Skocz do zawartości
sakul

Firmware Ps3 - Aktualizacje

Rekomendowane odpowiedzi

Mieli usunąć Life a u mnie jest.

Edytowane przez Tobi1989PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usuń sobie i po kłopocie...

okres ważności usługi mija z początkiem listopada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaaa i u mnie też zniknęły trofiki xD

Nie tyle zniknęły, tylko zostały przeniesione tam, gdzie wchodzi się do PS Store bodaj. Szkoda tylko, że teraz segregują się automatycznie, a nie od gier, w które ostatnio graliśmy. Chyba, że to się da jakoś przestawić, muszę sprawdzić. Zmiany kompletnie niepotrzebne. Singstar do wypieprzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

wchodzisz w kolekcje trofeów, naciskasz :triangle: i wybierasz sortuj według aktualizacji :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiany wprowadzone przez najnowszy firmware to jakaś pomyłka. Po jaką cholerę mi Singstar nawet za darmo? Jeżeli chciałbym tą grę, to bym sobie ją sam ściągnął, ale nie - trzeba mnie uszczęśliwić na siłę.

Nowy sklep to jakaś porażka - wolno chodzi, przycina się, a łącza nie mam wolnego (25MB/s). Dodatkowo jakoś starsza wersja bardziej mi się podobała.

Przeniesienie trofeów jest po prostu irytujące.

Szkoda tylko, że nie wycofają się z tych zmian - bądź, co bądź SONY dość długo przyznaje się do błędów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masakra ten nowy firmware,, nie dosc ze trofea kurwa mac przeniesli to jeszcze sie wolniej laduja , tyle dobrze ze dalo je sie posortowac.. od ostatniej gry

nienawidzę tego nowego firmware ;((

Edytowane przez flahu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziwi fakt że podobno ten update miał dać możliwość pokazywania trofików z PSV na Ps3...no ok ale to już było wiec czemu teraz dopiero o tym mówią ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej chyba tego nie było, ale teraz mamy możliwość wyboru - wyświetlania trofików online i offline...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze po zdobytym trofiku i i ponownym wbiciu w kolekcje trofeów automatycznie synchronizuje trofeo na serwer tylko to jedno..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale za to otrzymaliśmy język Turecki! Od 6 lat na niego czekałem, już powoli traciłem nadzieję, ale jednak w końcu jest!

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masakra ten nowy firmware,, nie dosc ze trofea kurwa mac przeniesli to jeszcze sie wolniej laduja , tyle dobrze ze dalo je sie posortowac.. od ostatniej gry

nienawidzę tego nowego firmware ;((

Ustaw sobie na wyświetlanie offline.

Teraz trofea automatycznie się synchronizują, tzn. z każdym nowym pucharkiem?

Edytowane przez Andreios

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale za to otrzymaliśmy język Turecki! Od 6 lat na niego czekałem, już powoli traciłem nadzieję, ale jednak w końcu jest!

No w końcu, myślałem że się nigdy tego języka nie doczekam.

P.S. : Tylko jest jeden mały problem. Mianowicie - nie umiem tureckiego :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co z tego że go nie rozumiesz ? nikt go nie rozumie a i tak wszyscy już ustawiają ten język :D

Dzięki temu nasze życie w końcu stało się kompletne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś update dodał język polski i kilkaset tys. osób się cieszyło...dzisiaj cieszy się pewnie koło milniona Turków grających na PS3 - także troszkę wyrozumiałości.

Ale jak do ku#$% nędzy usunąć tą ikonkę SIngstar?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sie nie da sie .

Ale powiem wam , ze przelaczylem na inny profil i singstara tam nie ma , sprawdzilem wszystkie profile , a zmienialem ostatnio konsole i okazalo sie , ze singstar jest tylko na tych profilach , na ktorych logowalem sie do psn , na pozostalych nie ma .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony najwidoczniej rozpoczęło nową kampanię 'Masowej Degradacji PlayStation'...

Najpierw zlepka plastiku o chwytliwej nazwie Super Slim, następnie tragiczne PS Store, a teraz Firmware 4.30...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załamać się idzie. Ciekawe co spartolą w przyszłym tygodniu. PSS wolniej chodzi, trofea też się ładują ruski rok. Nawet jak z nich wychodzę coś tam mieli i po kilku długich sekundach mogę ruszać dalej. Procek kilka rdzeni a sprzęt chodzi wolniej niż mój 10 letni komp (nie przesadzam wcale).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ta ikonka SingStara zniknęła po wyjściu z gry :) Zobaczymy czy po następnym logowaniu się pokaże. Pomysł z aktualizacją trofeów podczas gry też nietrafiony. Podobnie jak ich przeniesienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×