Skocz do zawartości
Xiem

Serwis Konsoli PSP / PS VITA

Rekomendowane odpowiedzi

Ten dział ruszy jak będzie psv w bundlu z ps4 xd obecnie sporo ludzi ma psv ale tutaj tematy szybko zostają wyczerpane z powodu braku dobrych gier i rozrzutu zainteresowań ludzi. Plus mamy też duże konsole a psv często jest traktowane jako povoczniak do użytku podczas wyjazdów albo coś...niestety gry na psv w większości nie mają cross play więc jak jest jakąś grA na dużą i mała konsole sony to większość bierze na dużą żeby grać ze znajomymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dział żyje tylko nie ma o czym pisać ;) 

 

Gry możesz zgrywać na kompa ale tylko pośrednio przez vite. Z kupowaniem narazie radze ci sie wstrzymac i ograc wszystko z plusa. ja mam konsolke 3 miesiąc i nadal nie wiem za co sie brac a jedyne co kupilem to sly cooper i lbp ale to raczej dla dziewczyny. 

 

Odnośnie tego, co nie znajdziesz w instrukcji a jest istotne szczegolnie ze kupiles wersje 3g - jak przytrzymasz przycisk PS to wyskoczy ci specjalne menu z szybkimi ustawieniami podświetlenia i wifi/3g. To menu wprowadzili dopiero w ostatniej aktualizacji systemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^ A niby rudzi chcą równouprawnienia, a tu taki genialne posty piszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdemu tak pika, to laser pracuje. Tak już te konsole mają. Zobacz czy Ci pika grając w grę zapisaną na dysku (cyfrowa dystrybucja), wtedy nie czyta z płyty i pikania nie powinno być.

Edytowane przez stey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega też ma PS3 i mówi że pierwszy raz takie coś słyszy.

Odtwarzałeś ten plik dźwiękowy który załączyłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega też ma PS3 i mówi że pierwszy raz takie coś słyszy.

Odtwarzałeś ten plik dźwiękowy który załączyłem?

 

Pewnie masz SuperSlima, bo Slimy pikają nieco inaczej przy doczytywaniu, ale też sporo doczytują i wydają dźwięki, ale jest to normalne (przy GTA V zwłaszcza, bo gra ciągle coś doczytuje). Jak Ci to przeszkadza to graj na HS, albo daj głośniej TV. Moje oba slimy, wydają podobne dźwięki przy doczytywaniu i nigdy nie było z nimi żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, i ładne okrągłe ikono-bańki z pseudo AA wprowadzili :P

A tak na serio, to szybko wyjdzie że 8GB karta to tak naprawdę malutko, chyba że będziesz miał same pudełkowe wersje gier. 

Co do zestawów akcesoriów, to kupiłem oryginalny bundle z pokrowcem neopropenowym który jest świetny, z twardym hard case'em którego używałem w tego roczne wakacje i świetnie się sprawdził, folią na wyświetlacz i smyczką. (o taki: http://www.euro.com.pl/akcesoria-playstation-vita/sony-ps-vita-zestaw-startowy.bhtml) tyle że za niespełna 30 złota mniej przez to że miał naderwaną plombę (naklejkę lakującą pudełko) i zgnieciony róg kartonu w saturnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskierro

O, to ja podepnę się pod temat, jako, że wczoraj zamowiłem swoją Vitę.

Pierwsze pytanie: Jako, ze jestem użytkownikiem X360, a nie PS3, to nie mam Plusa, ale słyszałem, że jest coś takeigo, jak darmowy miesiąc próbny. Konsolę kupiłem używaną i tutaj moje pytanie, czy ten miesiac jest jakoś przypisany do konsoli, czy jak to działa? Chciałbym sobie pierw zobaczyć, czy Vita do mnie przemówi, zanim wykupię pełnoprawnego Plusa.

Pytanie nr. 2: Jaki pokrowiec polecacie? Czy warto kupić ten seztaw starotwy? Muszę mieć coś, w czym będę ja transportował na uczelnię i z powrotem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz konto PSN i do niego przypisany abonament.

Jak wykupisz na miesiąc PS+ bądź skorzystasz ze startówki, to nic nie stoi na przeszkodzie by w dowolnie późniejszym czasie reaktywować usługę i cieszyć się grami które pobierzesz przez pierwszy miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, to ja podepnę się pod temat, jako, że wczoraj zamowiłem swoją Vitę.

Pierwsze pytanie: Jako, ze jestem użytkownikiem X360, a nie PS3, to nie mam Plusa, ale słyszałem, że jest coś takeigo, jak darmowy miesiąc próbny. Konsolę kupiłem używaną i tutaj moje pytanie, czy ten miesiac jest jakoś przypisany do konsoli, czy jak to działa? Chciałbym sobie pierw zobaczyć, czy Vita do mnie przemówi, zanim wykupię pełnoprawnego Plusa.

Pytanie nr. 2: Jaki pokrowiec polecacie? Czy warto kupić ten seztaw starotwy? Muszę mieć coś, w czym będę ja transportował na uczelnię i z powrotem :P

Z czystym sumieniem mogę polecić ten :)

http://allegro.pl/psv-oficjalne-licencj-etui-psv200-do-ps-vita-i3590639744.html

Ma miejsce na 16 gier, w kieszonkę mieści się kabel, i bardzo dobrze chroni konsolę. Spadała mi już w nim x razy i nic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskierro

Masz konto PSN i do niego przypisany abonament.

Jak wykupisz na miesiąc PS+ bądź skorzystasz ze startówki, to nic nie stoi na przeszkodzie by w dowolnie późniejszym czasie reaktywować usługę i cieszyć się grami które pobierzesz przez pierwszy miesiąc.

Bardziej chodziło mi o to, w jaki sposób aktywuje sie ten darmowy miesiąc? Trzeba założyć konto przez konsolę tak, jak na Xboxie, czy jak?

 

Z czystym sumieniem mogę polecić ten :)

http://allegro.pl/psv-oficjalne-licencj-etui-psv200-do-ps-vita-i3590639744.html

Ma miejsce na 16 gier, w kieszonkę mieści się kabel, i bardzo dobrze chroni konsolę. Spadała mi już w nim x razy i nic :)

Aż tak nie zamierzam jej katować :D Generalnie dbam o sprzęt, ale wiadomo, jak wrzucę ja do plecaka, to może sie chcąc nie chcąc cos tam uszkodzić, dlatego zastanawiałem się nad tym oryginalnym starter kitem, czy jak to się tam nazywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładasz przez konsole lub PC. Jeśli masz darmowy kod na 30 dni to by go aktywować musisz podać nr karty kredytowej lub kupić jakąś zdrapkę i wykupić sobie plusa na określony czas ;)

 

Startowego zestawu nie mam, ale opinie ma raczej dobre jeśli chodzi o futerał, bo reszta to już indywidualne podejścia. Polecić mogę to, co zaproponował kevcio. Sam mam taki i nie myślę o żadnych foliach i innych rzeczach, tam konsola jest bezpieczna :)

Edytowane przez Bochen™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskierro

No właśnie,  aten darmowy kod mozna gdzieś dostać, czy można go juz tylko kupić na allegro za te kilka złociszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy zakupach produktów i gier od Sony dawali. Wczoraj oddałem dwa takie kody, ale no może znajdziesz dobrą duszę, która się podzieli. Jeśli ktoś miał już aktywnego plusa kupionego to takiego kodu nie da się aktywować i takim osobom jest on zbędny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskierro

To jeszcze ostatnie pytanko. Znajomy ma PS3 i wykupionego plusa, którego dzieli z bratem, a jego brat dał dostęp do tego konta jeszcze jednemu kumplowi z PSV :P Czy do tego konta można by dopisać jeszcze jedno PSV, czy jest limit tylko na 2 PS3 + 1 PSV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze znajomym dziele konto na psn, razem kupiliśmy Vity i znajomy nie może pobrać gierek z mojego ps+... musi sobie wykupywać teraz sam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj skorzystać z opcji w ustawieniach sieci Wi-fi w vicie "Zapisz automatycznie punkt dostępu" na swoim routerze powinieneś mieć taki mały przycisk dwie kręcące się strzałki. Najpierw klikasz na vicie a potem ten przycisk na routerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to było problemem, a w ustawieniach routera Kanały były ustawione na 13, ustawiłem na AUTO i kliknąłem skanuj i pięknie chodzi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskierro

Pany, aktywowałem dzisiaj ten darmowy miesiąc PS Plus i chciałem dodać sobie do pobierania Uncharted 3 i LBP karting przez www, bo nie mam PS3, ino Vite, ale wywala mi komunikat, że nie kwalifikuję się do pobrania tego materiału, przy wszystkich innych pozycjach z PS3 poszło bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×