Skocz do zawartości
cwir

Klasy, Broń I Ekwipunek

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos może mi wytłumaczyć o co chodzi z tym Veteranem, kolesie go maja z niższym wynikiem, co na to wpływa (ratio k/d?) i co on daje oprócz satysfakcji, czy to jest jak prestige w CoD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DIZZY dzięki za przetłumaczenie i wyjaśnienia dodatków - atlicnaja robota :thumbsup:

Głupi byłem że nie uczyłem się angielskiego ale wtedy inny język był " trendy" :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos może mi wytłumaczyć o co chodzi z tym Veteranem, kolesie go maja z niższym wynikiem, co na to wpływa (ratio k/d?) i co on daje oprócz satysfakcji, czy to jest jak prestige w CoD?

Google nie gryzie...

http://veteran.battlefield.com/

Rank zalezy od ilosci zagranych przez Ciebie tytulow z serii Battlefield.

Nizszy wynik o niczym nie swiadczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj męczyłem snajpera/zwiadowcę i powiem że jakoś mało wykorzystywałem te kulki oraz lornetka ze wsparciem „lotniczym” ale wczoraj zobaczyłem że jeden ze snajperów siedzi w krzaczkach i ogląda coś sobie (nie wiedziałem co to jest)

Gościa ściąłem a tu nagle obok mnie „grad” pocisków

Przy mniejszych mapach dzięki namierzeniu nie tylko czołg można załatwić ale też siedzących przeciwników w krzaczkach.

Dziś pogram sobie inną klasą jak zdobędę przybliżenie +4 ale widzę że najwięcej jest ludzi co wybierają sobie inżyniera oraz medyka ale na początku wiele osób próbuje snajpera i okazuje się że nie jest tak łatwo.

Fakt że można dobrze się ukryć i czekać ale chyba nie o to chodzi (wieje wtedy troszkę nudą)

Jak tworzycie drużynę (ze znajomymi) to jakie profesje wybieracie ?

Tynio

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DIZZY dzięki za przetłumaczenie i wyjaśnienia dodatków - atlicnaja robota :thumbsup:

Głupi byłem że nie uczyłem się angielskiego ale wtedy inny język był " trendy" :laugh:

Nie ma za co :).Pomoc nie boli :). Równe szanse w grze dla wszystkich = większe wyzwanie.

Edytowane przez DizzY-WolF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to potwierdzona informacja? Bo strasznie się napalam, że będę mógł użyć tego perka, ale jeśli tylko 2 pkt więcej, to nie ma sensu - lepiej wziąć co innego.

Powinni tak zrobić, żeby luneta snajpera się trzęsła (wtedy by ludzie tak nie grali snajperami, bo potrzebny by był jakiś skill), za to zabójstwo jednym pociskiem.

Podbijam! Chyba byłoby to jeszcze lepsze rozwiązanie niż limit klas... w ogóle snajperzy (nie wszyscy, ale duża część) to porażka, no debile- dziś mnie dobił koleś, który wsiadł do Black Hawk'a SAM, przeleciał ze 100m i wyskoczył nad górką, z której mógł kampić -_- a reszta ekipy zapierdzielała z buta przez pół mapy :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest nic, bo to nie tylko snajperzy tak robią. Ciągle się spotykam z taką sytuacją, że gościu wbija do black howk'a i lata sobie sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

latanie samemu to nic zlego, bo koles moze czekac na respawn na sobie swoich kolegow. Ale podwozka 1 osoby na druga strone mapy to chamstwo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, ale gdy w jego stronę biegną osoby które mają zamiar lecieć. On nie patrzy się na to i do góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem, ze mam w leaderboardzie inne staty niz w 'my stats'. Mianowicie, w leaderboardzie mam wyzszy level i inne statsy (k/d) niz jest w rzeczywistosci. Spotkaliscie sie z takimi przeklamaniami u siebie, czy moze tylko ja tak mam? Aha, fajna sprawa, ze gdy rozlaczy nas z gry (problemy z polaczeniem) to staty sie zapisuja, czyli nic nie tracimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

staty, staty, staty..... je*** statystyki panowie to tylko gra... w bf nie chodzi o K/D ratio tylko o wygranie mapy, a przez takich ludzi dla ktorych licza sie tylko statystyki (zreszta co to ma do rzeczy? jasne ze "sniper-wanna-be N00B" bedzie mial K/D kilkakrotnie wieksze niz assault/inzynier) nie raz spotkalem sie z sytuacja:

1pietrowy budynek na dole ladunek z bombą UZBROJONY!! a na gorze 3 osoby ze skladu zamiast ruszyc dupe i leciec rozbrajac stoja i czekaja na jelenia...... to mnie odrzuca od tej gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"...staty, staty, staty..... je*** statystyki panowie to tylko gra... w bf nie chodzi o K/D ratio tylko o wygranie mapy,..."

RACJA! RACJA!! RACJA!!!! I z tak myślącymi graczami ta gra jest boska!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórym wbijanie statów to zabawa :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy pilot śmigła zbiera punkty za trafienia zadawane przez operatora broni czy każdy w helikopterze pracuje na swoje konto?

marjas20.png

Edytowane przez marjas20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest gra zespołowa i pilot dostaje punkty za to, że ustawia bokiem helikopter do M-coma :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak siedzisz w pojeździe i nic nie robisz to dostajesz punkty jak ktoś kogoś załatwi :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak snajper (dla awanturnikow "recon") namierzy scoopem rywala i ten zginie to dostajesz 20pkt ;) Swoja droga swietna opcja na przyczajonych w krzakach, ze ciezko ich dostrzec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to mi się to namierzanie wcale nie podoba. Latasz celownikiem po wszystkich skałach i krzakach, wreszcie jakiegoś znajdziesz ;/ Później to tylko go trafić a tutaj problemu chyba nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snajper z M24 +12Xopt, piękna sprawa. 1 strzał=1 trupek

Snajper z M24 bez lunety x12 tez 1 strzal = 1 trupek ;)

tak samo GOL, M95 i SV98 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snajper z M24 bez lunety x12 tez 1 strzal = 1 trupek ;)

tak samo GOL, M95 i SV98 ;)

Tak samo każda inna broń którą trafisz headshot ;/ Bo niestety ze snajperki w tułów jednym strzałem nikogo nie zabijesz.I to jest w dużej mierze bez sensu.

Dzisiaj rano wyskoczył przede mnie gościu oddałem strzał i co z tego jak i tak mnie zabił. Zostało mu podajże 15 pkt. życia.

Edytowane przez kogut2142

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo każda inna broń którą trafisz headshot ;/ Bo niestety ze snajperki w tułów jednym strzałem nikogo nie zabijesz.I to jest w dużej mierze bez sensu.

Dzisiaj rano wyskoczył przede mnie gościu oddałem strzał i co z tego jak i tak mnie zabił. Zostało mu podajże 15 pkt. życia.

Gdyby snajpa za każdym razem powalała po jednym strzale to dwa razy więcej ludzi grało by reconem a już teraz jest ich dużo za dużo.

Edytowane przez prymo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. Jest ich za dużo. Ale w 70% są to ludzie nie mający prawie żadnych umiejętności, weźmie sobie taki GOL'a i będzie zabijał cele statyczne. Nie chcesz być zabity przez snajpera biegaj. No chyba, że jest to ktoś dobry to i tak zginiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×