Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

Być może ktoś o to pytał, ale nie mogę znaleźć odpowiedzi. Korzysta ktoś z was z internetowej karty bz wbk przy płatnościach w PS Store? Nie ma problemów z tymi płatnościami? Bo zwykłej niestety nie posiadam.

Korzystam, rozwiązanie jak dla mnie idealne. Karta kosztuje 5zł

Nie muszę się obawiać, że ktoś mi konto wyczyści, bo zwyczajnie nic na nim nie mam - przelewam hajs jak potrzebuję coś kupić.

Jedyny minus to księgowanie przelewów - robiąc przelew z pekao wieczorem na bzwbk hajs dociera dopiero następnego dnia. Przypuszczam jednak, że tak będzie w większości "gównianych" kart.

 

Edit: w moim przypadku ważność karty od momentu jej kupna to dwa lata. Wcześniej miałem prepaid z pekao, to nie dość, że kosztował 20zł, to miał ważności niecały rok.

Edytowane przez Sushi
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi ten wbk nie przechodzi.

Nie mąć chłopakowi w głowie. Z tego co pisałeś, to żadna karta Ci nie działa na żadnym koncie PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Do grudniowej aktualizacji przechodziło a teraz problem. Więc może będzie miał taki sam ?

Nowe konto, nowa karta dzisiaj odebrana z wbk i ten problem występuje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystam, rozwiązanie jak dla mnie idealne. Karta kosztuje 5zł

Nie muszę się obawiać, że ktoś mi konto wyczyści, bo zwyczajnie nic na nim nie mam - przelewam hajs jak potrzebuję coś kupić.

Jedyny minus to księgowanie przelewów - robiąc przelew z pekao wieczorem na bzwbk hajs dociera dopiero następnego dnia. Przypuszczam jednak, że tak będzie w większości "gównianych" kart.

 

Edit: w moim przypadku ważność karty od momentu jej kupna to dwa lata. Wcześniej miałem prepaid z pekao, to nie dość, że kosztował 20zł, to miał ważności niecały rok.

Ja akurat wolę prepajdówkę z PEKAO, właśnie z racji szybszych księgowań wewnątrz banku. Co prawda pewnym minusem jest cena w stosunku do ważności karty (20zł/rok), ale wygoda użytkowania w pełni mi to wynagradza. Nie zbiednieję od tych 20zł, a w ciągu miesiąca potrafię więcej wydać na pierdoły. Dla mnie działa ona idealnie. Nie zauważyłem też, żeby ktoś narzekał na problemy z używaniem tej karty.

Widzę też, że karta z BZWBK również jest tu często polecana, choć co niektórzy mają z nią problemy. ;) Tak czy inaczej posiadanie karty pre-paid jest najwygodniejsze przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie bo zauważyłem że w styczniowej wyprzedaży nie ma wszystkich gier które są na liście zamieszczonej na stronce ps3site, z czym jest to związane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przeczytałeś dokładnie co tam bylo napisane? Bylo info ze niektore pozycje nie pojawia sie od razu, tylko w późniejszym terminie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przeczytałeś dokładnie co tam bylo napisane? Bylo info ze niektore pozycje nie pojawia sie od razu, tylko w późniejszym terminie

 

Dzięki za odpowiedź. 

Fakt to przeoczyłem ten mały szczegół :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestał działać mi sklep z poziomu konsoli wyświetla się komunikat "Sieć jest niedostępna. Sprawdź połączenie sieciowe". Dziwne, bo wszystko inne działa. Może mieć to związek z dodaniem karty visa?

 

Nie mogę dodać do mojego konta PSN funduszy. Wcześniej moja karta działała bez problemu. Usunąłem ją i dodałem kolejny raz (ta sama karta, inna konsola). Niestety po tym nie mogę dodać w żaden sposób funduszy kartą VISA. Nie działa funkcja przez stronę www, vitę (wyświetla błąd NP-15295-2) i samą konsolę PS3. Na karcie mam fundusze, wielokrotnie ją płaciłem, dane karty muszą być dobrze dodane ponieważ Sony pobrało mi z niej klika razy kwotę 52 groszy. Mam nadzieje, że nie dostałem bana bo muszę kupić NBA ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś otrzymałem informacje na infolinii Sony, że Sony nie przechowuje numeru zabezpieczającego kartę. Używa go tylko raz do autoryzacji karty, a mój bank potrzebuje go każdorazowo przy pobieraniu środków. Dlatego mam ciągle niepoprawne dane. Mam kartę z mbanku, wcześniej działała bez problemu w PSS. Miał ktoś z was taki problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może rób tak: zamiast dodawać kartę najpierw najpierw dodaj coś co chcesz kupić do koszyka, potem jak będzie moment, gdzie się płaci to dodajesz kartę aby doładowało środki- wtedy może przejdzie Ci bo ten kod CVV będzie po prostu raz użyty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem obadać demko Doki-Doki Universe. Gra jest w crossbuyu na PSV/PS3/PS4. Niejako domyślnie jest w wersji na Vitę, więc ściągane demo jest tylko w wersji Vitowej. Jest jakaś opcja żeby ściągnąć tę grę w wersji PS3? W liście pobieranych plików widnieje tylko jedna sztuka, na PSV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ogralem demko na ps3 vity nie mam a sciagalem jakos "normalnie" z poziomu ps3 wersje demostracyjne a gra slaba ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby kogoś interesowało, to limit pobieranych aplikacji w tle wynosi 33. 

Wymieniłem dysk w PS3 i pobieram teraz ze sklepu to co było na konsoli :D


Chciałem obadać demko Doki-Doki Universe. Gra jest w crossbuyu na PSV/PS3/PS4. Niejako domyślnie jest w wersji na Vitę, więc ściągane demo jest tylko w wersji Vitowej. Jest jakaś opcja żeby ściągnąć tę grę w wersji PS3? W liście pobieranych plików widnieje tylko jedna sztuka, na PSV.

 

J mam wszystkie 3 wersje osobno w plikach do pobrania.

 

ja ogralem demko na ps3 vity nie mam a sciagalem jakos "normalnie" z poziomu ps3 wersje demostracyjne a gra slaba ;p

 

Sam jesteś słaby. Gra jest świetna, dla ludzi myślących i mających poczucie humoru. 

Dużo psychotestów w formie psychozabawy i quizów i bardzo trzeba kojarzyć fakty i oraz abstrakcyjnie myśleć.

Może wyglądać jak gra dla dzieci ale należy ją traktować jak najbardziej poważnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś otrzymałem informacje na infolinii Sony, że Sony nie przechowuje numeru zabezpieczającego kartę. Używa go tylko raz do autoryzacji karty, a mój bank potrzebuje go każdorazowo przy pobieraniu środków. Dlatego mam ciągle niepoprawne dane. Mam kartę z mbanku, wcześniej działała bez problemu w PSS. Miał ktoś z was taki problem?

 

Męcze się tak od miesiąca po aktualizacji właśnie. Nic mi nie przechodzi, żadne konto ;)

 

Btw. Kody z amazona są do wykorzystania widze na kontach usa. Przejda mi one bez rejestracji amerykanskiej kredytowki ? bo nie wiem czy działają jak trial plusa czy zwykła zdrapka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem mieć od jakiegoś czasu problem z karta kredytową. Też się z tym bujałem miesiąc pomiędzy bankiem a Playstation.

Karta płatnicza (Visa Electron - mBank) przechodzi bez problemów więc olałem sprawę w ostateczności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się kupuję jedną grę na dwa konta ?

Nie da się.

Na dwa konta rzeczywiście się nie da.

Jedno konto może być na raz aktywne na:

2 konsolach PS3 (zawatrość działa na wszystkich innych kontach zalogowanych na tych konsolach)

1 PS4 jako podstawowe (zawartość udostępniona dla całej konsoli) oraz ile chcesz PS4 jako zwykłe (nie podstawowe - zawartość dostępna tylko dla tego konta).

3x Vita.

Resztę sobie przemyślcie sami. Dodajcie, odejmijcie, pomnóżcie i wam wyjdzie oczekiwany rezultat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zrobić dezaktywację swojego głównego konta na wszystkich konsolach z poziomu PC. Chciałem się tylko upewnić, czy w takich sytuacjach nie pojawiają się jakieś bugi czasami? Konieczność ponownego ściągania gier, coś tego typu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie dzieje.

Na czymkolwiek nie odpalisz kontentu z wcześniej dezaktywowanego konta - zostanie ono przypisane do tego urządzenia automatycznie i zajmie jeden slot

Edytowane przez m0rph
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie w sprawie PS Store. 

 

Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwe, "zarejestrowanie" się, u nas na amerykańskim PS Store, i kupowanie tam gier. Słyszałem, że zalogowanie się jest możliwe, ale o kupowaniu nie było wzmianki.  Jeśli tak to, czy można przelać pieniądze na tamto konto z mojego banku lub użyć naszej zdrapki ?  

 

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam  :)

Edytowane przez Wazuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zarejestrowanie nie stanowi problemu

 

Co do zakupów to najłatwiej przez zdrapki ale muszą być amerykańskie w $

amerykańskie konto można podładować przez paypal

 

Nie można przelać pieniędzy przelewem ani używać polskiej zdrapki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie w sprawie PS Store. 

 

Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwe, "zarejestrowanie" się, u nas na amerykańskim PS Store, i kupowanie tam gier. Słyszałem, że zalogowanie się jest możliwe, ale o kupowaniu nie było wzmianki.  Jeśli tak to, czy można przelać pieniądze na tamto konto z mojego banku lub użyć naszej zdrapki ?  

 

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam  :)

Możesz założyć bez problemu konto amerykańskie podając jakiś amerykański adres.

Problemem jest tylko to, że konto doładowywać będziesz mógł wyłącznie za pomocą zdrapek dolarowych, do kupienia na allegro. Nie doładujesz go ani polską kartą kredytową (amerykańską oczywiście możesz), ani polskimi zdrapkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×