Skocz do zawartości
cwir

Klasy, Broń I Ekwipunek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzielcie sie swoimi spostrzezeniami i poradami odnosnie klas, broni i ekwipunku w grze. Czym wam sie najlepiej gra i dlaczego, jak ta klasa gracie, na jakich mapach itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi iż to jeszcze jest demo to i tak najlepiej gra się mechanikiem a czasem to i nawet snajper wejdzie ponieważ tymi klasami chyba najłatwiej przebić się do bazy wroga(dobry snajper wyczyści ci drogę do bazy) ale to jest moje zdanie

lil_imik.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie troche dziwi 2 bron dostepna u snajpera. Nazwy z glowy nie pamietam, ale to ta snajperka z szybszym przeladowaniem, mniejsza sila razenia i 10 pociskami w magazynku. Bardziej mi to przypomina pol automatyczny karabin z dalekim zasiegiem niz snajperke. W becie owszem - udalo mi sie 1 strzalem zabic przyczajonego snajpera, w demie niestety musze ze 3 kulki wpadkowac w delikwenta. Nie wiem czy az tak obnizono obrazenia czy mi skill celowania spadl ;)

Szkoda ze ograniczyli arsenal broni w demku bo mialem duza chec odkryc wszystkie snajperki. Obecnie z podstawową biegam bo jest najbardziej praktyczna, ale pelna wersja nadchodzi duzymi krokami to sie przekonam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przez 90% czasu gram zwyklym zolnierzem, bo duzo zabijam a o ammo nie idzie sie doprosic i musze sam sie zaopatrywac :/ Do tego XM8 niezle kosi na kazdy dystans. Ewentualnie jeszcze zolnierzem z Shotgunem i C4, tez sie bardzo dobrze sprawdza. W sumie to wlasnie C4 lepiej sie sprawdza z kims z Shottem kto jest zawsze blisko akcji, niz ze snajperem, ktory zeby podlozyc C4 pod czolg musi przebiec 10km...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C4 lepiej sie sprawdza z kims z Shottem kto jest zawsze blisko akcji, niz ze snajperem, ktory zeby podlozyc C4 pod czolg musi przebiec 10km...

Ja dlatego zwykle przyczajam sie w miejscu przy drodze lub pomiedzy 2 sciezkami ktoredy jada ciezkie sprzety. Wiele razy widzac czolg, wystarczy lekko za krzakiem przycupnac by ten minal ciebie i zatrzymal sie tuz obok mierzac w baze np. Wtedy 5s i juz ma C4 zamontowane. Nie jestem zwolennikiem siedzenia na koncu mapy na jakims pagorku i czajenia co sie gdzie poruszy. Podejscie pod centrum akcji daje duzo wieksze mozliwosci, niejednokrotnie pistolet wybawia z opresji koszac 4 wrogow z rzedu.

Jak dla mnie to klasa snajpera jest idealnie zbilansowana. Ma wszystko co potrzebne. Reszte dopiero poznaje (szturmowcem troche pobiegalem, ale to jeszcze nie to)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za to zagrałem snajperem może ze 2 razy. Po prostu nie umiem grać tą klasą i jak narazie w pełni wystarcza mi opanowanie medyka i inżyniera, którymi gram najczęściej. Na początku demka nabijałem xp żołnierzem - bardzo dobra klasa, która co ważniejsze - jest naprawdę potrzebna nie tylko z powodu dobrego sprzętu ale i amunicji, której wiecznie brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to mam dwie ulubione klasy, snajper i żołnierz. Pierwszym gram zazwyczaj jak bronie a drugą przy ataku. Co do sprzętu to faktycznie druga snajperka jest beznadziejna zaś XM8 to piekielnie dobra broń.

Już nie mogę się doczekać pełnej wersji gry by móc odblokować resztę ekwipunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie dpobrze gra medykiem, tzn latwo celnac tym jego km'em, fajny jest tez zwykly zolnierz ';D czekamy na pelan wersje xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o medyka, to druga broń, którą dostajemy w tej klasie jest IMO do dupy. Jakoś wolę grać z tą pierwszą. XM8P to jak dla mnie potężna broń i na prawdę da się z niej niezle wymiatać. Co do snajpera, to gram tylko z m24. Ta druga snajperka jest także IMO o kant dupy obić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja snajperem jeszcze wogole nie gralem, bo jakos nie rajcuje mnie siedzenie i mierzenie z daleka. Najlepiej mi sie gra teraz medykiem, fajna mocna bron, 200 amo w magazynku i jazda. Do tego radocha z uleczania kompanow ;) Zolnierz tez jest moim faworytem, bo oglnie wole walke w srednim i krotkim dystansie. Nawet sobie dobra celnosc wyrobilem i z broni srednio i krotko dystansowych, czasem uda sie zdjac kilku na raz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Engineer, engineer i jeszcze raz engineer.

Idealna klasa - ma w sobie wszystko.

Szybkostrzelna spluwa na bliskie i celna na średnie spluwa (SCAR) i RPG przeciw pojazdom. http://online.freeware.info.pl/royal-story.html

Nie wyobrażam sobie jak ta klasa będzie wymiatać ze wszystkimi dodatkami (celowniki optyczne albo M14, G3) - nie wspominam o lepszej wyrzutni czy dodatków dla żołnierza (więcej HP, więcej AMMO itd.)

Edytowane przez Toniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Engineer, engineer i jeszcze raz engineer.

Idealna klasa - ma w sobie wszystko.

Szybkostrzelna spluwa na bliskie i celna na średnie spluwa (SCAR) i RPG przeciw pojazdom.

Nie wyobrażam sobie jak ta klasa będzie wymiatać ze wszystkimi dodatkami (celowniki optyczne albo M14, G3) - nie wspominam o lepszej wyrzutni czy dodatków dla żołnierza (więcej HP, więcej AMMO itd.)

Zgadzam sie w 100% już gdzieś pisałem że to idealna klasa ! ( Na dalekie dystanse spokojnie można ustrzelić nie jednego przeciwnika wystarczą 4-6 oddzielnych naboi wypuszczajcie małe seryjki to napewno traficie :) pozdrawiam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, Panowie, mam dylemat i to duży. W becie śmigałem głównie snajperem i żołdakiem (żołnierz po mojemu :tongue: ). Niestety albo stety okazało się medyk mi pasuje (bo często jestem w centrum akcji) i nieżle prowadzę czołga i nie spotkałem lepszego pilota Apache, a przy prowadzeniu wypadałoby mieć mechanika (inżynier po mojemu :P ). No i jak tu ma człowiek zadecydować, co Wy o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie jakies info na temat czy xp zdobyte w demie przejdzie na pełną wersje czy będzie reset ? Bo nie wiem czy cisnąć już czy poczekać do pełnej wersji

Co do ulubionych klas zdecydowanie inzynier i snajper, wbrew pozorom karabin inżyniera który dotychczas w grach był śmieszną zabawką tu potrafi nieźle namieszać, jeśli w pełnej wersji nic nie skopią względem dema dla mnie nowy król FPS detronizując CS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bzykacz:

Powinienes po prostu zaprosic do sklady znajomego, ktory bedzie gral inzynierem. Albo nie wsiadac do pojazdow ;) Ja m.in. dlatego gram zolniezem, bo wtedy tak naprawde nie potrzebuje nikogo z teamu do pomocy, zabijam tylko z karabinu i uzupelniam sobie ammo, jedyne co to czasami apteczki pod reka mi brakuje :/ W ogole to zauwazylem, ze w przeciwienstwie do Bety ludzie mala uwage zwracaja na pojazdy, gdzie tam stanowily one podstawe gry :/ Zwlaszcza widac to na ataku, UAV czy czolg bardzo czesto stoja wolne... Najlepsza akcja jest wlasnie wtedy, jak jestes broniacym, zakradasz sie do bazy przeciwnika i siadasz na ich UAV i ich zabijasz, a oni nie kumaja, ze siedzisz u nich w bazie xD Albo jeszcze lepiej - koles chce wziasc UAV i podchodzi, patrzy, ze zajete i idzie dalej nie zabijajac cie XD Ale wracajac do tematu - o naprawie przez kolegow z druzyny tez mozna pomarzyc, :( Moze to przez to, ze w Demo moze grac kazdy, a do Bety dostep miala okreslona liczba osob, i dopiero ucza sie o co chodzi w BFe, tak mi sie wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale czasami Oni już siedzą w innych pojazdach, a ,,niebiescy" są tacy że szkoda słów. Opiszę Ci jedną sytuację. Mam helikopter (kradziony wrogowi) czekam aż kumpel dobiegnie na strzelca, ale jakiś niebieski się wpieprzył. No dobra latam sobie. strzelam rozwalam itp. , patrzę mało pancerza zostało. Ląduje sobie wychodzę, naprawiam, a co robi niebieski, zamienia miejsca i sobie spie***la, myślałem że krew mnie zaleje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No juz padaly pomysly podczas gry ze kierowca jakiegokolwiek pojazdu powinien miec mozliwosc "wysadzenia" niechcianego pasazera. Albo "katapultowania" zeby bylo ciekawiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@bzykacz:

O tak, chyba nie ma nic bardziej wnerwiajacego niz w.w. sytuacja, znam ten bol :/

PS. Czy tylko ja zauwazylem, czy klasa inzyniera jest troche za mocna? Tzn. jak jest duzo inzynierow w jednej druzynie, ida wtedy do przodu jak burza. Zbyt uniwersalna jest ta klasa IMO - ma b. dobry karabin, moze naprawiac przyjacielkie pojazdy, a wrogie rozwalac... Mogli by zrobic jak w KZ2, ze Inzynier ma do dyspozycji tylko Shotguny, jakies oslabienie by bylo w walce na dystans. Bo jak jest cala druzyna Snajperow/Medykow/Zolnierzy to duzo nie zdziala, a Inzynierowie sa nie do za***ania doslownie, czy to na ataku czy na obronie... Raz z kumplami tak wlasnie zrobilismy, ze kazdy wzial Inzyniera, to tego jeszcze kilku w druzynie, i chlopaki w ataku nawet bomb na oczy nie widzieli, za to jak my atakowalismy to jedyne co nas powstrzymywalo przed ciaglym parciem do przodu to nie przesuniete jeszcze pole terenu. Powinni cos z tym zrobic, dac jakis limit klas na druzyne, albo wlasnie wyposarzyc Inzyniera tylko w Shotty.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie najbardziej denerwuje fakt, że medyk ma LKM'a.

Moim zdaniem to inzynier powinnien go miec ( albo wlasnie tylko shotguny jak ktos wspomnial ) a medyk powinnien dostac SMG. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No w sumie inżynier ma trochę za mocną broń, ale mam nadzieje że jest tak tylko w Demo, a w pełnej wersji na dalszych etapach gry bronie innych klas pójdą trochę bardziej do górny niż bronie inżyniera. Na początku najlepiej grało mi się medykiem, ale ostatnio dobrze gra mi się szturmowcem. Snajperem gra mi się beznadziejnie na razie, bo bronie dostępne dla niego na tym etapie gry są "trochę" mało skuteczne.

Edytowane przez nick99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie dobrze gra medykiem. Dobra bron, bo rzadko trzeba przeladowywac i mozna dluzej pomeczyc jakiegos uciekajacego wroga. Jak ktos potrafi sobie wyrobic taka sredniodystansowa bronia dobra celnosc, to naprawde wtedy mozna byc zagrozeniem podczas szturmu. Do tego mozna wspomoc zdrowie druzyny. Inzynier tez jest bardzo dobra klasa, przewaznie zmieniam medyka na inzyniera po smierci gdy akurat wjezdza ciezka artyleria :) Wtedy wyrzutnia pomaga troche opanowac sytuacje. No i oczywiscie jako ze w grze bardzo duza role odgrywaja pojazdy, dobrze jest jak inzynier siedzi w srodku i podtrzymuje pojazd przy zyciu. Ogolnie gdyby inz mial bron medyka bylby wg juz wogole za mocny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram zolnierzem. W jedynce praktycznie tylką tą klasą grałem ze względu na mozliwosc szybkiego leczenia. Lecz nie kumam do konca jak z tym zdrowiem jest w drugiej czesci? Jest jakis pasek zdrowia albo cos? I jak sie uzywa tych przekletych apteczek? Wystarczy na nie wejsc jak w jedynce czy je sie jakos podnosi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram zolnierzem. W jedynce praktycznie tylką tą klasą grałem ze względu na mozliwosc szybkiego leczenia. Lecz nie kumam do konca jak z tym zdrowiem jest w drugiej czesci? Jest jakis pasek zdrowia albo cos? I jak sie uzywa tych przekletych apteczek? Wystarczy na nie wejsc jak w jedynce czy je sie jakos podnosi?

Wytstarczy być w pobliżu apteczki i już się leczysz.Nie ma paska jak to bywa teraz jak przeżyjesz z czerwonym ekranem musisz chwilę poczekać gdzieś w ukryciu.Jest nawet upgrade apteczki później do zdobycia (w demie nie da się tego odblokować), że działa na dalszą odległość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie dobrze gra medykiem. ...

Dzisiaj sie o tym przekonalem ;)

Nawet jezeli nie gra sie medykiem a taki zginie kolo nas, to mozna wziasc jego ekwipunek i go "ożywić". Dzisiaj tak sie zapedzilem ze jednego przeciwnika tym zabilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snajperem gra mi się beznadziejnie na razie, bo bronie dostępne dla niego na tym etapie gry są "trochę" mało skuteczne.

M24 malo skuteczny? ;) to na nic wiecej nie licz. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×