Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, udało się! Dzięki wam za pomoc, liczyłem, że tutaj ją otrzymam. Wystarczy wyłączyć w Sound Options AAC i dwie opcje związane z systemem 5.1, a zaznaczyć wszystkie 2Ch. Dźwięk w demach jest, a i udowodniliśmy, że faktycznie nie obsługują one 5.1. Jeszcze raz dzięki za pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co :) Od tego jest ten dział, żeby sobie pomagać :) Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki prblem, otórz sprawiłem sobie z PSS Yodę, oraz dodatkowe stroje zawodników do gry Soul Calibur 4. Tylko jest jeden problem, po instalacji i uruchomieniu wszystkich dodatków nie ma. Mam wersję SC4 NTSC, czy to oznacza że nie będe mógł cieszyć się dodtakami z PSS Europejskiego ? Ewentualnie, czy to wszystko jest poblokowane i trzerba jeszcze wygrać ( jeżeli tak to podajcie jak ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodatki z PSS EU nie działają z grami NTSC i na odwrót, tak jest z każdą grą. Nic się nie da zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, jak to opisal Sebol. You got owned 00007y8wrc7.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam taki problem, mianowicie wymienilem sie z innym userem swoim kontem po to by wymienic sie grami z PSS. No i wszystko fajnie pobralem gre z jego konta ktora mnie interesowala (tekken 5 DRO) tylko ze nie moge jej odpalic i wyskakuje mi taki komunikat "The copyright protection information is invalid (80029513)".Aha i jego konta ze swojej konsoli nie usuwalem bo wiem ze musi byc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probowaliscie wydymac system, to teraz system wydyma was :) Slowo klucz: Copyright

Edytowane przez qgar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w końcu jak to jest z tym udostępnianiem gier innym użytkownikom? Podobno można udostępnić na 4 inne konsole czy nie?

Czy tylko nie można wtedy grać online???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale trochę dziwną sytuację miał blacK_8 skoro mógł ściągnąć Tekena ale nie mógł odpalić? Bez sensu...

Ktoś wie może czy można udostępnić mapki do COD i Wipeouta?

Edytowane przez maly123_4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra chlopaki problem rozwiązał sie SAM :D Uzytkownik z ktorym wymienialem sie na konta doradzil mi zeby odczekac 24h po zainstalowaniu gry i rzeczywiscie wystarczylo tylko poczekac ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wszelkimi demo grami i pelnymi wersjami gier ktore sciagnalem z playstation store. Do ps3 mam podlaczone 2 pady po zainstalowaniu sciagnietej gry i zaden przycisk poza przyciskiem ps na padzie nie dziala. W odpalonej grze nic nie moge zrobic:<. Prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie gry, zaden przycisk, kupa konkretow :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnalem: "metal gear solid demo" i "wipeout hd demo".

W pierwszym przypadku gdy wlaczam gre pojawia sie okno z informacja o potwierdzeniu warunkow umowy. Akceptacje nalezy potwierdzic "X" - niestety gdy przyciskam "X" program nie reaguje. Jedyny przycisk jaki reaguje to ten srodkowy guziczek "ps" dzieki ktoremu mozna przejsc do menu glownego ps3.

W drugim natomiast przypadku jest bardzo podobnie, bo po wlaczeniu gry pojawia mi sie okno z informacja ostrzegawcza przed tym ze gra jest bardzo dynamiczna i moze wywolywac epilepsje itd. Rowniez nalezalo potwierdzic ta informacje "x" ktory rowniez nie zadzialal, co wiecej okno z tekstem mialo jeszcze sowak, ktory zazwyczaj mozna przesunac strzaleczkami one jednak rowniez nie zareagowaly. Podobnie jak wyzej moglem jedynie wrocic do menu glownego i wyjsc z gry.

Z PSS sciagalem rowniez zestawy pytan do buzz, lecz te zadzialaly pomyslnie. Tak samo sciaganie i instalacja gier przeszla bez zadnych problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a próbowałeś drugim padem, ewentualnie wyłączyć ten drugi od ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można ściągnąć demo ps3 na kompa i potem na konsole przenieść pen drive lub płyta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Ostatniocz zakupiłem mistrza yodę do soul calibura 4, niestety okazało się, iż nie mogę go wgrać w żaden sposób do gry. Samą płytkę żona kupiła mi z e-baya z tego co pamiętam, także nie jest to chyba wersja europejska (żona zrobić niespodziankę i nie wiedziala żeby brac wersję eu).

Myślę jednak, że mam prawo do reklamacji zakupu yody - problem tylko w tym, że nie wiem w jaki sposób to zrobić. Mama na mejlu potwierdzenie zakupu, więc mógłbym podać te dane i napisać, że chce zwrotu kasy na wallet.

Czy ktoś może wie, komu i jak złożyć reklamację?

ps. nie kupujcie wersji gier spoza EU (w SC4 nie działają mi wibracje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wibracji w SC4 - w tej grze jej po prostu nie ma, więc nie ma tu winy, że gra jest spoza EU, a i masz nauczkę na przyszłość - dodatki do gier ściąga się z PSN z regionu, z którego jest gra, bo inaczej nie zadziała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, tu trochę winę Sony - powinni przy każdym dodatku pisać że pasuje tylko do BLES... itd. tak jest przy Buzzie, Fifie itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzę, tu trochę winę Sony - powinni przy każdym dodatku pisać że pasuje tylko do BLES... itd. tak jest przy Buzzie, Fifie itd.

No właśnie, z zasady ludzie nie są zbyt inteligentni (w Stanach na sygnalizatorach jest napisane go on green;)). Zresztą na opakowaniach gier piszą żeby cd nie zjadać itd. itd. - co można uznać za informacje niemalże dla debili. A w tym przypadku mam oryginalną grę i zapłaciłem za oryginalny dodatek, który nie działa. Nie jest to przecież takie oczywiste, że te dwie rzeczy razem się nie zgrają (po jakiego ch... wafla wtedy gry działają z calego świata bez ograniczeń). Przy opisie dodatku nie było nic na temat zwrócenia uwagi na temat kompatybilności.

Także poszukam na własną rękę, gdzie tą reklamację zgłosić i jeżeli mi nie zwrócą kasy, to ich obsmaruje i kupię xboxa;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, z zasady ludzie nie są zbyt inteligentni (w Stanach na sygnalizatorach jest napisane go on green;)). Zresztą na opakowaniach gier piszą żeby cd nie zjadać itd. itd. - co można uznać za informacje niemalże dla debili. A w tym przypadku mam oryginalną grę i zapłaciłem za oryginalny dodatek, który nie działa. Nie jest to przecież takie oczywiste, że te dwie rzeczy razem się nie zgrają (po jakiego ch... wafla wtedy gry działają z calego świata bez ograniczeń). Przy opisie dodatku nie było nic na temat zwrócenia uwagi na temat kompatybilności.

Także poszukam na własną rękę, gdzie tą reklamację zgłosić i jeżeli mi nie zwrócą kasy, to ich obsmaruje i kupię xboxa;)

Może zadzwoń lub napisz e-mail do polskiego oddziału Sony i zapytaj czy da się zareklamować taki zakup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×