Skocz do zawartości
Kaile

Gry na PSP - Co Wybrać, Gdzie I Za Ile Kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

tygrys tasmański am paski do tylca których crash nie posiada.

Na wiki jakiś idiota wpisał że to jamraj a jamraj wygląda jak szczur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSX zawsze pisalo, ze to lis..

Bo to lis xD

ciekawe czemu ND robilo przydode o lisie.. a nie o psie.. xD (z drugiej strony.. pies jakos, by mi nie podpasił.. te uszy xD )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, to jest lis, widać po japie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam kto mówił też o wombacie.

Wydaje mi się że Ratchet to prędzej na podobieństwo Wombata jest zrobiony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ratchet to lew.. spojrzcie na ogon... :)

(robi sie offtop ? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nikt z was nie wpadł na to żeby przetłumaczyć słowo Bandicoot? xD W końcuy jest Crash Bandicoot. Bandicoot = jamraj , a wygląda to tak post-1398-12511160490278_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nikt z was nie wpadł na to żeby przetłumaczyć słowo Bandicoot? xD W końcuy jest Crash Bandicoot. Bandicoot = jamraj , a wygląda to tak post-1398-12511160490278_thumb.jpg

To ma sens co piszesz. :tongue: Ja też myślałem kiedyś, że to lis lol.

Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości :tongue:

O to cytat z http://pl.wikipedia.org

"Crash jest jamrajem pasiastym, ma siostrę Coco Bandicoot. On jak i jego siostra byli zwykłymi jamrajkami. Zostali zmutowani przez ich największego rywala Dr.Neo Cortex, który zamierza zniszczyć Crasha i jego rodzeństwo"

"Crash powstał w ramach eksperymentu na zwierzętach mających na celu stworzenia wymyślonej przez Cortexa armii superzwierząt"

:shok: :o

Edytowane przez Mkkala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam konsole ps3 i psp. Na ps3 mam juz fife 10, ale tak bardzo lubie piłke nozna na psp i chcialbym sobie jakis tytuł sprawic. I tu sie pojawia pytanie: Czy kupic pes czy fife? Jesli pes/fife to ktora czesc? Czy na psp sa jakies duze roznice miedzy poszczegolnymi czesciami? Prosze o wypowiedzi najlepiej osob, ktore juz maja jakies gry pilkarskie na psp. Z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam konsole ps3 i psp. Na ps3 mam juz fife 10, ale tak bardzo lubie piłke nozna na psp i chcialbym sobie jakis tytuł sprawic. I tu sie pojawia pytanie: Czy kupic pes czy fife? Jesli pes/fife to ktora czesc? Czy na psp sa jakies duze roznice miedzy poszczegolnymi czesciami? Prosze o wypowiedzi najlepiej osob, ktore juz maja jakies gry pilkarskie na psp. Z gory dzieki.

Ja nigdy nie miałem na PSP PES`a. Tylko FIFA

09 i 08, jak dla mnie małe różnice, polecam obydwie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku polecam PES 2010, bardzo dobra grafika, do tego tryb Ligi Mistrzów, nie czekaj i kupuj PESA  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PSP Jedynym królem pod względem grafiki i grywalności PES- 05 Naprawdę jestem zagożałym fanem Fify ale trzeba przyznać że jeśli chodzi o gałę na psp to tylko Pes 2005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Zastanawiałem się ostatnio nad kupnem gry pes 2008. Poszukałem w internecie ceny tej gry. Na różnych sklepach internetowych widniała cena około 60 zł. Na allegro (ku mojemu zdziwieniu) ta cena nie przekraczała 25 zł. Mam pytanie czy to jest jakaś podróbka, czy opłaca mi sie tą grę kupować na portalu allegro? Z góry dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest stara, wyszedł już PES 2009 i PES 2010 więc cena też nie jest wysoka. No i na PS3 nie ma piratów więc żadna podróbka.

P.S Patrz na komentarze osób od których kupujesz.

EDIT: Nie zauważyłem że chodzi o PSP na którym się nie znam... Ale cena i tak może być mała bo gra jest już stara.

Edytowane przez Etholt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz tez wersje jezykowa gra moze byc sprowadzone z niemiec czy innych dziwnych krajow gdzier nie bedziesz mial wyboru jezyka w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena jak dla mnie nie jest zaskakująca - w UK gdzie mieszkam w sieci sklepów Gamestation w Boxing Day (2gi Dzień Świąt) PES 2009 i Fifa 2009 były (nowe) za 2.50 funta każda :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) ja w uk bedac w wakacje kupilem pesa 08 za 2 funty, a fife za 3.50 :P

wiec tego typu giery które wychodza praktycznie regularnie co rok wartosc takiej gry robi sie... bezcenna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) ja w uk bedac w wakacje kupilem pesa 08 za 2 funty, a fife za 3.50 :P

wiec tego typu giery które wychodza praktycznie regularnie co rok wartosc takiej gry robi sie... bezcenna :P

....dokładnie. gry wychodzące regularnie rok w rok tracą na cenie w dniu premiery nastepnej części kolosalnie. I tak właśnie mam z w/w tyułami. Dla pokazania drugiej strony tego zjawiska spójrzcie na ceny F1 Championship - gra wyszła razem premierą ps3 (2007) a na alledrogo chodzi po 150 zł ;] Cena trzyma fason bo nie ma zadnej innej f1 na ps3 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gearsy na ps3 ? To ja o czymś nie wiem ?? <lol2> :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×