Skocz do zawartości
Kaile

Gry na PSP - Co Wybrać, Gdzie I Za Ile Kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety w sklepiku pss tylko fifa jest :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wersja na PC była :P i to jakaś biedna choć opakowanie sporawe - pozory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, opakowanie tego Gearsa na PC składało się z plastikowego opakowania CD i płyty.

Niektóre gry w biedronce również tak wyglądały.

Ps. Teraz te Gearsy na allegro za 30zł sprzedawali ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek nie powinien byc zamknięty bądz przeniesiony? Army Of Two mógłby ktoś założyc dzisiaj demko pobrałem, rewelacja. Szkoda tylko, że taka droga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PSP tylko PES. Najlepszy jest według mnie PES 6. FIFA na PSP jest nie udana. Mechanika piłkarzy, grafika, ogólnie cały gameplay. Kupuj PES'a i ciesz się grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, za kilka dni planuję kupić PSP-3004.Mam na nie 800zł.Więc ok.600zł pójdzie na konsolę(wg.ceneo), a resztę(200zł) planuję przeznaczyć na gry. Chcę, by były min. dwie. Co proponujecie? Ja myślałem na GTA:VCS i LCS,ale to i tak ok.160zł. Jestem kompletnie zielony, bo tylko raz grałem na PSP(w GTA:LCS)i nie wiem, co kupić na początek, bym nie był rozczarowany.Gatunek dowolny, najbardziej preferuję gry takie jak GTA czy CoD(akcja lub strzelanki),czasem gram w samochodówki. Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuję:

god of war

gran turismo

tekken dr

motorstorm

assassins creed

itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monster hunter to must have jeśli lubisz hack'n'slash :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obowiązkowo God of War. Najlepsza gra na PSP w jaką grałem. Na Assassin's Creeda nie marnuj nawet pieniądze. Szit - nic dodać, nic ująć. Zresztą recenzje wskazują to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle słyszałem o tym God of War na psp, że dziś demko pobrałem, faktycznie gra super, polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o God of War:Chains of Olympus?

http://www.ceneo.pl/1313317

Jeśli tak, to ta gra jest bardzo tania(nie wiedziałem, że gry na psp kosztują >50zł;D A co z resztą?GTA:VCS i LCS? Czy jest coś ciekawszego?Chinatown Wars odpada, nie lubię GTA w 2D,no i za drogie, póki co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Disgaea: Afternoon of Darkness oraz Disgaea 2: Dark Hero Days

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jest tylko jedna odpowiedź - CRISIS CORE !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą grą na PSP jest Final Fantasy VII: Crisis Core. I ją polecam na sam początek ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko twoje zdanie. normalnie to wiadomo że nie jest ;] gra jest średnia i tylko dla fanow ff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko twoje zdanie. normalnie to wiadomo że nie jest ;] gra jest średnia i tylko dla fanow ff

Nie mów mu o tej smutnej prawdzie:whistling::sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecę klasyk klasyków FFVII można pobrac z psstore , właśnie mam pytanie czy ktoś już ograł Kingdom Herats Birth by Sleep ?? zastanawiam się nad Limitką a i chętnie wysłucham opinie graczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie od... paru miesiecy nad kupnem psp, interesuja mnie glownie gry,krorych na ps3 nie ma a mianowicie taktyczne jrpgi jak FF tactics, Joanna D'arc czy LoTR tactics... tylko czy tylko dla nich warto kupic psp? Ps3 mam juz 3 lata a o psp praktycznie to niewiele wiem.. Czy sa moze jakies gry,w ktore mozna grac we 2 tzn np na tury raz 1 osoba wykonuje ruch raz 2... nietylko przeciz sobie ale tez np razem przechodzac fabule.. I czy sa jakies inne funkcje oprocz grania np filmy,muzyka... Acha i czy gral ktos z was w Bleach?? Pozdrawiam:pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na konsoli psp da sie grac we dwójke, a co do kupna psp no to zależy od tego czy ci sie to bedzie podobało bo np niektórzy kupują tylko do filmów i internetu a niektórzy do gier i muzyki, jeśli lubisz te gry to z pewnością spodoba ci się ta konsola,

A co do tematu, mam pytanie warto kupić Test drive unlimated na psp, GTA VCS?, killzone na psp, i tom clay czy jakos tak?? oczywiście lubie takie gry jak wyżej opisałem ale chodzi mi o grafike itp.

Edytowane przez Pyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem GTA VCS jest fajne, ale do zabawy :P Jak masz konsolę i ściągniesz plugin cheatdevice to tak można się pobawić :D A co do FPS to na prawdę nie warto. PSP nie jest do gier tego typu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie. Czy gra Inzivanimals(czy jakoś tak) działa, jak nie posiada oryginalnej karty "pułapki" tylko zamiast niej jest zwykła(wydrukowana z internetu) to będzie działać tak samo?

Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co polecacie na rozpoczęcie zabawy z PSP?

God of War: Chains of Olympus to sprawa oczywista, ale jakieś 2-3 inne gry?

GTA: VC Stories? Resistance: Retribution?

Co możecie powiedzieć o Monster Hunter Freedom Unite?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×