Skocz do zawartości
Kaile

Gry na PSP - Co Wybrać, Gdzie I Za Ile Kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mialem PSP to zagrywalem sie w Blade Dancer: Lineage of Light Images. Nie wiem czy to jest na jakiejs licencji ale warto sprawdzic. Turowa walka, rozne item'y i nawet ciekawa historia. Polecam z czystym sumieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To dzial PSP

Sorry za ftope:) Nie zwróciłem uwagi:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam call of duty 3 roads to victory, GoW, fife 08, gralem i w pes'a 2008 i fife 08 i fifa przynajmniej mi bardziej przypadla do gustu, bardziej rozbudowany tryb menager, wiecej drużyn, w pes'ie jest beznadziejny poziom trudności ! pierwsze 2 są dla amatorów a od 3 w górę dla tych którzy wyciskają już długo w tą serię, dziwne podania (?) gram analogiem i często piłka leci nie tam gdzie chce ... w fifie jest dużo lepiej jeśli chodzi o gre ale niestety grafa gorsza. polecam tez monster hunter freedom 2 ! świetna gierka, oraz Simpsonów można wrzucić na luz a zabawa jest dobra z simpsonami jeśli lubisz boks to fight night round 3 w rockiego balboe nie grałem ... a ze strategi to warhammer 40k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w Rockyego Balboe i musze przyznac, ze jest calkiem niezly, polecam fanom Rockyego ;P

Ja jeszcze bym polecił Valhalla Knights, no a gta:vcs...ahh, ten tryb multi z rąbniętym kolegom <lol2> polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tekkena sobie raczej daruje, bo mam na PS3 T5:DR. A slyszalem, ze na PSP i PS3 (i PS2?) to jest to samo.

No raczej na PSP i PS3 to to samo ale na PS2 raczej nie... wersja z PS2 ma mniej ciosów i ogólnie w PSP i PS3 zostało poprawione większość rzeczy.

GTA:VCS np. wybacz ale w LS woda mi się nie podoba, to jakaś pixeloza.

Pips... a Ty znów się kłócisz Ty niedobry Ty ...

Od siebie polecam Tomb Raider Anniversary i Legend! oraz Final Fantasy!...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No raczej na PSP i PS3 to to samo ale na PS2 raczej nie... wersja z PS2 ma mniej ciosów i ogólnie w PSP i PS3 zostało poprawione większość rzeczy.

Pips... a Ty znów się kłócisz Ty niedobry Ty ...

Od siebie polecam Tomb Raider Anniversary i Legend! oraz Final Fantasy!...

Stwierdzam fakty, nie zaprzeczysz chyba że nie grałeś w syfona i vcs'a

Nie wiem jak legend ale anniversary wygląda jak z kompa/ps2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zazwyczaj podpierasz się faktami, więc jestem za tym co piszesz... co do Legend to wygląda fajnie, nieco jednak na początku sterowanie daje w kość ale po chwili można sie połapać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screen spod wody:

ijkurqe9d7ziwoe7y8vl.jpg

Tu wygląda bardzo ładnie:

bhfhh7rmg8gp4rxb3h3.jpg

Jednak nie pamiętam by ta woda tak wyglądało, może pod tym profilem woda była ładna ale patrząc z góry to pikseloza, w cut scenkach ofkorz była ładna jak na fotce.

A tu z VCS'a

hyjo9v24osazkhy3ogwd.jpg

894i86a5cp21r5iypoo5.jpg

nk4b21aqze9dy9uprtvs.jpg

pqe2i0ehemsn6ykydpgl.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pips... brak screenów... nie wyswietlaja mi się...

No teraz są...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Echochrome i FIFA Street 2

Polecam

Ewentualnie GTA VCS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA VCS (LCS jest mega nudne)

Dungeon siege

FF VII Crysis Core

Patapon

Ratchet & clank size matters

Secret agent Clank

Burnout Dominator (w legends ciezko jest zobaczyc, ze cos jedzie z naprzeciwka)

SW THU ( mi sie bardzo podobalo )

Daxter

Crush

A tak poza tym, to .... polowy gier na psp, nie oplaca sie kupowac, bo spokojnie skonczysz je w 4 godziny, badz sa takimi crapami... ze brak slow.

Najlepsze rozwiazanie to CF i emulatory, CTF themes. Nawet nie chodzi mi o to, ze pograsz raz dluzej na jednej baterii nie uzywajac UMD, ale mozliwosci jakie niesie za soba CF, sa niesamowite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko 'Naughty Dog" potrafiło zrobic dobrego Crasha reszta to totalny szajs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz najlepszego Crasha na PS3 to ściągnij z PSS sobie Crasha Bandicoota. Przecież ten Crash nawet nie przypomina tego oryginalnego. Tandetna platformówka na licencji, która zapewni dobrą sprzedaż bez względu na poziom gry...

No co prawda to prawda, ten ze screena ma jakiegoś irokeza na głowie, wogóle to taki cwaniakowaty wyraz ma Crash z tej części jak i poprzednich na PS2, nic fajnego... dla mnei Crash skończył się z częścią 3 na PSX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja tam mam na psp wszystkie 3 z psxa i oł maj gad wymarzona giery na psp proste bez przesadnych komplikacji i w dodatku nadal wygladaja swietnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanie. jak ten cash kupiony w pss wygląda na dużych tv?. skaluję się ta gra? grałem sobie przy użyciu ps2 na 40cali i drażniła mnie pixelioza. dlatego fajnie jak by był jakiś emulator ps2 na ps3 ze skalowaniem gier. wiem, że takie coś jest w opcjach ale nie miałem jak tego sprawdzić. bo gierek na ps1 nie mam za dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie mam w domu szklanej kuli, ale już myśle że to będzie CRAP jakich wiele na dzisiejszym rynku. Ktoś wspomniał ze ten Crash ma "cwany" wyraz twarzy, a ja Crasha pamiętam jako "zwariowaną" maskotkę PSX (bardzo mi się podobało jak biegał w 2 i 3, fajnie tak wysoko łapami machał, wogóle taki luzka sobie biegł ). Od kiedy Naughty Dog sprzedał licencję na CRASHA to już nie podobała mi się żadna nowa część (ZERO polotu do poprzedników). Mimo, że 1,2 i 3 biła do młodszego grona to nie jeden starszy wyjadacz napieral w CRASHA godzinami, a "ten"chyba już się nie spotka z taką reakcją. Ale jak napisałem na początku: "Nie mam w domu szklanej kuli..." więc mogę się BARDZO mylić.

Nie będę ukrywać, że chciałbym na PSP/PS3 Crash godnego 1,2 i 3 z szarego PlayStation.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do gier na PSP.

Moim zdaniem obowiązkowo GTA:VCS, TEKEN: DARK RESURRECTION, LOCO ROCO (naprawdę fajna gierka... ale niestety starcza na kilka godzin więc proponował bym pożyczyć od kumpla i przejść w całości... ), FIFA 09, FF. Te gry bardzo przypadły mi do gustu. Jeżeli chodzi o starsze to podoba mi się F1: Grand Prix i Marvel "coś tam" (nie pamiętam pełnego tytułu... w każdym bądź razie walczyło się postaciami marvella ;). Przyjemna bijatyka).

Jeżeli chodzi o gry które mam i odradzam kupna to Ridge Racer, wipeout pure i (tu znów nie pamiętam tytułu bo grę sprzedałem, ale myślę, że ktoś kto się podemną podpisze odrazu go przypomni) takie walki robotami. Trochę jak transwormers:P. Gry tragiczne (jak dla mnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie psiaka, tylko wombata...

Kolejny Crash...na dodatek nie na PS3 - żenada...

04aus-30201-wombat-large.jpg

WOMBAT!!!!!!!!!!!!

piesek_preriowy.jpg

PIESEK PRERIOWY

co bardziej przypomina ci Crasha hahahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to lis prawda?

No napewno nie pies..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale to lis prawda?

No napewno nie pies..

no ja tez zawsze zylem w przekonaniu, ze to lis, ale jeden kolega pisze ze to wombat a drugi ze pies hahahaha :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeca to lis dziołchy

Ale nie od naughty dogs więc i tak bym tego nie tknął

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buhahahaha oczywiście, że to lis :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×