Skocz do zawartości
Xiem

Serwis Konsoli PSP / PS VITA

Rekomendowane odpowiedzi

Przerobiłem milion PSP i nigdy nie miałem takiego problemu.

Wygląda mi to na walniety wyświetlacz, chyba że od mojego ostatniego razu wyszły rzeczywiście jakieś homebrew modyfikujace wyświetlacz, ale wątpię w to.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uszkodzony wyświetlacz. Kto normalny robiłby tego typu homebrew?

Bardziej chodziło mi o jakieś wzmocnienie kontrastu czy innych dupereli, które mocno podrasowane zajechaly wyświetlacz. Co by nie było, jest do wymiany. Może trafisz gdzieś na allegro jakąś sztukę na części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odratować zbrickowane psp 1003 ? da jakoś bez drugiego sprawnego psp ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pandore dopiero musiał bym zrobić z oryginalnej baterii, to nie problem odgiąć nóżkę na epromie, tylko problem z "magic memory stick" bo nie mam czytnika karty pamięci, ani drugiej psp sprawnej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pytanko mam. Gdyż dostałem PSP 3004 w ramach rozliczenia za dług (typa poniosło swoją drogą, ale mniejsza :24_stuck_out_tongue: ) i mam problem z UMD. Gra normalnie się ładuje, lecz drzwiczki są lekko poluzowane i wraz z tym co chwila pyta się mnie czy na pewno chcę opuścić tą grę. Więc czy mogę to jakoś naprawić na własną rękę ? :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów. Mam problem z Vitą. Mianowicie chodzi o to że ładuje ją przez Port usb w aucie. Ładowanie po usb oczywiście włączone w ustawieniach. Ładuje się tylko do czerwonego poziomu na baterii. Dalej nie chce. Zmiana portu nie pomaga. Kabel zmieniłem i też nie pomaga. Proszę o pomoc gdyż jestem w podróży i nie mam gdzie jej podłączyć do sieci.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj może przytrzymać przycisk zasilania przez 30 sekund, wtedy wymuszasz pełne wyłączenie i wtedy spróbuj naładować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź Kolego ale niestety nie pomogło. Ładuje do czerwonego poziomu, mrugnie wyświetlaczem, gaśnie przycisk PS i zero reakcji. Jeszcze ktoś coś? Jakieś wskazówki? Pomysły? Mam do dyspozycji jeszcze przedłużkę gniazda zapalniczki która według naklejki daje 5V 2.1 A na wyjście USB ale ta też nie daje rady

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×