Skocz do zawartości
sakul

Firmware Ps3 - Aktualizacje

Rekomendowane odpowiedzi

Odkad wydano Firmware 3.0 pojawily sie rowniez, liczne krytyki. Bylo ich tak wiele, ze Sony stwierdzilo: "Jestesmy swiadomi problemow ktore ten Update wprowadza, juz mamy w planach wydanie kolejnego, prawdopodobnie pojawi sie on w przyszlym tygodniu".

Glownymi z zarzutow jest, witajaca na start: "Reklama Playstation Store", czyli "What's News".

Czcionka i ikony zostaly takze znaczaco zwiekszone, co takze, nie pasuje stylistycznie do calosci.

Miejmy nadzieje, ze Sony dotrzyma obietnicy i poprawka do uaktualnienia, z cyferkami 3.01 faktycznie sie pojawi.

Z kad masz informacje ze glownymi zarzutami sa wlasnie te dwa ? To sa chyba Twoje glowne zarzuty...pierwszy nawet sie nie zgadza bo tak zwana "Reklame na starcie" mozna wylaczyc. (System Settings/ Display [What's New]) I jezeli chodzi ci o ikonki w sklepie to mozna je "zmniejszyc" naciskajac pare razy kwadracik.

...z tego co czytalem to sony zajmuje sie glowie zarzutami o zawieszajacych sie grach ...

Edytowane przez jaqb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kad masz informacje ze glownymi zarzutami sa wlasnie te dwa ? To sa chyba Twoje glowne zarzuty...pierwszy nawet sie nie zgadza bo tak zwana "Reklame na starcie" mozna wylaczyc. (System Settings/ Display [What's New]) I jezeli chodzi ci o ikonki w sklepie to mozna je "zmniejszyc" naciskajac pare razy kwadracik.

...z tego co czytalem to sony zajmuje sie glowie zarzutami o zawieszajacych sie grach ...

Nie, nie tylko dla mnie, zreszta newsa przetlumaczylem z popularnej strony zwiazanej z PS3. A po drugie nie chodzi mi o ikonki w sklepie tylko w caloksztalcie.

Edytowane przez Duvel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie tylko dla mnie, zreszta newsa przetlumaczylem z popularnej strony zwiazanej z PS3. A po drugie nie chodzi mi o ikonki w sklepie tylko w caloksztalcie.

chcesz nam wcisnąć że to ze powiększyli ikonki oddziałuje negatywnie na użytkowanie ps3? :)

ale informacje które sa w What's New są ubogie względem xboxowoych to nawet nie informacje tylko reklamy gier o których kaxdy już wie

chociaż na xboxie zalewają nas informacjami kompletnie bezsensownymi żeby nie powiedzieć 'Crapowatymi' w których czase można się doszukać czegoś fajnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcesz nam wcisnąć że to ze powiększyli ikonki oddziałuje negatywnie na użytkowanie ps3? :)

ale informacje które sa w What's New są ubogie względem xboxowoych to nawet nie informacje tylko reklamy gier o których kaxdy już wie

chociaż na xboxie zalewają nas informacjami kompletnie bezsensownymi żeby nie powiedzieć 'Crapowatymi' w których czase można się doszukać czegoś fajnego

Kurcze, ja napisalem to co ludzie sadza na innych forach, wg mnie jest to plus bo z PS3 korzystam na niewielkim 20 calowym telewizorze ... Tyle i nie cisnac dalej po mnie za tego news-a, bo mial on poinformowac o nowym update, a to co chca zmienic wzgledem stylistycznym wypisalem. ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy u was tez dzwięk wpadającego trofea brzmi glośiej niz przed sofem 3.0??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mnie zdziwiło - po updacie nie doszła żadna ikonka w XMB, ale po kilku odpaleniach konsoli pojawiła się ikonka TV (lecz pod nią nic nie ma - oczywiście pewnie tylko w 'lepszej' części Europy coś tam jest). Też tak mieliście? Fajnie wygląda ta ikonka, ale krew mnie zalewa, że nic tam nie ma :D

w anglii jest BBC iPlayer (powtórki jednych z lepszych programów jakie BBC wypuszcza w TV) więc jak dla mnie bezużyteczne :D ale zobaczymy w przyszłości :)

jak dla mnie firmware chodzi dobrze, nie mam tylko Bravia Sync ;x ale wyczytałem, że tylko slim'y to mają nie wiedzieć czemu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla ych co narzekają na zawieszanie się w Uncharted dobra wiadomość - pojawił się 3.01 jeszcze nie wiem co zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla ych co narzekają na zawieszanie się w Uncharted dobra wiadomość - pojawił się 3.01 jeszcze nie wiem co zmienia.

zmienia to ze gra sie nie wiesza, wiecej zmian chyba nie wnosi

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

może wie ktoś jak pozbyć się cenzury w chat roomie. Wyjaśnię tylko że podczas pisania np. słowa napisz pojawia się *****z . Jakieś sugestie?

Edytowane przez pafcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie się napewno jedna rzecz zmieniła po instalce 3.01. W grach wyłączył mi sie dźwięk. W XMB działa normalnie, filmy i muzyka też, natomiast w grach czy to z płyt czy z PSN dźwięku brak. Ktoś jeszcze spotkał sie z takim problemem? Dodam tylko, że nie instalowałem 3.0 (z braku czasu na granie) i upgrade zrobiłem już do 3.01. Ktoś wie coś może kiedy wyjdzie następny up? Gra bez dźwięku niestety nie należy do przyjemności.

Dobra mam dźwięk ale tylko w grach typu MK II, Street Fightery, Wormsy, Bombermanie i tym podobnych.

Edytowane przez wierza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie się napewno jedna rzecz zmieniła po instalce 3.01. W grach wyłączył mi sie dźwięk. W XMB działa normalnie, filmy i muzyka też, natomiast w grach czy to z płyt czy z PSN dźwięku brak. Ktoś jeszcze spotkał sie z takim problemem? Dodam tylko, że nie instalowałem 3.0 (z braku czasu na granie) i upgrade zrobiłem już do 3.01. Ktoś wie coś może kiedy wyjdzie następny up? Gra bez dźwięku niestety nie należy do przyjemności.

Dobra mam dźwięk ale tylko w grach typu MK II, Street Fightery, Wormsy, Bombermanie i tym podobnych.

U mnie jest wszystko ok na tym 3.01 dzwięk jest w wszystkim w co grałem do tej pory :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym FW ma pojawic sie najbardziej pozadana w opcja w PS3 - cross-game voice chat!!!!!!!!! Jeden z developerow ND sie wygadal:

http://boardsus.playstation.com/playstation/board/message?board.id=uncharteddf&message.id=68482#M68482

Oczywiscie po czasie zorientowal sie i usuna posta, ale serwisy juz o tym trabia:

http://n4g.com/ps3/News-411331.aspx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienia to ze gra sie nie wiesza, wiecej zmian chyba nie wnosi

Mi nawet na 3.01 potrafiła gra zwieszyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne że jak się zatrzymamy na liście np. utworów to znika cała lista, zostaje na ekranie widoczny tylko wybrany utwór ?

Soft 3.0 i 3.01 takie same objawy, kiedyś na starszej wersji softu lista była widoczna cały czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ciezko sie domyslec, jezeli reszta tytulow plynnie zanika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie trudno się domyślić, trudno jednak zrozumieć czemu to tak jest :blink: po co to zrobili ?

Nie wiedzieli co mają zrobić w nowym firmware więc zepsuli co się dało aby było ciekawiej, genialna firma nie ma co :(

A no i konsola wiesza się :) kolejny bonus od kochanej firmy Sony.

Ciekawe co dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony czesto robi cos niezrozumialego dla wiekszosci uzytkownikow, czesto tez cos, o czym nawet ludzie nie pisali na forum ze by chcieli w kolejnym updacie FW. Po co tez usuwali wyswietlanie loga playstation3 przy uruchamianiu gier, mi sie to podobalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie mi też się to podobało, tak samo jak stara friends lista bez tego ochydnego szarego tła, co do zwiech też mi się ostatnio konsola zwiesiła 2 razy lipa straszna <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja konsola miała dwa ciężkie dni: zwis za zwisem, ale już jej przeszło. Nie wiem co jej dolegało, ale cieszę się, że już wszystko w normie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie jakieś przecieki odnośnie nowego frimware ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, bo w nowym Firmware ma być język polski ;]

Proszę, dowiedzcie się coś na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×