Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnosnie gry online. Co sie dzieje z punktami, zdobytymi pinami i cala reszta w momencie zerwania polaczenia z serwerem, tzn. kiedy wyrzuca was z gry i pojawia sie komunikat "sprawdz polaczenie" - cos w tym stylu. Czy zalicza to wszystko, czy cala meczarnia "jak psu w d..."?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie gry online. Co sie dzieje z punktami, zdobytymi pinami i cala reszta w momencie zerwania polaczenia z serwerem, tzn. kiedy wyrzuca was z gry i pojawia sie komunikat "sprawdz polaczenie" - cos w tym stylu. Czy zalicza to wszystko, czy cala meczarnia "jak psu w d..."?

Ja miałem tak z dwa razy wpadły trofki zerwało połączenie i jak to napisałeś

"jak psu w d..."
trzeba było zdobyć jeszcze raz :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie gry online. Co sie dzieje z punktami, zdobytymi pinami i cala reszta w momencie zerwania polaczenia z serwerem, tzn. kiedy wyrzuca was z gry i pojawia sie komunikat "sprawdz polaczenie" - cos w tym stylu. Czy zalicza to wszystko, czy cala meczarnia "jak psu w d..."?

Miałem raz taką sytuację, że konsola złapała zwiechę podczas gry w której oprócz insygniow zdobyłem trofki no i po restarcie się okazało, że:

cala meczarnia "jak psu w d..."

Z tego co zauważyłem to stan trofeow i pinow jest zapisywany kiedy masz w rogu napis "Saving...", który czasem u mnie powoduje laga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do punktów i pin'ów to różnie bywa, czasem zapisuje a czasem nie (nie wiem od czego zależy) :down:

Co do pucharów (trofeów) jak wpadną to na amen - są i nigdzie się nie wybierają :thumbsup:

Jedyna ewentualność o której czytałem i wiem gdzie ponownie musielibyśmy robić jakiś "trofek" to strata profilu z konsoli przed zsynchronizowaniem listy pucharów z serwerami sony,

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój problem polega na tym że podczas gry wyświetla się komunikat Połączenie z serwerem zostało zerwane. Sprawdź swoje połączenie sieciowe i spróbuj ponownie . Podobno idzie to jakoś zrobić w ustawieniach routera tylko nie wiem jak. Wie ktoś z was jak pozbyć się tej awarii? A może też ktoś to ma lub miał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój problem polega na tym że podczas gry wyświetla się komunikat Połączenie z serwerem zostało zerwane. Sprawdź swoje połączenie sieciowe i spróbuj ponownie . Podobno idzie to jakoś zrobić w ustawieniach routera tylko nie wiem jak. Wie ktoś z was jak pozbyć się tej awarii? A może też ktoś to ma lub miał?

Istnieje już taki temat :ninja: Od szukania głowa nie boli ---->klik

Dodam że mnie też się czasem to zdarza ale sporadycznie odkąd zmieniłem LAN type z 3 na 1 działa dobrze. W książeczce BFBC2 masz podane jak ustawić może to Ci pomoże.

Temat do zamknięcia :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale w żadnej planszy multi nie mam pojazdów a rush kończy się po zniszczeniu jednej stacji.

O co kaman?!

Proszę o odpowieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale w żadnej planszy multi nie mam pojazdów a rush kończy się po zniszczeniu jednej stacji.

O co kaman?!

Proszę o odpowieć

Bo ty grasz w squad rush :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Pytanie roku :pardon:

Nie no, rozsadziłeś mnie tym :biggrin:

Tetris! Tak, tam nie pomylisz trybów :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chce kupić Bad Company 2 i mam dylemat: kupić używaną grę i grać na starych mapach (zależy mi praktycznie tylko na multi) czy też większość graczy przesiadła się już na nowe mapy i lepiej kupić grę nową z VIP CODE ? a może kupić używaną a potem dokupić mapy?

Nie wiem poprostu czy będzie jeszcze z kim grać na starych mapach. A może wyolbżymiam tylko problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup używaną grę z niewykorzystanym VIP CODE .... pełno taki ofert również na Allegro, a także w naszym dziale BM powinieneś coś znaleźć ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - moze ktos tez ma taki problem

Od wczoraj podczas gry w multi w BC2 strasznie konsola mi sie wiesza oraz co jest jeszcze bardziej denerwujace - nagle znika mi glos w grze (dzis podaczas 4 godzin gry - 4 razy)

Wszystko dziala, gram, gadam z ludzmi przez headseta - tylko nie slychac wogole zadnych odglosow gry.

Podczas wychodzenia z gry (gdy nie ma glosu) konsola sie restartuje.

Model to najnowszy slim (kupilem go z miesiac temu)

Edit

Wywalilem caly katalog z gra BC2. Od nowa wszystko zainstalowalem (sciagnalem patch) i po ok 2,5 godzinach gry nic mi sie nie zawiesilo.

Sam nie wiem - moze cos sie "zepsulo" po sciagnieciu tych broni SPECTACT (bo wlasnie wczoraj je sciagnalem) - teraz ich nie instalowalem.

Edytowane przez mierniczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie, jak którym klawiszem po najechaniu oznaczyć przeciwnika, cel, wezwać medyka i albo inżyniera bo nie wiem. Na PC to chyba jest "Q" a na PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to przycisk 'Select'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie moglem znalezc moich screenow zrobionych online. Da sie w ogole jest znalezc gdzies? Bo wciskam select+start- jest zapisywanie screen'a gdzies na serwerach EA, ale jak go znalezc?(a moze sie w cale nie da?:o)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, jak się wciśnie start+select to się jakiś napis powinien wyświetlić? Bo jak ja to kliknę to nic się nie dzieje. Żadnej zmiany ekranu - nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Gdzie w single playerze znajde bron tą co masz na początku tylko bez celownika? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Gdzie w single playerze znajde bron tą co masz na początku tylko bez celownika? 

Powinna być w skrzyni jak zmieniasz asortyment podczas misji ;) chyba naciskając O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 witam,

Squad Member Pin

In a round, obtain one attack and one defend order.

Score: +200

jak zdobyc tego pina ?

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie skopiować część poradnika kolegi Panmistrz, żebyś nie musiał tracić czasu na szukanie :tongue:

33) Jak zdobyć pin "Obtain one defend and attack order"?

Odp.: Podczas grania w Conquest najedź celownikiem najlepiej na górę flagi i kliknij SELECT. Teraz broń ją, do czasu aż dostaniesz punkty za "Squad defend order". Gdy wróg przejmie flagę, ponownie ją zaznacz, i zabijaj ludzi obok niej do czasu dostania punktów za "Squad attack order" i zdobycia pinu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki nie liczylem ze znajde tam cos takiego wiec tam nie zagladalem ... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przytrafila mi sie dziwna jak dla mnie rzecz. Gralem sobe w DM az tu nagle biega sobie klient z niebieskim nickiem nad soba... Ja bylem w druzynie charlie i on tez tylko ze on byl w osobnym squadzie. Wie ktos o co chodzi bo ja pierwszy raz widzialem takie cos...

Miałeś prywatny squad więc gościa wrzuciło do osobnego squadu w tej samej drużynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio grając w drużynie nie mogłem się z ekipą komunikować, no nie wiem hehehe ale za holerę ich nie słyszałem.Taka gadka niemego z głuchym :D.H'sa sprawdzałem i było wszystko w porządecxzku, szczerze mówiąc pierwszy raz miałem taka sytuację :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×