Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jeśli doładuje konto UK kartą za 100zł to waluta przeliczy się na GBP??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zakupilem w Playstation Store cos takiego. Sports Champions Unlock All (5PLN). Moze mi ktos napisac co to jest i do czego to sluzy? Dziekuje za pomoc:)

Jakby chciało się komuś przybliżyć mi mozliwosci PlaystationStore to zapraszam na GyGy

Edytowane przez jimbek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem zapytac czy są tylko doładowania za 100 i 200 zł czy są niższe bo mi potrzeba góra za 50 zł doładować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdrapki sa za 100 i 200 zl. inne kwoty karta kredytowa (debetowa) doladujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dead nation z Uk Ps Store czy jak w nie dalekiej przyszłosci pojawi sie Dlc (mam takie nadzieje) do tej jak zacnej gry to czy będę mugł pobrac owy dodatek z polskiego ps store ? Proszę o szybką odpowiedz. POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem konsole dziś przez internet lecz ważność kodu na voucher na darmowe gry już dawno się przedawniła ,czy sony umożliwi mi dostęp do tych gier?

wynik dochodzenia

jakiś skurczybyk miał ten kod już 18.12.2010 i został już wykorzystany po telefonicznym kontakcie z Playstation wszystko wyszło na jaw.złożyłem reklamację na to.mam pytanko czy te vouchery są foliowane czy też nie ma na nich żadnej folii?

Edytowane przez jakub krupa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dead nation z Uk Ps Store czy jak w nie dalekiej przyszłosci pojawi sie Dlc (mam takie nadzieje) do tej jak zacnej gry to czy będę mugł pobrac owy dodatek z polskiego ps store ? Proszę o szybką odpowiedz. POZDRAWIAM

Pewnie tak, ale takie rzeczy się zawsze sprawdza. Na grzbiecie pudełka pisze BLES, jak dodatek też będzie BLES (można to sprawdzic w opisie danego dodatku w PSN), to będziesz mógł go pobrać i w niego grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem jak w temacie.

Zakupiłem poprzez PS Store dwa pakiety Singstar.

Zapłaciłem kartą, środki zostały pobrane, natomiast w opcji pliki do pobrania nie pojawiły się żadne nowe pozycje.

Czy mam rozumieć, że tych pakietów nie da się pobrać na dysk? Do użytku wyłącznie on line?

Zauważyłem za to że w opcji : usługi pojawiła się pozycja: Singstar z dwoma podpunktami.

Jak można z tego skorzystać?

Czy konieczna jest jakaś płyta Singstar w napędzie?

Z góry dziękuję za konkretne odpowiedzi.

Trochę szukałem ale niczego nie wywnioskowałem z postów już istniejących na forum.

Jeśli dział nieodowiedni przepraszam i proszę o przeniesienie do właściwego ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam kupiłem taka zdrapke http://allegro.pl/karta-playstation-network-psn-100-pln-automat-24-7-i1492213108.html przysłano mi ją maiem.Prubóje ja wpisac do pss i zawsze mi bład wyskakuje na poczatku mi akceptowało kod potem wybierałem jes i wtedy mi wyskakiwał bład i tak 2 razy za 3 razem juz nawt nie chciało mi akceptować kodu co to może być pomoże ktoś??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest kod jednorazowy. nie mozna go kilka razy wprowadzac. o co sie ciebie tam pytano? (kiedy yes dales)

na pewno nie dodalo ci juz tej kwoty do portfela?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra już jest po sprawie nad ranem mi sie dodała ta kwota dzieki

Edytowane przez adus (cod BO)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mój kolega zakupił grę dead nation i pomyślał żeby mi ją dać, sciągnęliśmy grę na moją konsole i za 1 razem włączyliśmy ją z mojego konta psn (nie z kolegi gdzie była kupiona gra) on poszedł do domu odpalił ją a mi wyskoczył komunikat coś z licencją. Jak to jest z tym składaniem się na gry. Jak to jest z kontem psn. Bo kolega może ją odpalić jak jest w trybie offline a ja nie??? proszę pomocy

Edytowane przez exeqtor1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym składaniem się na gry.

Nie ma takiego czegoś jak składanie się na gry ! Złożyć to możesz sobie żółwia z origami, albo kupujesz i grasz, albo nie i tyle. Teraz sam widzisz efekty swojego kombinatorstwa.

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz, jak zrobić aby gra działała na przynajmniej 2 konsolach jednocześnie. BO ludzie się składają i graja w 5 na raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ty nie rozumiesz. to co ty opisujesz jest nielegalne, wiec nie spodziewaj sie odp na tym forum (piratom mowimy nie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz, jak zrobić aby gra działała na przynajmniej 2 konsolach jednocześnie. BO ludzie się składają i graja w 5 na raz

Szkoda mi Ciebie -_-'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, bo kupiłem od kumpla edycje kolekcjonerską inFamous i jest tam kod na dodatkową moc, ale mi nie chce wejść. Więc czy takie kody działają tylko raz?

możliwe że działają tylko na 1 ściągnięcie... podobnie jak 'online pasyy'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , koledzy mam problem, wczoraj kupiłem 2 karty doładowujące do playstation store a że mieli jakiś update o czym nie wiedziałem próbowałem się zalogować nieszło , ok myślę zrobię to rano , wstałem o 7dmej i jazda patrze loguję się wszystko ładnie próbuję wpisać 1szy kod wyskakuje mi "An error has occureed (8002156)). Co do tej liczby w nawiasie pewien nie jestem co to znaczy na drugim kodzie wystąpił ten sam napis potrzebuję pomocy najlepiej dzisiaj !!!

Ps.Ostatni raz próbowałem wpisać te kody z karty o 15stej !!:confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzwon na infolinie sony, niech sie oni tlumacza

No mam taki zamiar teraz jestem w pracy na noc ale jutro jak wrócę z pracy i się wyśpię to wpisze kody jeszcze raz jak nie podziała to dzwonię myślę że mi te 200zł nie przepadnie !!!???:confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was doładowywał konto lub coś kupował w ostatnim tygodniu?

Bo mam taki problem iż, mam karte przedpłaconą z której od dawna robiłem zakupy na PSS. W czwartek chciałem zakupić PJ Shooter 2 i za każdym razem wyskakiwał mi błąd (credit card information not valid, czy cos takiego). Pokryło się to z jakimiś problemami z PSN np sklep i ustawienia konta nie działały mi przez cały dzień. Zaznaczam że nic w danych karty nie zmieniałem a nie raz już zakupy robiłem. Prewencyjnie usunołem dane i chciałem je ponownie wpisać i... znów ten sam błąd o błędnych danych karty. A na pewno wszystko dobrze wpisuje.

I tu moje pytanie czy tylko ja mam takie problemy? Czy ktoś pomyślnie zarejestrował w ostatnich dniach karte? Mam dzwonić z pretensjami do sony czy do banku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem dodatków do Fallout 3, ale z amerykańskiego PSN. Czy jeśli zaloguję się na amerykańskie konto i zassam dodatki, to czy po przelogowaniu na europejskie konto, będą one normalnie widoczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×