Skocz do zawartości
Xiem

Serwis Konsoli PSP / PS VITA

Rekomendowane odpowiedzi

Czas wgrac Custom Firmware xD

A tak serio: Nie ma co gdybać oddaj na gwarancji i problem z głowy, bo przy kombinowaniu jeszcze bardziej namieszasz i stracisz gwaracje.

Edytowane przez Frosty-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sformatuj karte pamieci, przywroc ustawienia fabryczne, w ostatecznosci zaktualizuj soft, ale nie do 5.50 ... sciagnij skads 5.03. moge Ci polecic jedno forum ale tu chyba nie wolno no nie ?? Chyba, ze nie jestes piratem to smialo aktualizuj. powinno pomoc. Byc moze tez Twoje plyty sa uszkodzone? (porysowane, MOCNO)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blokady regionalne mozna usunac (Fake Region). Jezeli masz konsole 3000 lub 2000 z softem maksymalnie 5.03 to mozna usunac te blokady, tzn doslownie "udawac region" Oczywiscie gwarancji nie tracisz.

Poczytaj na temat Chickhen r2 oraz CFW Enabler.

peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć!

Mam problem z moim psp slim ponieważ jak się włącza i piszę sony computer entertaimant to się wiesza i później się samo wyłącza proszę o pomoc.

Brick to napewno nie jest, skoro pojawia Ci sie napis.

Sformatuj karte z pamieci konsoli i zobacz czy na samej ladowarce (bez baterii ) konsola odpala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byc moze masz zbyt mocno skrecona obudowe, i cos samoczynnie naciska przycisk

HOME, jezeli nie to poprostu uwazaj zeby go przypadkowo nie wciskac podczas gry :)

Z systemem to raczej nic, wiec albo naciskasz omylkowo, albo cos z obudowa (klawiszem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś Homebrew na Hen-a przez który będę miał dostęp do flash bo nieźle nabroiłem w nim.

PS. Mam Ta-88v3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż normalnie grałem sobie na moim 3004 w tekken ćwiczyłem własnie robienie ciosów i zawodni sam zaczął mi skakać .Wyłączyłem konsolkę i włączyłem jeszcze raz i to samo,wyjąłem umd i odpala mi XMB tylko ze jakby ktoś za mnie trzymał przycisk do góry czasami moge przesuńąc ikonę ale po chwili znowu to samo ato w lewo a to w górę.co przesune do dołu to to do góry.Proszę o pomoc

Edytowane przez danio97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może zabrudził się od środka? Jeśli tak to trzeba rozkręcić. Masz gwarancje to oddaj go bo jak go rozkręcisz to ją stracisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak miał, trzeba było rozkręcić i przeczyścić styki bo się zabrudziły - jeśli masz gwarancję oddaj na gwarancję, a zrobią to za ciebie.

I ile razy trzeba ci to powtarzać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie z Pad'em DS3 ... okazało się że był mokry w środku - pewnie ktoś z moich domowników wylał coś na niego, albo moja córka której "idą zęby" ćwiczyła na nim swoje dziąsła :)

Generalnie zacząłbym od sprężonego powietrza - dostaniesz w MM i sklepach z elektroniką - przyda się też na później

Po tym zabiegu jeżeli nie ustąpi problem polecam serwis gwarancyjny

Ostateczność to odpłatna naprawa lub samodzielna rozbiórka

Nic więcej nie wykombinujesz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym kupić kabel AV do mojego psp. Nie chce kupować żadnej podróby, ale na allegro są tylko takie oryginalne kable http://allegro.pl/it...rum_zabrze.html .

Na zdjęciu widać, że na pudełku jest napisane "ONLY FOR PSP2000", wiecie może czy zadziała to też z wersją 3k?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile sie nie myle, choc 100% pewnosci nie mam, to kable do PSP 200x i 300x sa identyczne a to jest jedynie stare opakowanie (sprzed 300x)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Wczoraj ściągałem upragnione FFVIII na PSP Go!, trwało to długo, więc zostawiłem, żeby się ściągnęło na noc pod podłączoną ładowarkę. Dzisiaj rano wstaję, a konsola nie działa, tzn. zero reakcji na włączanie, nie świeci się żadna dioda, podłączenie pod ładowarkę też nic nie daje. Jakieś pomysły co jest nie tak? Kupiłem ją zaraz po premierze, czy gwarancję muszę ewentualnie omawiać z Sony, czy ze sklepem? Jestem w Holandii i tutaj są nieco inne zasady.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Wczoraj ściągałem upragnione FFVIII na PSP Go!, trwało to długo, więc zostawiłem, żeby się ściągnęło na noc pod podłączoną ładowarkę. Dzisiaj rano wstaję, a konsola nie działa, tzn. zero reakcji na włączanie, nie świeci się żadna dioda, podłączenie pod ładowarkę też nic nie daje. Jakieś pomysły co jest nie tak? Kupiłem ją zaraz po premierze, czy gwarancję muszę ewentualnie omawiać z Sony, czy ze sklepem? Jestem w Holandii i tutaj są nieco inne zasady.

Pozdrawiam

A może to wina właśnie tej ładowarki, PSP w nocy już się naładowało, ale kabelek był ciągle podłączony i ładowało Ci się naładowane PSP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to jest właśnie wada psp go (nie można wyciągnąć baterii)

próbowałeś włączyć z włączoną łądowarką??

jeśli bateria by padła to psp bez bateri można włączyć z podpiętą ładowarką

nie wiem jak to jest z go ale może wyskoczył jakiś error i brick nie odwracalny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź do sklepu , powinni wymienić na nówkę. Możesz nawet nie wspominać o tym , że ładowałeś ją tak - po prostu wyłączyłeś i się więcej nie włączyła ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem z podpiętą, ale nic to nie daje. No szlag mnie trafi, już czekałem tyle na FF8, a tu pupa wielka znikąd.

Zaraz jeszcze potestuję sprzęt, jak to nic nie da to jutro tam pójdę, jest niedziela handlowa w Holandii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już wiele razy zostawiałem na noc psp go i nic się złego nie działo. Co prawda zdarzyło mi się, że wstałem rano rozsunąłem wyświetlacz i nic się nie działo, ale przy drugiej próbie było ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psp nie może się "przeładować" , zwłaszcza jeżeli było włączone . Musiało się stać coś innego , zastanawiam się nad tym od kiedy się temat pojawił , ciekawa sprawa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×