Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma takiej możliwości. Dema z PSS możesz ściągać jedynie na konsolę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam takie pytanie:

mam zakupionych kilka gier i DLC na konsoli a konsole chce sprzedać. Czy po skasowaniu mojego profilu osoba która założy swój profil będzie mogła normalnie korzystać z tych rzeczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.. kupiłem sobie na amerykańskim PSStore DLC do Killzone 3 - wszystko ładnie się instaluje/aktywuje. Jednakże gdy wchodzę do gry nowych map nie mam :/ Płytkę mam Europejską czy tu tkwi problem? Kiedy kupowałem owy dodatek na Store nie pisało nic że nie można go używać w grze z innego regionu.

Wydałem na darmo pieniądze? nic się nie da z tym zrobić?

To jest moje pierwsze kupno DLC, być może jest nadzieja że coś źle robię ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utopiłeś kasę niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedno, blokady regionalnej na gry nie ma a na DLC i takie cuda już są.. to jest nie poważne w takim razie.

No ale nic dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba należy wam się małe przypomnienie Regulaminu.

§ III - Bany-Wykluczenia.

------------------------------

Za co banujemy?

[...]

5. Handlowanie pirackim oprogramowaniem, filmami, sprzętem oraz zamieszczanie linków do stron o tej tematyce. Handlowanie kontami PSN (sloty) jest również zakazane.

Dalszą dyskusję na powyższe tematy uznam za złamanie punktu 5 i zablokuję delikwentowi możliwość pisania postów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Ciekawe czym handlujemy? <_< Jego konto, jego sprawa co z nim robi. Ja tylko staram się wytłumaczyć mechanikę tego jak to wszystko działa. On zadał pytanie, to ja odpowiedziałem.

Nie chcę się czepiać, ale ile razy zadawane były pytania na taki sam temat i nic, a tutaj jakbyśmy chcieli zawrzeć jakąś transakcję. :confused:

Szkoda że Pan Moderator skasował nasze posty, a teraz ludzie myślą, że naprawdę chcieliśmy się wymieniać.

Pozdrawiam Screen-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos mi moze powiedziec gdzie podzial sie GOLDEN AXE z PSS ?

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie Playstation plus.Chciałbym kupić na 3 miesiące,ale dopiero gdy będzie nowa aktualizacja gier.Wiecie kiedy to nastąpi? Czy opłaca się brać te usługę?

W przyszłym miesiącu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mniej więcej od czasu feralnego wyłączenia usługi PSN - a raczej, jej powrotu - napotykam na dziwny problem. Raz na jakiś czas demo/gra (nigdy filmik) który pobieram z PSS nie jest w stanie cały się "dociągnąć". W pewnym momencie download staje a stan pliku zaczyna zmieniać się ze "Ściąganie" na "Oczekiwanie", i spowrotem. Jedynym rozwiązaniem jest anulowanie pobierania i ustawienie go ponownie, z tym, że nie zawsze to pomaga. Ostatnio miałem tak z demem Beyond Good & Evil które rozpoczynałem pobierać 6 razy (nie tylko ze swojego konta), by za każdym razem musieć przerwać - 90% i dalej nie chciało isć.

Wie ktoś dlaczego tak się dzieje lub też, jak to naprawić? Ma tak ktoś?

Pozdrawiam.

ps: Jeśli pobieranie odbywa się z poziomu PSS (nie daję "W tle") to nie ma takiego problemu. Tak właśnie ściągnąłem w końcu to BG&E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

miałem wykupiony upgrade (za free na koncie premium był) do pełnej gry i 3 dodatki (po 14zł)

po jakimś czasie upgrade został zrobiony tylko dla kilku krajów i została mi tylko wersja trialowa...

wychodzi teraz na to ze wywaliłem 42zł na dodatki i nie mogę w nie grać... a ponownie upgrade'a nie da się zainstalować...

ktoś może coś poradzić, gdzie się odwołać albo coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Kupiłem dodatek do Red Dead Redemption (undead nightmare) na Amerykański PlayStation Store.Po ściągnięciu zainstalowałem odpalam gre Red Dead Redemptioni wchodzę w dodatek i nie ma go wyskakuje mi że muszę go kupić.Kupiłem go za 19.99$ w zestawie razem z dwoma DLC.Wie może ktoś co można zrobić? czy wogóle to będzie działać?konto był doładowywane za 50$.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A RDR też jest wersją z USA? Jeżeli nie, to dodatki z amerykańskiego PSS nie działają z europejskimi wydaniami gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@psn-fake

Umoczyłeś kasę, na przyszłość sugeruję też sprawdzać numery BLES płyty z dodatkiem który kupujesz w store :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@psn-fake

Umoczyłeś kasę, na przyszłość sugeruję też sprawdzać numery BLES płyty z dodatkiem który kupujesz w store :thumbsup:

Dobra dzięki za rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska mam takie pytanko..

Jak zaloze sobie konto w USA, zarejestruje sie w pss. Kupie od goscia na allegro kod na 20$ za 50zl (lepsza opcja niz nominal 100zl..), kupie sobie gierke (jak patrzylem to wsio co mnie interesuje jest tansze nawet o kilkanascie zl jak u nas) , zainstaluje itd. to ona normalnie bedzie mi dzialac na moim glownym koncie? Pytanie troche banalne ale nie chcialbym wywalic kasy w bloto.

Pozdrawiam..

Sa jakies minusy tego? Bo jak patrze na ceny itd. to nie rozumiem kupowania w pl pss :) No chyba ze dla wersi PL jesli takowe sa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinna działać bez problemu , sam mam kilka gier z US i wszystko jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robił ktoś zakupy na HK PSS? Chciałbym tam kupić Limbo. Czy da się tam w ogóle robić zakupy? I jeśli tak, to wpłacam równowartość gry, czy tam trzeba zasilić konto jakąś określoną kwotą?

Edytowane przez juventino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu napiszę, że ciężko mi znaleźć w 53 stronach jednoznaczną odpowiedź na moje pytanie - a jest ono takie - posiadam 2 konta PSN - PL i US. Tylko na amerykańskim PSN jest gra, którą chcę ściągnąć. Kosztuje ona ~5$ czy tam euro. I teraz kwestia - czy jak doładuję sobie kartą PlayStation za 100 zł, to czy będę mógł kupić gre z amerykańskiego stora ?, tzn. czy PSN przeliczy mi złotówki na te 5$ ?

Mam nadzieje, że rozumiecie o co mi chodzi :D

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×