Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kwasi my Ciebie slyszelismy ale fakt jak gadales do siebie bylo dosc zabawnie :)) dzis chyba pogram troche w nocy w koncu piatek pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami tak się dzieje. Wystarczyło,że byś wyszedł na chwile i wrócił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasem spotuje kilku przeciwników, lecz gdy chce to uczynić z następnym (którymś tam z kolei), to nawet po kilkakrotnym wduszaniu select nie da rady tego zrobić. jest jakiś limit w zaznaczaniu wrogich jednostek? czy na jakiej zasadzie to działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania. Też mi się to czasem zdarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasem spotuje kilku przeciwników, lecz gdy chce to uczynić z następnym (którymś tam z kolei), to nawet po kilkakrotnym wduszaniu select nie da rady tego zrobić. jest jakiś limit w zaznaczaniu wrogich jednostek? czy na jakiej zasadzie to działa?

Kiedy za dużo razy wciskasz select, opcja spotowania zostaje wyłączona na kilka/naście sekund. Wystarczy chwilę odczekać, a wszystko wróci do normy ;). Chroni to przed wciskaniem na pałę select i łudzeniu się, że kogoś się zaznaczy.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej jakie macie pingi - szczególnie do serwerów w USA, (www.pingtest.net)

czy ja ze swoim ping rzędu 300 - 350 (na blueconnect) mam po co sie pchać do online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w jaki sposob poznac ip serwerow na ktore sie laczymy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a po co Ci to wiedzieć? Z PS3 się nie dowiesz. Chyba że jakoś w routerze sprawdzisz z jakim IP się łączyłeś ostatnim razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w inny sposob pingow nie poznasz, a kolega wyzej jakos rzekomo je umie sprawdzac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos pingów, czy myślicie, że jak konsole podepnę kablem do routera będzie lepiej ? Wczoraj ok.20 pierwszy raz jebłem padem, wogóle nie dało się grać i kilka razy próbowałem na różnych serwerach ...........

Mam neostradę 1M tylko, że młody ( drugi użytkownik) też grzebie w necie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam że serwery do gry są w USA dlatego proponuję sprawdzić na jakimś serwerze na www.pingtest.net jest sporo serwerów - u mnie dla serwerów w Kaliforni ping 350. Jaki u Was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos pingów, czy myślicie, że jak konsole podepnę kablem do routera będzie lepiej ? Wczoraj ok.20 pierwszy raz jebłem padem, wogóle nie dało się grać i kilka razy próbowałem na różnych serwerach ...........

Mam neostradę 1M tylko, że młody ( drugi użytkownik) też grzebie w necie.

Może być lepiej, aczkolwiek niekoniecznie. Tańsze routery mają to do siebie, że przy większych odległościach potrafią skakać jakością połączenia.

Ja mam swojego PS3 podłączonego Ethernetem do routera. Wczoraj miałem czasem chwilowe zcinki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos pingów, czy myślicie, że jak konsole podepnę kablem do routera będzie lepiej ? Wczoraj ok.20 pierwszy raz jebłem padem,  wogóle nie dało się grać i kilka razy próbowałem na różnych serwerach ...........

Mam neostradę 1M tylko, że młody ( drugi użytkownik) też grzebie w necie.

ja mam przez wifi, i jak mialem jeszcze jakies 2 miesiace temu neo 1m, to bez problemu gralem i chodzily jeszcze przy tym 2 kompy

jaki masz router ?

Edytowane przez arti_jr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam przymierzam sie do kupna nowego LCD do moje PS3. Wczoraj poszedłem do kumpla sprawdzic jak BBC2 wyglada na takim tv. Ma on Panasonica 32" Hd ready. Odpalam gre i powiem szczerze ze grafika taka sobie - chodzi głownie o wygładzanie krawędzi, wszystko strasznie kanciaste. Wy też tak macie? czy budynki i postacie są gładzie?

Dodam że odpalałem w 720p. To wina tego HD ready?

Edytowane przez Tofik40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 47" i jakoś mnie grafika w oczy nie kole. :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam przymierzam sie do kupna nowego LCD do moje PS3. Wczoraj poszedłem do kumpla sprawdzic jak BBC2 wyglada na takim tv. Ma on Panasonica 32" Hd ready. Odpalam gre i powiem szczerze ze grafika taka sobie - chodzi głownie o wygładzanie krawędzi, wszystko strasznie kanciaste. Wy też tak macie? czy budynki i postacie są gładzie?

Dodam że odpalałem w 720p. To wina tego HD ready?

Z tego co wiem gra jest dedykowana właśnie tej rozdzielczości czyli 720p, a co do krawędzi to na upartego można je zauważyć ja tam nie patrze na takie rzeczy podczas rozgrywki :).Co do lcd to wejdź do działu z tym tematem jest tam sporo opinii dot. sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam LG hd ready i jest luz nie widze jakis wiekszych niedociagniec nie wiem jak jest z panasonicem ale z tego co wiem to w testach wypadaja niezle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majac porownanie miedzy LED a Plazma (troche nie na temat wiem:)) wole grac na plazmie takze zastanow sie czy plazma nie jest lepszym wyborem niz LCD jezeli bedziesz go uzywal tylko do grania to ja stawiam na plazme dziwnie to zabrzmi ale gra wyglada realniej (plazma HD ready)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam przymierzam sie do kupna nowego LCD do moje PS3. Wczoraj poszedłem do kumpla sprawdzic jak BBC2 wyglada na takim tv. Ma on Panasonica 32" Hd ready. Odpalam gre i powiem szczerze ze grafika taka sobie - chodzi głownie o wygładzanie krawędzi, wszystko strasznie kanciaste. Wy też tak macie? czy budynki i postacie są gładzie?

Dodam że odpalałem w 720p. To wina tego HD ready?

przeciez to jest kompletnie offtopic

Edytowane przez mack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie głupie pytanie, ale max ile osób może grać jednocześnie na serwerze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

198 dla Kalifornii, ale nie jestem pewien czy któryś z innych laptopów w domu nie był włączony jeszcze (aplikacje internetowe).

Ale mnie łączy z europejskimi serverami EA więc ping na pewno jest mniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do LA mam 191, z tym że w domu prowadzę firmę i na ten moment mamy odpalone 4 laptopy, i każdy pracuje (poczta, allegro, fotohosty, www, skype, gg itp.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×