Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

chyba wszyscy maja kolo 200 to wkoncu za oceanem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też tak macie że czasami po wygranej rozgrywce na ekranie pokazuje napis że przegraliście? Strasznie mnie to drażni... ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też tak macie że czasami po wygranej rozgrywce na ekranie pokazuje napis że przegraliście? Strasznie mnie to drażni... ;/

Tak, to mały bug, najlepiej wtedy spojrzeć na medale. żeby się upewnić co do sytuacji ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo po prostu posłuchać co gadają podczas filmiku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zakupiłem używana grę bad company 2 i była bez vip code a chciałbym móc grać na wszystkich mapkach.

Czy jesli zakupię VIP acces Z PS Store to będę miał dostęp do wszystkich?

Z góry dzieki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Czy jesli zakupię VIP acces Z PS Store to będę miał dostęp do wszystkich?

Z góry dzieki za odpowiedź

Poszukaj VIP'a np: na allegro. Ja dorwałem swój za 25 albo 30zł (nie pamiętam), wysłałem do osób sprzedających BF'a używanego z aktywnym kodem PW z ofertą i miałem VIP'a po godzinie starań :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, na ile wycenic BBC 2 limited edition,stan płyty 6/6 instrukcji 6/6

pudełka 5+/6 3 x ang , bez kodu vip?Jakos nie przypadła mi do gustu ta gra , , mizerna grafika , jedynie dziwek dobry

Edytowane przez pysio102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzwiek w sensie odgłosy np strzelania, :rolleyes:

Edytowane przez pysio102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam tematu ale chyba nie ma. Czy ktoś z Was mógłby bżybliżyć latanie helikopterami ??? Bo mnie juz H#@$j strzela jak wsiadam i umiem lecieć do przodu i do tyłu....down.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam tematu ale chyba nie ma. Czy ktoś z Was mógłby bżybliżyć latanie helikopterami ??? Bo mnie juz H#@$j strzela jak wsiadam i umiem lecieć do przodu i do tyłu....down.gif

Lewa galka... przechyl do przodu, do tylu i na boki. Prawa galka obracanie. R2 lecisz wyzej, L2 nizej. Reszta to wyczucie bo nawet znajac ta klawiszologie i tak nie bedzie Ci wychodizlo odrazu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję małej pomocy.

Mianowicie niedawno sprzedałem swoją kopię Bad Company 2, jednak dotarło do mnie, że był to ogromny błąd i chcę kupić grę ponownie.

Kod Vip wykorzystałem przy poprzedniej kopii i stad moje pytanie.

Czy będzie on działał na innej kopii gry, czy muszę kupić nówkę? Szczerze mówiąc łasnie nie wiem czy kod jest przypisany do mojego konta na Psnetwork czy do gry.

dzięki z góry za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję małej pomocy.

Mianowicie niedawno sprzedałem swoją kopię Bad Company 2, jednak dotarło do mnie, że był to ogromny błąd i chcę kupić grę ponownie.

Kod Vip wykorzystałem przy poprzedniej kopii i stad moje pytanie.

Czy będzie on działał na innej kopii gry, czy muszę kupić nówkę? Szczerze mówiąc łasnie nie wiem czy kod jest przypisany do mojego konta na Psnetwork czy do gry.

dzięki z góry za odpowiedź

Kod jest przypisany do konta (jak na steamie) wiec nie powinno byc problemu z innymi egzemplarzami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy aby zdobyc Distinguished Battlefield Knowledge trzeba miec braz w m1 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz odblokowany garand to musisz mieć brąz, ale jak nie masz veterana to wpadnie bez tego :) to samo tyczy się specactów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz odblokowany garand to musisz mieć brąz, ale jak nie masz veterana to wpadnie bez tego :) to samo tyczy się specactów...

Ja miałem odblokowanego Garanda, i wpadło mi to odznaczenie bez brązowej gwiazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu (dłuższego) próbuje rozgryźć dlaczego nie chce mi wpaść odznaczenie za wszystkie bronie na brąz i za wszystkie brązowe gwiazdki... Dodam, że mam wszystko minimum w srebrze, tak dla upewnienie zrobiłem :P. Jedynym logicznym wyjściem jest spectact, ale to nie powinno się liczyć, bo jest to płatne, co za tym idzie, nie każdy to posiada :down:. Liczę na waszą pomoc, bo ja już nie mam pojęcia :ermm:...

http://bfbcs.com/stats_ps3/bzykacz - tu są moje staty wraz broniami

Za wszelka pomoc z góry dziękuję ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest bug z tą insygnią.

Ja mam praktycznie wszędzie platyny, na spectacie min brąz i nie wpadło.

Innym to wpadało nawet bez zrobienia spectacta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest bug z tą insygnią.

Ja mam praktycznie wszędzie platyny, na spectacie min brąz i nie wpadło.

Innym to wpadało nawet bez zrobienia spectacta

E tam bug. Po prostu za dużo czitujecie i to kara od DICE :whistling:

Mi ta insignia wpadła zanim kupiłem SA i jak jeszcze nie miałem garanda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak jest z tą "insygnią" jakiś problem.

Ja wbiłem wszystkie brązy przed wyjściem Spectaca - poza M1, bo nie mam - i dupa panie, nie wpadło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to faktycznie chyba coś nie tak... na stronce ze statami pod tym insygnium pisze, że trzeba mieć brąz na specactach (oczywiście od czasu wyjścia tego dodatku). Ja osobiśćie zrobiłam gwiazdki na wszystkich broniach (podstawowych i dokupionych) oprócz garanda (po wtedy nie miałam) i wpadło bez problemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedna możliwość - te insignia Wam wpadły. Co prawda nie widać ich na stronie ale zwróćcie też uwagę, że nie macie ich w 'next events'. Być może po prostu zwyczajnie nie pokazuje Wam jej na stronie. Tak jak mi nie pokazuje niektórych trofeów z singla, które zrobiłem bo już od dawna mam platynę ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej bym pamiętał, że wpadło, denerwuje mnie to od dłuższego czasu, więc byłbym wtedy w skowronkach :tongue:. Wydaje mi się też, że zrobiłem bronze przed specem... Głupota z tym specem, przecież nie każdy musi go kupić, w pewien sposób to wredne, żeby mieć podstawowe odznaczenia trza dokupić dodatek. Zbojkotuje i nie kupie :D... Nie mam zamiaru wydawać kasy na coś co nic mi nie daje, poza zmianą tekstury lub nawet tylko koloru :huh:... POnamawiam znajomych, żeby pobiegali ze specem i pobawię się w hienę cmentarną hehe :laugh:..

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×