Skocz do zawartości
sakul

Firmware Ps3 - Aktualizacje

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zainstalowalem nowego update ale nie mam Telewizorka w XMB i tego ancount manege czy jakos tak. To musze miec polaczenie z internetem zeby bylo to widoczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że musisz mieć konto na PSN i być zalogowanym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest ten AXN i Facebook bo ja chyba jestem slepy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajną nową opcją jest też możliwość kopiowania tekstu wiadomości. Konsola przechowuje kilkanaście skopiowanych przez nas zdań, a potem w każdej chwili możemy je wkleić do wiadomości :D Póki nie ma cross-game chata to troszkę przyspieszy komunikację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HELP ja mam 40-stkę i nie mam TV wtf? jak to wie o co biega prosze oo pomoc!!

Jak by co PSN ID:orzeszek997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TV mam, ale nie mam facebooka, gdzie go szukać??

I jeszcze jedno pytanie tak przy okazji. Co to jest za błąd 80022A07 ??

Było pisane wcześniej, gdzie szukać facebooka -.- Kody błędów masz w przyklejonym temacie.

@topic

Ktoś napisał o kopiowaniu i wklejaniu tekstu wiadomości. Imo to było już wcześniej, bo korzystałem z tego choćby na początku tygodnia xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam AXN'a ;/ nie zależy mi jakoś specjalnie, ale poprostu w zakładce mam tylko BBC PLAYER a AXN'a brak. może źle coś sprawdzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że błędów w tłumaczeniu nie widać. Chociaż "Narzędzie danych gier" brzmi troszkę dziwnie - tego mogli dosłownie nie tłumaczyć....

Mnie osobiście denerwuje w XMB PL. info o statusie graczy z listy friendsów w oryginale było Id. gracza i stan połączenia np. ' Kowalski offline' a teraz- ?- -'Użytkownik Kowalski jest teraz niedostępny' -masakra. Dołożyć do tego sporą listę znajomych i ciężko się połapać szczególnie podczas grania kto jest a kogo nie ma.Kwestia przyzwyczajenia ale dla mnie i tak jest to chore :)

Edytowane przez Grzegorz28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie wstrzymam się z aktualizacją oprogramowania, zaczekam jeszcze jakie opinie będą się pojawiały. Po ostanim update nauczyłem sie że nie warto sie zbytnio nie spieszyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm restart robilem a mam tylko jezyk polski nic wiecej nie mam hmmm.

Lepiej niech zdrapki dla europy dadzą ....

Edytowane przez yahooo8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ps3 od kilku dni, chcąc nie chcąc musiałem aktualizować firmware bo miałem bazowo 2.75 i nie chciało mi odpalać Batmana. Najpierw podciągnąłem do 3.01, teraz do 3.10. W Batmanie, Uncharted i Dead Space nie miałem żadnych zwisów póki co. Konsola chodzi praktycznie cały dzień - nie zauważyłem jakichkolwiek oznak niestabilności systemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co oznaczaja kolory ramki na liscie we friendsach? jakos jeszcze nei znalazlem zadnej zaleznosci od gry, w ktora ktos gra albo czegokolwiek innego. Nie znalazlem tez zadnego ustawienia w swoim profilu. Tak wiec pytam sie : Leo Why ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leo: Musimy uważnie patrzeć na grę naszych przeciwników i stosować odpowiednie taktyki, aby dążyć do zwycięstwa i nie przegrać tych eliminacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co oznaczaja kolory ramki na liscie we friendsach? jakos jeszcze nei znalazlem zadnej zaleznosci od gry, w ktora ktos gra albo czegokolwiek innego. Nie znalazlem tez zadnego ustawienia w swoim profilu. Tak wiec pytam sie : Leo Why ?

Jak wejdziesz na swój profil to możesz zmieniać kolor swojej ramki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ps3news.com piszą, że w FW 3.10 jest jeszcze jedna funkcja - wysyłanie raportów błędów do Sony po zawieszeniu konsoli, włączyło się to już komuś może?

Now with the PS3 Firmware 3.10 update you can send an error report to Sony.

I encountered this personally just yesterday when I was playing Modern Warfare 2 and think its a good feature for future PS3 Firmware updates to reduce issues.

To quote: "Thanks to firmware 3.10, Sony now allows users to send an error report after an improper shutdown.

Freezing is an annoying issue and there is no way for everyone to be able to report such errors in an easy way. While it’s unknown what exactly is being sent to Sony, expect information about your software and hardware to be sent.

According to a disclaimer before sending in the report, this includes PSN account information, the content saved on your PS3, and your email address. This information will be sent if it was being used during the time of the problem."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, zapomnialem o tej jednej jedynej opcji, ktorej nie moglem obadac, bo mam jakze dobrze wszystkim znany error probujac edytowac swoj profil :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie jest ta opcja TV?

Mam po aktualzacji pl język,ale tv już nie ma:/

mam ps3(60gb)wraz ze wsteczną komptybilnością ps2,konsola pal.

Konto mam zarejstrowane na Polskę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie jest ta opcja TV?

Mam po aktualzacji pl język,ale tv już nie ma:/

mam ps3(60gb)wraz ze wsteczną komptybilnością ps2,konsola pal.

Konto mam zarejstrowane na Polskę.

ja świeżo po zaktualizowaniu nie miałem , dopiero włączyłem konsole drugiego dnia a tam tv i AXN Player - nie spodziewałem sie , mam nadzieje ze bedą tez inne kanały

mam wersje 40gb

Edytowane przez lukasz2284

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby wszystko po Polskiemu ;P ... A jednak "Zarządzanie kontem" po Angielsku.

Moim skromnym zdaniem zamiast "Użytkownik **** jest offline" lepiej brzmiałoby "niedostępny"...

Ale cóż.... Lepiej że wogóle jest cokolwiek po PL ;]

Niby wszystko po Polskiemu ;P ... A jednak "Zarządzanie kontem" po Angielsku.

Moim skromnym zdaniem zamiast "Użytkownik **** jest offline" lepiej brzmiałoby "niedostępny"...

Ale cóż.... Lepiej że wogóle jest cokolwiek po PL ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ps3news.com piszą, że w FW 3.10 jest jeszcze jedna funkcja - wysyłanie raportów błędów do Sony po zawieszeniu konsoli, włączyło się to już komuś może?

mi się już raz włączyło... a było to związane z problemem o którym pisałem w tym temacie:

http://www.ps3site.pl/forum/topic/25180-ps3-nie-wylacza-sie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi od aktualizacji softa dzieja sie dziwne rzeczy z padami! Ciagle sie rozlaczaja, nie chca sie parowac z konsola masakra ;/ czytalem w innych tematach ze to dosc powszechne ale predzej wszystko smigalo jak nalezy! Akurat po aktualizacji softa cos zaczelo sie krzaczyc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firmware 3.10 to prawdopodobnie ostatni, jaki zainstalowałem "w dzień premiery". Plus jest taki, że dzisiaj przez 8 godzin grania w Uncharted konsola nie zawiesiła się ani raz (na 3.01 średnio raz na 4-5 godzin). 

A o problemie z padami chyba już każdy wie - mówiąc prostym językiem, konsolę można nimi włączyć, i czasami załapie ale często zdarza jej się "zapomnieć" który jest który. Czy nikt tego nie przetestował, zanim wypuścili tą wersję XMB ? Mega wtopa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×