Skocz do zawartości
sakul

Firmware Ps3 - Aktualizacje

Rekomendowane odpowiedzi

ma ktos linka na soft 2.80??

Na oficjalnej stronie jeszcze jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakladam ze w Polsce nie ma nowej zakladki TV a pod nia BBC iPlayer w ktorym mozna ogladac programy i seriale z BBC i (mam nadzieje) Formule 1? :)

Jezeli chodzi o sama zakladke to ja ja mam na przyklad :P LOL tylko ze jest pusta.

Na brytyjskim profilu iPlayer sie wyswietla pod zakladka TV, tylko ze jeszcze nie udalo mi sie go poprawnie uruchomic poprzez proxy na ps3....troche dziwne bo na pececie normalnie dziala. Ta wersja iPlayera (BigScreen) jest chyba tak samo zabezpieczona jak F1 na zywo z bbc.co.uk i nie da rady sie przez proxy polaczyc.....jeszcze nie wyczailem jak to blokuja.....mozliwe ze maja jakies listy proxy ktore sa filtrowane ale nie sadze bo iplayer normalnie dziala na pececie...dziwna sprawa. Ale napewno w jakis sposob blokuja bo jeszcze 6 wyscigow temu mozna bylo ogladac je na bbc.co.uk poprzez proxy

Edytowane przez jaqb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, problem już rozwiązałem. Wystarczyło tylko w "music settings" ustawić w "Audio CD Output Frequency‎" 48 kHz :tongue: Gdyby nie wasza odpowiedź, to bym żył w świadomości, że nie można podczas XMB słuchać muzyki. Dziękuję!!! :thumbsup: Jednak Firmware 3.00 same pozytywy ma :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, problem już rozwiązałem. Wystarczyło tylko w "music settings" ustawić w "Audio CD Output Frequency‎" 48 kHz :tongue: Gdyby nie wasza odpowiedź, to bym żył w świadomości, że nie można podczas XMB słuchać muzyki. Dziękuję!!! :thumbsup: Jednak Firmware 3.00 same pozytywy ma :ok:

Można było już w starszym sofcie... Odkąd mam konsole czyli od grudnia moglem sobie chodzić po necie i XMB podczas słuchania muzyki

A teraz moje pytanie:

Po wgraniu sofru wszystko zrobiło się większe w XMB (przynajmniej u mnie) ikonki czcionki itp itd... Czy da się jakoś przywrócić poprzedni rozmiar, nie zmieniając przy tym softu? Szukałem sam w ustawieniach, ale nie mogę znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kill napisał/a :

Sprawdziłem to i naprawdę nie da się. Gdy słucham muzyki i naciskam przycisk XMB na gamepadzie to wyświetla mi się komunikat "do you want to quit playback?". Proszę kill pomóż mi co mam zrobić, bym mógł jednocześnie słuchać muzyki i robić w XMB? ;) Pewnie coś w ustawieniach trzeba zmienić, ja niestety nic takiego nie znalazłem :unsure:

o ile dobrze pamiętam po naciśnięciu odtwarzaj trzeba nacisnąc Trójkąt

a teraz troche ode mnie tak wiec : Przyjaciele zostali pokarani i wyglądają okropnie, brakuje mi trochę tego napisu Playstation 3 zanim odpali się gra

za to na plus praktycznie cała reszta dobrze że można chodzic po necie i słuchac muzyki a to intro " wejściowe " też bardzo fajne :)

Już żałuje że pobrałem ;/ masakra oczojebne światełka - ok, Nowa lista przyjaciół - ok, cała reszta ok tylko mi uncharted nie chodzi! Wczoraj grałem na starym sofcie i było ok a tu odpaliłem działało przez 1h i zwicha a potem sie wieszała konsola przy próbie włączenia! Kuźwa no. :down:

sorry za double post ale właśnie też tak zauważyłem np Fifa 09 ma większe skłonnosci do wieszania dzisiaj wziąłem szybką rozgrywkę rankingową i troche się cięło przy wybieraniu zespołów a wczoraj takiego czegoś nie miałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie ale to nie przeszkadza, a troche większe jest fakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większe są po to żeby lepiej obrazki pucharków było widac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat teraz mi to przeszkadza, no ale jeśli trzeba to się przyzwyczaję... Myślałem po prostu, że to jakaś forma ułatwienia dostępu osobom niedowidzącym, którą można ustawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za to na plus praktycznie cała reszta dobrze że można chodzic po necie i słuchac muzyki.

Hmm to tylko ja miałem jakiś inny model PS3, że miałem tą opcję już od dawna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za to na plus praktycznie cała reszta dobrze że można chodzic po necie i słuchac muzyki.

Hmm to tylko ja miałem jakiś inny model PS3, że miałem tą opcję już od dawna ?

Nie tylko Ty...

Od kiedy mam konsolę to można było słuchać muzyki i śmigać po necie.

Czyli jakieś 3 FW temu co najmniej.

Edytowane przez Kiziek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żenua poprostu.... Co za k***rcze leń jest odpowiedzialny za Polską stronę PlayStation...

Cała strona po Polsku, a opis zmian w sofcie 3.0 po Angielsku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi strasznie nie podoba się to nowe owalne logo PS3 przy włączaniu konsoli które jest też na obudowie slima. Jest po prostu dla mnie brzydkie i tandetne i nawet slim by bez tego moim zdaniem o niebo lepiej wyglądał. Możecie mówić, że narzekam na pierdoły, ale dla mnie to logo wygląda jak adidasy do garnituru. Jak dla FW może być, ale nadal bez rewelacji ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam, to ten soft wiecej niedogodnosci wprowadzil od pozytywow.

Przyjaciele ... ochydni, kolorystyka obramowan dobrana na 3 kolorowej mapie bitowej. Wolniejsze sprawowanie sie (niektorych) gier. Brak klimatycznego napisu, swiadczacego o uruchomieniu gry, z PS1, PS2, PS3. A szczegolnie uciazliwe sa zaciecia gier. FIRMWARE 3.0 = FAIL.

Jedyne co mi sie w tym wszystkim podoba, to animowane themy.

Podziekuje, i do czasu, gdy nie naprawia tego problemu z zacinajaca sie konsola, nie pobiore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update wniósł wiele dobrego. Co prawda nie wyglada fantastycznie zakładka Friends, ale jest bardzo przjezysta, i latwiejsza. Bardzo duzy plus jest za animowane themy. Ten theme AFRIKA z japonskiego pss jest niesamowity, fajnie miec interkatywne zebry na czarnulce, bardzo uskpokajają :) Najbardziej wadzi mi ikonka PSS w zakladce games.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ja się wypowiem :P A więc tak zacznę od loga, które pojawia się przy włączaniu konsoli. Jest po prostu okropne, a w połączeniu z inną muzyką niż dotychczas była na początku - daje po prostu zły efekt. Nie podoba mi się lista friendsów, owszem ramki są ładne, ale jednak wolałem poprzednie. I oczywiście brakuje mi napisu Playstation 3 przy włączaniu gier. Przyzwyczaiłem się już do tego. To może teraz plusy: :D Podoba mi się ramka w prawym górnym rogu i ruchome themy, (ściągnąłem sobie zebry z Japońskiego STORE i są po prostu świetne :ok::tongue: ). Szkoda tylko, że pewnie następne themy będą płatne. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem niezadowolony (1szy raz)...

- Nie wiem czemu znajomi są na jakimś siwym gównie

- Brakuję mi loga Playstation przed każdym włączeniem gry, tak jak mówi cwir i u mnie wywołuje to jakieś pozytywne wspomnienie ;)

- Nie wiem, czemu przy włączeniu Ps3 pokazuje się inne logo, skoro ja mam FATa... na obudowie mam takie logo i takie chcę mieć wszędzie, z resztą stare było lepsze :D

- Bravia sync nie działa (mam W4000)

- Animowane themy są OK, ale przeczuwam, że będzie to kolejna okazja do wyłudzenia pieniędzy przez sony

- PSS w kilku kategoriach... po co robić taki bajzel? Jedna ikona była OK

- Po co są dwa zegarki?

- Na tym prawym górnym pasku ciągle mam logo koperty, nawet jak każdy post mam przeczytany...

- Ikony są większe... wygląda teraz jakby TV był 720p z Menu w 1080p, co ja, ślepy jestem, czy co? DPI powinno być do ustawienia...

Na + :

- Animowane themy same w sobie

- Możliwość robienia print screenów przeglądarki

- Usprawniona praca przeglądarki

- Muzyka przy włączaniu konsoli jest lepsza, stara słonia mogła obudzić, swoimi wyjącymi tonami...

Ogólnie na minus :yucky:

P.S Czy tylko mi w trofikach GTA IV nie mając tylko "wanted" zrobiło się z 76% 90?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S Czy tylko mi w trofikach GTA IV nie mając tylko "wanted" zrobiło się z 76% 90?

wyczytałem gdzieś, że od dzisiaj platyna nie jest zaliczana do procentowego wskaźnika ukończenia gry.

Jak będzie brakowało 1 brązu do ukończenia gry, pokazywać będzie przykładowo 95%, a nie jak dotychczas wliczając platynę jakieś 80%.

Edytowane przez mdag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- Nie wiem, czemu przy włączeniu Ps3 pokazuje się inne logo, skoro ja mam FATa... na obudowie mam takie logo i takie chcę mieć wszędzie, z resztą stare było lepsze :D

To nowe logo marketingowe PS3 :> trochę nie estetycznie by wyglądało posiadanie obydwu, niedługo to logo zostanie tylko na fatach i starszych pudelkach grami. :>

- Bravia sync nie działa (mam W4000)

Jest tylko w Slimie, niestety ale fat prawdopodobnie czegoś nie ma by to obsłużyć

- PSS w kilku kategoriach... po co robić taki bajzel? Jedna ikona była OK

To mają być skróty, zauważ że te ikony nie działają tak samo. Nie wiem czemu ludzie tego nie rozumieją, w xboxie to normalka

- Po co są dwa zegarki?

Patent stylistyczny, dzięki temu "klepsydra" ma jakąś funkcje gdy jest niepotrzebna ;] bynajmniej wygląda łądniej

- Na tym prawym górnym pasku ciągle mam logo koperty, nawet jak każdy post mam przeczytany...

A sprawdzałeś w głównej skrzynce, może tam coś się chowa? :>

- Ikony są większe... wygląda teraz jakby TV był 720p z Menu w 1080p, co ja, ślepy jestem, czy co? DPI powinno być do ustawienia...

Prawdopodobnie ludzie narzekali, teraz inni narzekają to prawdopodobnie dadzą wybór.

Edytowane przez Shadowriver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Animowane themy są OK, ale przeczuwam, że będzie to kolejna okazja do wyłudzenia pieniędzy przez sony

no ale darmowe PSN na poziomie XBLA to by miec chcial kazdy...

Edytowane przez c00kiemonstah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu mi się to nie podoba...

A co do skrzynki to sprawdzałem, ale jutro na wszelki wypadek sprawdzę jeszcze raz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tematy w których jakiś użytkownik mówi ze po w graniu nowego firemare konsola mu sie zawiesza sa zamykane. Jedyna odpowiedzią jest że nowy i nie tylko nowy soft nie jest winny !

Czyli co ? Nagle kilku posiadaczą Ps3 z tego forum w tym samym momencie padły konsole ?

Ja w to nie wierze ale jeżeli ktos nie zna odpowiedzi to nie jest powód to zamykania tematu

Problem istnieje i wspólnie trzeba sie zastanowic co jest przyczyna.

Moim zdaniem cell cellowi nie równy i tu jest problem. System w PS3 musi byc bardzo niestabilny

To jest tak że ja kupie cos to będzie chodzic 10 lat a ktos inny 1 miesiąc

Wadliwa zeszła z lini produkcyjnej. Jezeli sie mylę to niech ktoś mi mądry wytłumaczy dlaczego w tym samym czasie po wgraniu firemare 3.0 kilku osobą na raz konsola nie działa tak jak powinna ! Przypadek ? nie sądzę.

Ps

Jeżeli to jest prawda że slim coś obsługuje a poprzednia wersja nie to w ogóle brak mi słów. Sony po prostu nie nadąża z postępem technologicznym.

Edytowane przez qgar
babol soe wkradl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie same plusy póki co :ok: wizualnie jest ok, theme swietny, ikonki ok, ramka ok. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Sony" w grach zaczyna wyprzedzać "Microsoft" ale w oprogramowaniu i nie ma sie co oszukiwać nie jest w stanie pokonać tego molocha

Ilu z was ma windowsa ?

Tam siedza takie mózgi że sony nie da rady i dlatego soft w PS3 jest taki a nie inny

Edytowane przez PROT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×