Skocz do zawartości
Xiem

Serwis Konsoli PSP / PS VITA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jaskierro

Rozmawiałem z kumplem i mówił, żeby sprawdzić w historii zakupów i faktycznie tam te gry są, ale w ps Store ciągle mam że są do kupienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskierro

To jeszcze mi powiedzcie, dlaczego jak chcę sobie sprawdzić poziom baterii przez PC, to widzę tylko takie coś:

70fbt1.jpg

 

Edit: jeszcze jedna sprawa mi wyszła w międzyczasie. Chodzi o to, że NEAR i mapa nie chcą łapać mojej lokalizacji, wywala błąd: C2-13396-2. Wyczytałem ,ze jak wywala taki błąd, to tzreba zarejestrować swój acces point na skyhook, zrobiłem tak, ale dalej nie bangla. Miał ktoś z tym problem?

Edytowane przez jaskierro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Takie małe pytanko dla lesera jak ja - czy w wersji 3g jest też wi-fi ? czy tylko albo wersja wi-fi albo 3g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Takie małe pytanko dla lesera jak ja - czy w wersji 3g jest też wi-fi ? czy tylko albo wersja wi-fi albo 3g

Jest albo wifi albo wifi+3g :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest albo wifi albo wifi+3g :)

Dziekuje :thanks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje :thanks:

 

Dodam jeszcze, że nie warto kupować w wersji 3g ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy krok do stania się posiadaczem Vity uczyniony - z amazona.uk zamowilem karte 32GB (39 funtów, super free deliwery; niestety temporary out od stock ale towar zaklepany i mam gwarancję ceny); z amazona.de chcę brać konsolę (bundle z 10 grami), wyjdzie jakieś 710 zł + koszty wysyłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że nie warto kupować w wersji 3g ;)

Możesz napisać czemu ,bardzo będe wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na amazonie wersja 3g jest tańsza niż wifi, przez chwilę myślałem nad tą wersją ale zrezygnowałem, bo z opisów wynika, że po 3g i tak się pograć multi nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że nie warto kupować w wersji 3g ;)

 

 

Możesz napisać czemu ,bardzo będe wdzięczny

 

 

Na amazonie wersja 3g jest tańsza niż wifi, przez chwilę myślałem nad tą wersją ale zrezygnowałem, bo z opisów wynika, że po 3g i tak się pograć multi nie da.

 

 

 

To jest właśnie głupota ludzi słuchających się internetów... jest tansze ale nie kupie bo jakis polglowek napisal ze nie warto. Ja mam 3g i uwazam że to za swienty wybor. Mam internet w Vicie i nie musze biegac za hotspotami. Moge sprawdzac poczte przegladac internet facebook kupowac gry na store rozmawiac przez skype ogladac youtube.

 

Nie mówie, że obiektywnie 3g jest lepsze, tylko żebyście ludzie troche pomyśleli zanim cokolwiek kupicie i użyli mózgu przetwarzając informacje znalezione na forum/ w internecie

Edytowane przez shuji
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam też mam smartfona z netem, ale w vitke mam wyposażoną w moduł 3G i jakoś nie żałuje, że swojego czasu za to dopłaciłem kilka złotówek. Jak koleszka shuji pisze - myślcie samodzielnie ludziska ;) Jeśli z konsoli ma się zamiar korzystać tylko w domu, gdzie jest ciągły dostęp do neta ok można i tak, ale gadać, że coś jest bez sensu, bo tak to już chyba cosik nie halo pod kopułą :)

Edytowane przez Bochen™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy krok do stania się posiadaczem Vity uczyniony - z amazona.uk zamowilem karte 32GB (39 funtów, super free deliwery; niestety temporary out od stock ale towar zaklepany i mam gwarancję ceny); z amazona.de chcę brać konsolę (bundle z 10 grami), wyjdzie jakieś 710 zł + koszty wysyłki.

Mógłbyś podać linka do tej vity z bundle 10 gier? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W amazonie wpisz ,, ps vita mega pack'' - to zestaw vita + karta 8gb + 10 gier

Co do Vity z 3g to nie chcę jej dlatego, że i tak multi po 3g nie działa. Gdyby działało to bym się poważnie zastanowił, ale wykorzystywanie konsoli tylko do przeglądania internetu, zakupów w PSS, przeglądania poczty nie jest mi osobiście potrzebne. Na co dzień wykorzystuje do tego Nexusa 7 (z zaaplikowana karta aero2) więc kupno Vity 3g mi się nie opłaca (musiał bym płacić za coś co teraz mam za darmo - aero2 nie działa z Vita)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to rozwiązałem tak (mam wersję WIFI) że smartfon zawsze share'uje swoje połączenie. Mam zawsze hotspota ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W amazonie wpisz ,, ps vita mega pack'' - to zestaw vita + karta 8gb + 10 gier

Co do Vity z 3g to nie chcę jej dlatego, że i tak multi po 3g nie działa. Gdyby działało to bym się poważnie zastanowił, ale wykorzystywanie konsoli tylko do przeglądania internetu, zakupów w PSS, przeglądania poczty nie jest mi osobiście potrzebne. Na co dzień wykorzystuje do tego Nexusa 7 (z zaaplikowana karta aero2) więc kupno Vity 3g mi się nie opłaca (musiał bym płacić za coś co teraz mam za darmo - aero2 nie działa z Vita)

No tak ale z tego co mi wiadomo, to nie musiałbyś przecież tego używać. Ja bym po prostu brał tańszą konsolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to rozwiązałem tak (mam wersję WIFI) że smartfon zawsze share'uje swoje połączenie. Mam zawsze hotspota ;)

 

Dokładnie... ja jeszcze w ogóle nie miałem potrzeby użycia internetu w Vicie gdzieś poza zasięgiem wifi... jak już na prawdę potrzebuję to wbijam z mojego smartfona i jest wszystko załatwione ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega napisal ze nie warto, pewnie patrzac przez pryzmat tego ze kupujac konsolke np w zeszlym roku, roznica wynosila 200 zl. Jezeli obecnie cena jest ta sama albo roznica nardzo niewielka to wiadomo ze lepiej miec niz nie miec :) Chociaz z tego co slyszalem to 3g jest mocno ograniczone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm jak dam Vicie internet w tatheringu po wifi z tabletu to w sumie będę miał dostęp do netu gdziekolwiek bym nie był i nie będę miał ograniczeń Vity 3G. Dobrze myślę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, można udostępniać sobie internet i wtedy 3G jest zbędne :) To raczej dla kogoś kto nie ma takich możliwości. Ale skoro ceny są teraz podobne to raczej jak już pisano - od przybytku głowa nie boli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega napisal ze nie warto, pewnie patrzac przez pryzmat tego ze kupujac konsolke np w zeszlym roku, roznica wynosila 200 zl. Jezeli obecnie cena jest ta sama albo roznica nardzo niewielka to wiadomo ze lepiej miec niz nie miec :) Chociaz z tego co slyszalem to 3g jest mocno ograniczone :)

 

Dokładnie tak ;) Napisałem, że nie warto bo kiedy kupowałem różnica cenowa wynosiła nawet 300zł ;)

 

Jak się wykorzysta tehering to nie trzeba specjalnie kombinować z kartą sim do vity... wygodniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak więc, ktoś wysłał mi zaproszenie do znajomych ps3, ja po chwili oczywiście przyjąłem, ale teraz nie widać go na liscie znajomych. Próbowałem  wysłać zaproszenie bo może coś sie usunęło w jakiś sposób, ale otrzymałem komunikat w stylu "ta osoba jest już dodana do twojej listy znajomych" próbowałem zablokowac, odblokowac i nic. Ma ktoś jakieś pomysły? Porady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×