Skocz do zawartości
sakul

Firmware Ps3 - Aktualizacje

Rekomendowane odpowiedzi

Czy problemy z padami występują jak są dwa pady czy jak jest jeden tez się dzieje cuda ?

Korci mnie strasznie zrobienie updatu, ale boje się że coś będzie się mieszać, chyba zaczekam z miesiąc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 3 pady i jakoś nic dziwnego z nimi się nie dzieje normalnie się parują w lbp i critercrunch ubdate softu robiłem zaraz jak wyszedł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spolszczenie bardzo mi sie podoba z dwoma zastrzezeniami: "wpisano sie" (wiadomo o co chodzi, zbyt doslownie) i "Uzytkownik xxxx jest..." (wywalic slowo uzytkownik, zbednie i wydluzajace calosc tekstu, w ktorym musze sie doszukiwac ksywki znajomego).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak nie ma co zwlekać z aktualizacja, nie mam dostępu do listy znajomych i czuje się jak bym miał konsole nie w pełni dyspozycyjna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spolszczenie bardzo mi sie podoba z dwoma zastrzezeniami: "wpisano sie" (wiadomo o co chodzi, zbyt doslownie) i "Uzytkownik xxxx jest..." (wywalic slowo uzytkownik, zbednie i wydluzajace calosc tekstu, w ktorym musze sie doszukiwac ksywki znajomego).

mało tego ramka dostępu się powiększyła i to mnie troszke boli że jak gramy albo co innego robimy troszkę wkurza no ale co tam trzeba się cieszyć co mamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie z dwoma dualami zero problemow, ale przestal dzialac przycisk mute w oryginalnym headsecie. usuniecie urzadzenia i ponowna rejestracja przez usb (wpiety bezposrednio w sluchawke, nie w stacje bazowa) nic nie daje. cos namieszali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei zauważyłem, że podczas grania, gdy chcę zamknąć grę i naciskam na przycisk PS na sixaxisie to czasem nie moge sie doczekac wyswietlenia funkcji wyłącz (i calej reszty) i przegladania xmb- wszystko sie niby ładuje ale nie załapuje ikonki się kręcą - ale pod spodem nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie z dwoma dualami zero problemow, ale przestal dzialac przycisk mute w oryginalnym headsecie. usuniecie urzadzenia i ponowna rejestracja przez usb (wpiety bezposrednio w sluchawke, nie w stacje bazowa) nic nie daje. cos namieszali.

Mini USB w stacji dokującej od headseta jest tylko i wyłącznie do ładowania a paruje się przez złącze w słuchawce ;)

Co do padów to mam 2 dualshocki i już 4 razy miałem problem z parowaniem.

Udaje sie dopiero gdy wyłączę konsole zresetuje pada podłącze go do kabla i włączam konsole ale nie padem odłączam kabel i działa

Trochę z tym srania czasami ale co zrobić trzeba czekać na łatkę :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mini USB w stacji dokującej od headseta jest tylko i wyłącznie do ładowania a paruje się przez złącze w słuchawce ;)

a czy ja napisalem ze jest inaczej? bo nie kumam po co mi to oznajmiasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mini USB w stacji dokującej od headseta jest tylko i wyłącznie do ładowania a paruje się przez złącze w słuchawce ;)

Co do padów to mam 2 dualshocki i już 4 razy miałem problem z parowaniem.

Udaje sie dopiero gdy wyłączę konsole zresetuje pada podłącze go do kabla i włączam konsole ale nie padem odłączam kabel i działa

Trochę z tym srania czasami ale co zrobić trzeba czekać na łatkę :/

Mogli by się z tym szybciej uporać bo już nie mam nerwów do tego pada. Mam nadzieję,ze do końca tygodnia ukaże się stosowna łatka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do grona osób mających problem z padem - od wczoraj wariuje i nie chce parować się z konsolą. Trzeba go na popych odpalać z kabla:)

Mam nadzieję, że to faktycznie kwestia firmware'u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 [quote name='azrael88' date='24 listopad 2009 - 18:43' timestamp='1259084589' post='262800'

Mam nadzieję, że to faktycznie kwestia firmware'u.

To jest chyba faktyczeni kwestia Fw, bowiem mnie juz raz cos takiego sie zdarzylo i rozwiazaniem byl kabelek  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A coś wiadomo czy sony pracuje nad poprawką do 3.10 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A coś wiadomo czy sony pracuje nad poprawką do 3.10 ??

Nic nie słychać w tym temacie. U mnie problem z 2 sixaxisami występuje i strasznie już wkurza. Jak sobie z tym radzicie póki co? Granie tylko z kabelka? Przy 40" i kabelku ok 1m trochę oczy wymiekają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy wyłączonej konsoli podłącz pada pod kabelek i włącz konsole jak to nic nie da to najpierw zresetuj pada potem podłacz pod konsole

Mi pomaga i dziwne jest to że tylko czasem tak się dzieje że pady nie chcą się połączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle rożnych problemów wyszło w tym sofcie i cisza o patchu z poprawkami, czyżby sony nie widziało problemów zgłaszanych przez użytkowników ?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za banalne pytanie....ale ... co to znaczy zresetować pada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za banalne pytanie....ale ... co to znaczy zresetować pada?

reset to reset..tak samo jak resetujesz kompa...jak odwrocisz pada to kolo śróbki mniej wiecej na srodku jest mala dziurka... wciskasz tam jakas wykalaczke i resetujesz pada

Edytowane przez SmoQ_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie występuje błąd podczas synchronizacji moich trofi. Czy przez taki błąd możliwe że nie mogę zdobywać trofi w grze sieciowej ??

I czy ktoś kto miał ten problem już mu ustąpił czy czekamy na poprawkę do FW3.10 ?!?!

Polskie menu bardzo fajne, miłe dla oka :)

Edytowane przez EsoxNH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też występuje ten błąd od czasu zmiany firmware, zresztą zauważyłem na forum że dużo osób ma ten problem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×