Skocz do zawartości
Kaile

Gry na PSP - Co Wybrać, Gdzie I Za Ile Kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

- Persona 3 Portable

- FF: Crisis Core

Z naciskiem na pierwszą, jeśli nie grałeś w FF7, bo CC jest z nim ściśle związany.

P3P jest jednym z najlepszych jRPG'ów jakie zostały wydane poza Japonie i nie będziesz zawiedziony, bo gra jest świetna i starcza na min. 50h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję w miarę przystępnej gry jRPG na PSP, dobrej na rozpoczęcie przygody z tym gatunkiem. Co moglibyście mi polecić?

A nie myślałeś o czymś z klasyki? Finale bądź inne cuda Squaresoftu z psx odpalone na psp nie straszą pikselami jak to ma miejsce na ps3, a to przecież grzech się z nimi nie zapoznać. Jeśli dopiero startujesz z jrpg zacznij od ósemki. Jeśli idzie o tytuły wydane sticte na psp to wspomniana wcześniej Persona 3, FF Crisis Core a ze swojej strony polecam Ci Valkyrie Profile: Lenneth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Która gra jest lepsza SXX ON TOUR czy SHAWN WHITE SNOWBOARDING?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy Opłaca sie kupic PSP Za 200zł plus koszty gry ja czesto hmm podróżuje wiec np jak gdzies jade to mógłbym sobie pograc na takim psp czy fajnie gra sie w FPS'Y i czy sa jakieś dobre?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSP ja jak najbardziej polecam, ale z racji jednego analoga w fps'y nie lubie grac na psp, chociaż uwielbiam

ten gatunek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno mogę polecić obydwie części GoWa, GTA (Vice City/Liberty City. W Chinatown Wars nie grałem), Monster Hunter, Final Fantasy VII, Assassin's Creed: Bloodlines (niektórym się nie podoba, mi przypadło do gustu), możesz spróbować też LittleBigPlanet, MGS Peace Walker, Killzone Liberation, Tekken, Burnout Dominator, czy chociażby jakieś klasyki z PSX kupione na PSN. Jest bardzo dużo ciekawych gier na PSP, ale to zależy jeszcze z jakiego gatunku gry szukasz, co lubisz.

Nie wiem czy te gry są tanie, ale powinny, bo na tą konsolkę nie ma już chyba drogich gier. Ewentualnie zawsze możesz spróbować z "kopiami zapasowymi"

3025-if-you-know-what-i-mean.png

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze poradzicie mi jakieś fajne gry?? tanie ?

God of war, tekken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w Media Markt lub Saturnie można już kupić Resistance Burning Skies ? Chodzi mi głównie o Bydgoszcz, ale to chyba wszędzie podobnie dostają towar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w Media Markt lub Saturnie można już kupić Resistance Burning Skies ? Chodzi mi głównie o Bydgoszcz, ale to chyba wszędzie podobnie dostają towar.

Fajnie, że to dział o psp

Czy w Media Markt lub Saturnie można już kupić Resistance Burning Skies ? Chodzi mi głównie o Bydgoszcz, ale to chyba wszędzie podobnie dostają towar.

Fajnie, że to dział o psp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O PSP i PSVita, a Resistance Burning Skies jest grą na Vitę, więc nie wiem o co ci chodzi -.-

Edytowane przez Myfonick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zły temat,ale nie wiem gdzie go zadać. Jbc. to przenieście. Wyjeżdżam 1 lipca nad morze na tydzień i na gry mam do wydania około. 300 zł. Jakie gry kupić? Przeciętna gra kosztuje 50-100 zł w MM. Chciałbym gry ciekawe i ładnie oprawione graficznie. Gry,które mam na PSP to Daxter,Medal of Honor:Heroes,LittleBigPlanet,ModNations, GTA:VCS,Ridge Racer 2,Patapon 3 i Fife 12. Z góry dziękuje za odpowiedź.

PS: Prosiłbym tylko nie wymieniać GoW: Chains of Olympus i Ghost of Sparta,bo te gry kupuje na PS3.

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co grałem to mogę polecić pozostałe GTA czyli Chinatown Wars i Liberty City Stories oraz Little Big Planet, LocoRoco, Wipeout Pulse,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zamówisz dziś na allegro i przelejesz od razu to za grosze wyłoisz te gry wyżej do końca tygodnia spokojnie. ;)

Nie opłaca sie w MM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam: The 3rd Birthday, MediEvil: Ressurection i Tekken Dark Ressurection.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocje na PSP w PS Store. Niektóre ceny kuszące 3,99 euro = 14zł. Taka dystrybucja cyfrowa ma sens.

Persona 3 Portable

Was €29.99/£23.99 – Now €17.99/£13.99

Breath of Fire III

Was €9.99/£7.99 – Now €6.99/£5.49

Tactics Ogre: Let Us Cling Together

Was €19.99/£15.99 – Now €9.99/£7.99

Assassin’s Creed: Bloodlines

Was €9.99/£7.99 – Now €5.99/£4.79

Ghost Recon Advanced Warfighter 2

Was €9.99/£7.99 – Now €3.99/£3.19

Split Second Velocity

Was €7.99/£6.99 – Now €3.99/£3.19

Spectral Souls: Resurrection of the Ethereal Empires

Was €14.99/£11.99 – Now €6.99/£5.49

Exit 2

Was €9.99/£7.99 – Now €4.99/£3.99

Nom Nation (minis)

Was €1.99/£1.74 – Now €1.19/£0.99

Duael Invaders (minis)

Was €2.99/£2.49 – Now €1.19/£0.99

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś polecić listę najlepszych gier jrpg na PSP? (ograłem FF:Crisis Core oraz Jeane D'Arc)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na vite sa jakies dobre rpg? Nie chodzi mi o gry od kitajcow... :biggrin:

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Play-asia - Rayman Legends 20$ i jakaś tam dobra folia ochronna za 5$ i za free przesyłkę mamy do polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×