Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

I dzwoniłem na tą info linię i niekompetencja servisanta mnie przeraziła pierwsze co powiedział po przedstawieniu mu problemu to żeby podać kody z kart to ok podałem , za chwilkę koleś sprawdził w kompie i mi mówi że takich kodów wogóle niema czaicie niema , myślę co jest no nic powypytywał się mnie o różne pierdoły typu kod cyfrowy z dołu karty itp i mi gada że trzeba reklamację złożyć u nich mam zrobić zdjęcie tych kart + paragonów i wysłać im na maila , he to myślę fajnie zanim rozpatrzą moją reklamację to minie z miesiąc no nic ok , okazało się że moja kobieta wypierniczyła paragon ,no to fajnie i po reklamacji ale gadam coś jest nie tak zrobiłem nowe konto na ps store i pyk kody weszły, i teraz dwie najważniejsze rzeczy 1.Koleś mi mówi że takich kodów niema , hm to dlaczego mam kasę na innym koncie skoro takowych niema ??!! 2.Widocznie spieprzyli mi konto po update bo jak to wyjaśnić i nawet koleś nie zobaczył czy faktycznie mam coś z kontem !!

Ps.Jutro dzwonię z pretensjami i odwołaniem reklamacji FAK tylko mnie wkurzyła ta sytuacja nawet unich na pomoc za bardzo liczyć nie idzie !! :biggrin: Ulżyło mi !! :whistling:

Edytowane przez Squal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Uznałem, ze jest to dobry temat na moje pytanie.

Dostałem od kogoś wiadomość, żeby przesłać ją do wszystkich swoich znajomych, a wtedy się dostanie 40$ na konto PSN.

To ponoć z okazji 4 urodzin czarnulki.

Czy ktoś jeszcze to dostał, i czy jest to prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pytanko apropo wymiany dysku twardego, czy dlc tez można skopiować, z góry dziękuje. :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pytanko apropo wymiany dysku twardego, czy dlc tez można skopiować, z góry dziękuje. :ok:

Ściągnij DLC na nowy dysk, odnajdując je w Download List w PSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij DLC na nowy dysk, odnajdując je w Download List w PSS.

dzieki za odp. ale jak dlc jest platne, to musze jeszcze raz zapłacić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema

ja mam pytanie kupilem w sumie 5 gier MONOPOLY a wlasciwie chyba 2 sa grami glownymi i reszta to dodatki ale nie moge ich zainstalowac wogole nie zapisaly sie tam gdzie pozostale gry tylko w innym miejscu .Wchodze w centrum pobierania i pobieram ponownie (poprzednie wykasowalem ),wszystko jest ok i dalej wychodze z pss i probuje zainstalowac ale nie idzie kupilem te gry za grosze w sumie ale chcial bym z nich skorzystac zreszta nawet jak wchodze do pss to i tak ich kupic ponownie nie moge bo pokazuje mi ,ze juz je kupilem moge tylko od nowa pobrac ale i to nie pomaga

moze ktos wie co zrobic w tej sytuacji ?

bede bardzo wdzieczny za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odp. ale jak dlc jest platne, to musze jeszcze raz zapłacić?

nie bedziesz musial :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema

ja mam pytanie kupilem w sumie 5 gier MONOPOLY a wlasciwie chyba 2 sa grami glownymi i reszta to dodatki ale nie moge ich zainstalowac wogole nie zapisaly sie tam gdzie pozostale gry tylko w innym miejscu .Wchodze w centrum pobierania i pobieram ponownie (poprzednie wykasowalem ),wszystko jest ok i dalej wychodze z pss i probuje zainstalowac ale nie idzie kupilem te gry za grosze w sumie ale chcial bym z nich skorzystac zreszta nawet jak wchodze do pss to i tak ich kupic ponownie nie moge bo pokazuje mi ,ze juz je kupilem moge tylko od nowa pobrac ale i to nie pomaga

moze ktos wie co zrobic w tej sytuacji ?

bede bardzo wdzieczny za pomoc

Jeżeli zainstalowałeś dodatki, to nie uruchomisz ich normalnie, tylko będą one dostępne w tej głównej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytania odnośnie płatności kartą kredytową, pozostało mi kilka złotych z karty przedpłaconej (100zł).

Wchodząc w "Buy" chcę doładować moje konto kwotą potrzebną do zakupu- za pomocą karty kredytowej i teraz 2 pytania:

1. Czy po doładowaniu "stara" kwota zsumuje się z "nową" ?

2. Czy wpisując dane z karty kredytowej zapisują się one na stałe do konta PSN tak jak w iTunes ? (zależy mi na jednorazowej transakcji poprzez KK)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam pytanie czy można kupować za punkty które dostaje się za trofea gry z pss? Tak jak jest w xbox360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widać sporo mamy kłopocików z zakupami w sklepiku sieciowym, mnie chyba dopadł inny problem, piszę chyba ponieważ zakupy jak najbardziej gładko przeszły, karta mBanku jest jak najbardziej akceptowana a zakupy robiłem na terenie Polski. Więc w czym kłopot, ano w tym że to co nabyłem nie bardzo mi chce działać. Ale po kolei, dziś zrobiłem upgrade firmware do ver. 3.60, następnie pobrałem ze strony PS Store demo gry Sport Champions, w demie mamy dostępne tylko ping-ponga oraz disk golfa, w obu przypadkach tylko treningi, w porządku w końcu to demo. Ale na stronie obok pliku dema jest coś co się zowie "Unlock All" i kosztuje 20 zł. Wydatkowałem powyższą kwotę, plik a jakże poprawnie się pobrał po czym zainstalował. Waga jego to ok 550 MB. Jak rozumiem coś w moim demie powinno być odblokowane ... ale demo jak było na początku jest ciągle takie same czyli mam dwa treningi w tenisa oraz disk golfa. Czas na pytanie: czym jest ten "Unlock All" oraz jak go użyć po pobraniu, czy faktycznie coś mi odblokował ??Na konsoli mogę go sobie tylko obejrzeć w tak zwanych savesach gier, gdzie jest waży te 550 MB. Ale jak go użyć? W demie gry nie ma opcji "load" czy czegoś podobnego. Czy natrafiliście na podobną górkę ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Venevall jak dla mnie to będzie jakiś dodatek do pełnej wersji gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając posta kolegi Venevalla od razu zaświtało mi coś co było raczej oczywiste, ale nie chciałem pisać nim nie sprawdziłem. Toteż od razu odpaliłem czarnulkę i wszedłem na stora no i jest jak myślałem.

I teraz sam nie wiem. Jest Unlock All ale jest to Pack, który jak jest w opisie odblokowuje wszystko to co odblokowuje się samemu w grze (postaci, przedmioty itp). Ale...

Ten Game Pack kosztuje 5 zł, wymaga minimum 20MB na dysku i innego nie widzę na store...

Mówię oczywiście o polskim Store.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarzyło wam się kiedyś spojrzeć na opis tego co się ściąga? :laugh:

Pisze jak wół.

To use this download you will need Sports Champion product Code BCES 01012 itd.

W skrócie, trzeba posiadać grę a nie demo. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie miałem napisać, że odblokowuje postaci i sprzęt ale tylko w pełnej grze tylko gdzieś mi się to zgubiło, ale to miałem na myśli :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. mam angielska wersje uncharted 2 i dlc z polskiego ps store nie hula. da sie cos z tym zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Posiadam EK Heavy Rain razem z dodatkowym kodem. Niestety nie mam możliwość podłączenia konsoli do internetu. Więc chciałbym się zapytać czy można założyć te wszystkie konta i zarejestrować kod w komputerze a potem przenieść zawartość przez pen drive do ps3 ? Lub jakieś inne możliwości przez użycia internetu w ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej możliwości :no:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×