisaniu softu ?

Soft [firmware] jest również w każdym innym sprzęcie elektronicznym takim jak tv, sprzęt audio etc. Więc chyba coś tam potrafią ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś musi leżeć przyczyna takiego zachowania konsoli

U jednych jest wszystko OK a u drugich lipa

Konsola, konsoli nierówna ?

Ps

Oczywiście "Microsoft" tez potrafi wypuścić g...o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że do PS3 w pewnych sytuacjach trzeba po prostu podchodzić "z głową". Pod wieloma względami PS3 przypomina zwykłego peceta. To , że nie widzimy folderów czy plików nie znaczy, że ich nie ma. Na wiele wymienianych błędów na pewno znaczenie ma zamulenie konsoli. Za dużo plików, nie czyszczona przeglądarka czy zbyt wiele otwartych czatów jednocześnie może skutecznie utrudnić komfortową grę. Na swoim pc też nie odpalamy kilkunastu osobnych GG, czy też innych procesów prawda? Bo by się zwiesił i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwne wrażenie że po "apdejcie" trophycard mi się strasznie długo otwiera...

Tzn. w ostatniej "zakładce" XMB po naciśnięciu "X" konsola trochę dłużej się zastanawia zanim wogóle wyświetli samą "ramkę" trophycard... A łącze mam cały czas takie samo...

Spróbuję jeszcze cookies usunąć itp. A nóż coś da...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem wkurzony mam. Mam najnowszy soft i wiele gier mi się wiesza. Jak można takie buble wypuszczać??? Z tymi softami to jest parodia. Nagle zaczynają się pojawiać żółte światła śmierci, gry się wieszają. Szopka. Czy Sony nie stać na zatrudnienie programistów z prawdziwego zdarzenia??? Szok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak czytam te posty to normalnie zaczynam sie bac. Zastanawia mnie to, jakim cudem u mnie przy 2.70 czy 2.76 aktualizacja przebiegla szybko, latwo i przyjemnie. Nie mam zadnych zwisow, zamulen itp. Wszystko chodzi pieknie. Zakladam ze kazdy sprzet jest dokladnie taki sam (posiadam80tke) wiec skad takie przypadki? Wiem ze lepiej nie krakac, ale z tego co ludzie pisza wynika ze naprawde mozna sie zalamac.

Edytowane przez djtomek2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

mam fw 2.76 i od tego czasu konsola robi figle.gry sie wieszają cart trophy nie zawsze sie ładuje,mam problemy z sign in,save z gry mi sie uszkadzają niby są ale gra nie wykrywa normalnie masakra ;/ chyba zrezygnuje z gier online

Edytowane przez MystaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×