Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , Zakupiłem dziś subskrypcję PS Plus. Gdy chcę ściągnąć PES 2014 od razu pojawia się komunikat " Podczas instalowania wystąpił błąd ( 80710D36 ) " Inne gry mogę ściągać i nie pojawia się ten problem. Co mam zrobić w takiej sytuacji ?

Dzisiaj PSN w ogóle działa beznadziejnie. Włączam konsolę - błąd logowania. Poszło dopiero za którymś razem. Chciałem coś zrobić na koncie przez stronę SEN, to co chwila połączenie zresetowane. To na pewno dlatego, także po prostu spróbuj później, a najlepiej jutro.

Edytowane przez Siriondel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojutrze ma być konserwacja PSN po południu  :biggrin:

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanie. Czy w ps store jest mozliwosc ściągnięcia gry cyfrowej z PSX lub ps2 ?? Czytałem ost wpisy takie az sie zdziwilem. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Część gier z PS1 i PS2 miała swoje reedycje lub wersje emulowane na PS3.


...chociażby seria GoW, Sly, SIlent Hill, Metal Gear SOlid, Final Fantasy, klasyki Disney'a  itp. itd.

Poszukaj w sklepie to znajdziesz.

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/home/gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha tylko kilka? Rozumiem ze to chodzi tylko na ps3, na ps4 nie ma takiej możliwości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie do końca rozumiesz.

Sony postanowiło zarobić na grze jeszcze raz wypuszczając jej "reedycję" na PS3 jak w Sly Trilogy czy GoW, i jest to osobna gra do kupienia w PS Store.

PS4 tak ma z niektórymi grami jak Tomb Raider czy chociażby The Last of Us które doczekały się reedycji.

Inne zostały wrzucone jako obraz gry emulowany z PS1 lub PS2 ale nadal jest to wersja cyfrowa pod PS3 a nie pod PS4.

PS4 ma mieć opcje grania  w wybrane gry cyfrowe z PS3 ale w chmurze. Poczytaj temat Playstation Now.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem związany DLC a konkretnie do Call of duty, otóż mój znajomy użyczył mi passy do swojego konta abym sobie pobrał DLC i wszystko ok żadnych problemów nie ma, nic nie pisze że system nie może być aktywowany. Wszystko wygląda, że proces został poprawnie przeprowadzony, lecz owe DLC nie pojawia mi w grze, dokładnie to pierwsze DLC do CoD:Ghosts Onslaught co prawda mój znajomy ma wersję gry polską a ja angielską, lecz nie zmienia to faktu że pobrałem wszystko co tam było wersję RUS/POL przez pomyłkę oraz drugi plik czy wersja DLC Onslaught ma napisane ANG? Czy coś nie poprawnie wykonałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, czy Rayman Legends i Origins są po polsku w ps store? 

 

Pytasz o język menu? Bo gdzie indziej go nie uświadczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam możliwość kupienia tanio drugiej Ps3, stać będzie w sypialni (wyścig przed snem czy coś :P). Czy można przenosić profil gracza na PEN drive między konsolami, jak ma to miejsce w x360 czy za każdym razem muszę przechodzić powolny proces odzyskiwania wszystkiego z sieci ? Czy dodatki ściągnięte z sieci również za każdym razem muszą być przenoszone na konsolę w której użytkuje swoj profil ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Możesz korzystać z jednego konta na 2 konsolach (nie na raz będąc online oczywiście).

Dodatki ściągasz i instalujesz a save przenosisz na pendrive lub ściągasz z sieci jeżeli masz PS+.

Edytowane przez SephiroT
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. :thanks:  Bardziej "łopatologicznie" :] tłumacząć... mogę mieć jeden profil na obu konsolach a na pen drive save ? np. rano robię jedną misję w Battlefielda po czym za godzinię odpalam przygodę dalej na drugiej konsoli bez żadnego wgrywania, ściągania i odzyskiwania profilu, pucharków itp. ?  Wybacz za upierdoliwość ale chcę dobrze zrozumieć,bo jak mam za każdym razem czekać na odzyskiwania trophy, profilu to szkoda tej kasy na konsolę i się wkur...a, jedna mi wystarczy... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Jedno konto może być aktywne na 2 konsolach. ;-) tyko save na penie przenosisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Którą grę Tom Clancy's z wyprzedaży byście polecili ? Miałbym ochotę zagrać w jakiś taktyczny shooter a widzę wybór spory za małą kasę :-)

Drugie pytanie, jak wypada Prince Of Persia Trilogy HD Edition, dobra konwersja ? I czy warto brać forgotten sands i Prince Of Persia ? Tak myślę aby wszystkie PoP dla dziewczyny wziąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem wszystkie Princy i nie żałuję. W sands of time gra się wybornie, już 3h nabite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Którą grę Tom Clancy's z wyprzedaży byście polecili ? Miałbym ochotę zagrać w jakiś taktyczny shooter a widzę wybór spory za małą kasę :-)

Drugie pytanie, jak wypada Prince Of Persia Trilogy HD Edition, dobra konwersja ? I czy warto brać forgotten sands i Prince Of Persia ? Tak myślę aby wszystkie PoP dla dziewczyny wziąć.

 

Mysle ze w watku co wybrac bardziej by ten post pasowal.

 

Niemniej co do PoP mam tego z 2008r, ladny cell shading - mila grafika, platformer pelna geba niemniej zbieractwo wymuszone po paru godzinach odrobinke mnie znudzilo... to jest moim zdaniem fajna produkcja tylko trzeba ja sobie dawkowac. Tez kupilem na promocji ale poprzedniej. 

 

Co to serii TC's - Zernij na krotki watek poswiecony Blacklist - duzo pozytywnych opinii (gre kupilem za grosze) rozegralem polowe pierwszej misji (tylko dla tego ze wrocilem do farmienia w GT5 a gra stoi wysoko na mojej liscie priorytetow), i powiem ze jest dobrze a nawet lepiej, 3 style zdejmowania przeciwnikow, gra wymusza (tym ze latwo zginac nawet na normalu) to zebys jednak zalatwial sprawe po cichu, odrobine praca kamery czasami moze nie podejsc, jak i jakosc filmikow przerywnikowych, ale tyle ile pogralem to gra wymaga ale daje satysfakcje. (Zaznaczam poza zamierzchla prehistoria na PC nie gralem w zadne TC). 

 

pozdro

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :-) Splinter Cell na pewno wezmę ale w pudełku :-) chodzi mi czy te GRAW, future soldier itp są ok ? I jeszcze ostatnia sprawa, czy któryś z PoP z wyprzedaży jest w wersji PL ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzięki :-) Splinter Cell na pewno wezmę ale w pudełku :-) chodzi mi czy te GRAW, future soldier itp są ok ? I jeszcze ostatnia sprawa, czy któryś z PoP z wyprzedaży jest w wersji PL ?

 

na 90% PoPy nie sa po polsku. Wczesniejsze nie mialy chyba wcale polskiego, PoP 2008 mial bardzo fajny dubbing (z tego co widzialem na YT) ale kupiony w PSS nie mial jezyka polskiego. 

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto teraz kupić dwa pierwsze AC za 35,10 nie znając w ogóle serii? Zawsze mi się podobała wizualnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza jest kiepska jeżeli chodzi o sterowanie itp. I możesz się zrazić (AC1) a AC2 i późniejsze to już inna bajka. AC2 na pewno warto wziąć ci do jedynki to na początku dwójki i tak masz streszczenie.

Przynajmniej takie ja mam zdanie.

Sam zaczynałem od dwójki no mi się wizualnie podobała. ...I każdą następną za którą się wziąłem splatynowałem (poza Multi w Brotherhood) ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że AC w wyprzedaży nie jest po polsku ? Bo chciałem kupić właśnie dwie części w pakiecie. I jak z FC 2 ? Też pewnie nie ma po polsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×