Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie pewnie tendencyjne i padło już, ale coś się nie mogę do niego dokopać. "Gra z PSN". Część tytułów jest tak sygnowanych. Czym różnią się one od normalnych pełnych wersji?

pozdrawiam, i dzięki z góry za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niczym. Mają ewentualnie inne ID gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z logowaniem do PSN, tzn, Ps3 ma połączenie z internetem po wifi, otwiera strony intrernetowe ale przy logowaniu wyskakuje błąd 80710092. Próbowałem przywrócić ustawienia fabryczne, łączyć się przez kabel lan ale nic nie pomaga dalej ten sam błąd. Dodam że mogę zalogować się przez laptopa na moje konto PSN przez to samo połączenie wifi które ma PS. Mój dostawca to o2 w niemczech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co mi przychodzi do głowy to zablokowane porty.

Sprawdź czy masz włączone UPnP, ewentualnie ustaw konsolę jako DMZ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzieki za odp. A jak to sie ustawia? Przepraszam ale troche zielony jestem w tych sprawach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z logowaniem do PSN, tzn, Ps3 ma połączenie z internetem po wifi, otwiera strony intrernetowe ale przy logowaniu wyskakuje błąd 80710092. Próbowałem przywrócić ustawienia fabryczne, łączyć się przez kabel lan ale nic nie pomaga dalej ten sam błąd. Dodam że mogę zalogować się przez laptopa na moje konto PSN przez to samo połączenie wifi które ma PS. Mój dostawca to o2 w niemczech.

 

Miałem ten sam problem ;) U mnie pomogło przypisanie na sztywno IP, bramy domyślnej,  oraz DNS...

 

PS: Jeżeli nie wiesz jak to zrobić to poczytaj instrukcję / google nie gryzie... Bo mi ręce opadają jak mam tłumaczyć takie rzeczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź sobie w temat PS4 a sieć. Tam masz porady. A ustawiasz to na routerze.

Google abo instrukcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę kupić Kane&Lynch 2 na PSN.Nigdy nie miałem problemów,a teraz mi funduszy nie dodaje.Wiecie coś na ten temat?Karta to mBank.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po jakimś czasie używania zacząłem mieć problem z kartą kredytową mBank.

Zmieniłem nd płatniczą (ta z delfinem) i działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sje0.jpg

Czasami ktoś marudzi, że zdrapek brak w sklepach z elektronika, to do Tesco jak po drodze :woot:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest wyprzedaż dodatków do DJ Hero (do Band i Guitar Herosów też) do końca miesiąca -50%, w kwietniu mają zniknąć z PSS na zawsze, mi natomiast PSS nie chce wyszukać niczego do DJ Hero. Czy ta wyprzedaż nie jest dostępna w naszym kraju czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS Blog EU zawsze masz wymienione promocje, czas ich trwania i kraje dla których jest dostępna bądź niedostępna. Wbij na bloga i poszukaj update z promocją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisali że 31 się kończy i wszystkie DLC poznikają, a nie macie jakiegoś info kiedy się zaczyna? Na US store mają DLCeki po 4$.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Ale to na US. Oni mają swoje zasady, swoją zawartość i swoje promocje. Nie sugeruj się US.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na jakiejś stronie było porównanie jaka była stara cena i jaka jest po 50% zniżce, obok była też inna waluta, nie pamiętam czy to było funt czy euro. Podałem cenę w $ bo na taki PSS udało mi się wejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wejdź na europejski sklep.

Zaloguj na swoje polskie konto to się zmieni sam. Jak masz dolary to jest US i tam często jest zupełnie coś innego w zakresie promocji. Nawet w Plusie są inne gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 4 Euro jest, Polskę pewnie ominie ta wyprzedaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś "świetną" ofertę na maila. Wiem że ktoś się pomylił ale wygląda to śmiesznie 

 

87ax.jpg

 

Jak to mówią, reklama dźwignią handlu! :)

Edytowane przez Gucio79
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zaaktywowałem ponownie ps +, wcześniej skończył się jakoś w sierpniu. Miałem pobrany na dysku Battlefield 3, ale wtedy w niego nie grałem(nawet nie odpaliłem). Wczoraj ściągnołem patcha ważącego ok 2 GB i gra sie odpaliła. Dzisiaj chciałem pograć, ale po kliknięciu wysakuje informacje, że materiał utracił ważność i nie jest już dostępny a pod nią ikonka psstore i link przekierowujący do gry w sklepie gdzie zamiast pobierz jest cena. O co z tym chodzi? Przecież gra była w ps+ a ja mam ją nawet na dysku. Po ponownej aktywacji plusa inne stare gry działają normalnie. Sprawdzałem w liście pobierania i tam nie widzę tej gry. Czy jest możliwe, że to jakiś błąd? Przywrócić licencje cos czytałem o tym, chyba to to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś taki problem ze nie mógł kupić i przez ps store? Wcześniej dokonywalem zakupu, a teraz wyrzuca mi jakiś błąd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wchodzi parę tytułów i update sklepu robią.

Zwykle wtedy są błędy zakupów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj, wezmę szklaną kulę i ci wywróżę.

A tak na serio to próbuj albo poczekaj do wieczora. Zwykle trwa parę godzin. 

...chyba ze to nie jest problem "z dzisiaj" lub ze środy tylko ogólnie masz problem z kupowaniem gier na konsoli - to sprawdź sklep na PC.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×