Skocz do zawartości
ONE

Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ktoś jest teraz chętny na trophy airkill, et u brute i inne to pisać na PSN. Możemy to teraz zrobić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co tak kombinujecie... grac, walic czolgami po budynkach i trofeum w koncu samo wpadnie.

najlepiej jest robic "zasadzki" z c4 ja dzieki temu wbilem te glupie trofeum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie zasadzki ;p?

Bo podkładanie pod budynek C4 i czekanie na zewnątrz aż ktoś wejdzie rzadko kiedy daje rezultaty bo delikwent albo tylko przebiegnie przez budynek albo zdąży uciec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie zasadzki ;p?

Bo podkładanie pod budynek C4 i czekanie na zewnątrz aż ktoś wejdzie rzadko kiedy daje rezultaty bo delikwent albo tylko przebiegnie przez budynek albo zdąży uciec.

ja robilem troche inaczej jezeli atakowalem i m-com czy jak to sie tam nazywa byl w budynku to najpierw rozwalalem 2-3 sciany którędy najczesciej wbiega wrog do tego budynku , nastepnie podkladalem reszte C4 pod inne sciany uzbrajalem tego m-coma przybiegalo 2-3 osoby detonacja i wchodzily kille ;)

Jezeli bronilem to robilem tak samo tylko czekalem az ktos podlozy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ogrywam cały czas Aricę Tam w 'centrum miasta' można czasem kogoś dorwać. Mam 18 na 20 wymaganych 'zabić'.

Ja staram się to robić w taki sposób:

Wchodzę do z góry upatrzonego budynku, podkładam C4, wchodzę na piętro, stamtąd kogoś zabijam a jako że duma to podstawa to wiadomo że delikwent chętnie zatopi mi nóż w gardle, wybiegam z budynku, ukrywam się gdzieś, obserwuje budynek i staram się wysadzić go w powietrze gdy typ prawdopodobnie jest już na piętrze. Chociaż i tak często zabijam ich <C4> a nie <Destruction 2.0>.

Ale idzie do przodu ;) (wczoraj miałem 3/20)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie moze czy jak dodam sobie do znajomych osobe po tym jak ją zabiłem nożem, to czy będzie liczyło mi się to do "knife 5 friends" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobimy ustawkę Demolition Man (wyburzenia). Oczywiście pomogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że dzisiaj około 21:30

1.Talk0

2.Dszkurlat

3.Ja

4. możne radosiewka

5.Milusass (zakładam, że skoro się starasz to jesteś zainteresowany)

6.

7.

8.

AFRICA HARBOR - 4 os z teamu pakują się na dach a jedna podkłada c4, i potem zmiana, znów te same 4 os na dach i inna os podkłada c4(do momentu, aż te 4 os będą miały po 4 kille), potem zmiana i ci co podkładali na dach i ktoś podkłada c4 i tak w kółko...

Edytowane przez NewNickPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już tylko trzech :

1.Talk0

2.Dszkurlat

3.NewNickPL

4. możne radosiewka

5. Krzysiu_PL

6.

7.

8.

Edytowane przez nick99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że dzisiaj około 21:30

1.Talk0

2.Dszkurlat

3.Ja

4. możne radosiewka

5.Milusass (zakładam, że skoro się starasz to jesteś zainteresowany)

6.KavertPL

7.Krzysiu_PL

8.

AFRICA HARBOR - 4 os z teamu pakują się na dach a jedna podkłada c4, i potem zmiana, znów te same 4 os na dach i inna os podkłada c4(do momentu, aż te 4 os będą miały po 4 kille), potem zmiana i ci co podkładali na dach i ktoś podkłada c4 i tak w kółko...

Dodałem was na psn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już zdobyłem platynę w BC2 ;)

A i od raz zapowiadam wam że ta schadzka się nie uda. W meczu prywatnym nie są zaliczane osiągnięcia i trofea, a na publiku nim się zbierzecie i ktoś podłoży to zostaniecie wystrzelani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam pisze się na jakąkolwiek pomoc przy zdobyciu trofki e tu brute i demolition man

PSN Id ByczyPL mam hs dziś po 23:30 kończę robotę i tylko te 2 spędzają mi sen z powiek

ślicznie dziękuję i pozdrawiam

ByczyWeb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już zdobyłem platynę w BC2 ;)

A i od raz zapowiadam wam że ta schadzka się nie uda. W meczu prywatnym nie są zaliczane osiągnięcia i trofea, a na publiku nim się zbierzecie i ktoś podłoży to zostaniecie wystrzelani.

O rzesz w mordę :yucky:

A możesz mi powiedzieć, jak zrobić żeby ASSAULT miał C4?

Edytowane przez NewNickPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NewNickPL

żeby Assault miał C4 trzeba założyć jakąś broń z "All Kits" (w tych broniach nie ma granatnika itp. więc w zamian jest C4)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś dobre miejsce do zrobienia demolish kill? Słyszałem, że na mapce Bay (coś tam) można.. ciężkie osiągnięcie, a tylko to mi zostało. Jakieś rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś dobre miejsce do zrobienia demolish kill? Słyszałem, że na mapce Bay (coś tam) można.. ciężkie osiągnięcie, a tylko to mi zostało. Jakieś rady?

TD i mapa zimowa i Arica Harbor, bo dużo domów, najlepsza na schadzkę jest taka mapa co jest 5 (chyba, albo 4) domki, taka wyspa i wygląda jak by była tam jesień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak co to dodawać do moje PSN ID: Granderek chętnie pomoge :) i sam coś zdobęde :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DEMOLITION MAN

Krótka piłka z mojej strony:

Tryb - Squad Rush

Mapa - "zimowa", ta co była w demie

Potrzeba tylko 8 osób.

Jak to wygląda? Zaczynamy grę, drużyna atakujących niszczy budynek M-COM a drużyna broniących siedzi spokojnie w tymże budynku. Potem niszczymy byle jak drugiego M-COMA i role się odwracają - to jest najgorszy scenariusz bo, na tej mapie jest kilka budynków które można rozwalić, więc zamiast niszczenia M-COM(B) przenosimy się na budynek bez M-COM w środku.

Dla przypomnienia - tryb Squad Rush posiada TYLKO 2 skrzynki A i B i koniec rundy - to ten tryb z małymi mapami.

A więc jak zbierze się 8 osób to myślę, spokojnie w 2 godzinki zrobimy to trofeum dla wszystkich.

Lista: Na dziś - (17.04.2010) - godzina 20? (godzinę jeszcze można ustalić ale gdzieś koło 20stej myślę)

1. ocelot_0x

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Podawajcie PSN-ID.

Robimy tak, że np. pierwsza 4 tworzy squad i wchodzi do gry. Niestety, przeciwnikiem będzie inny squad, najprawdopodobniej nie pełny, więc ktoś daje Join do NAS a i tak go wywali do NICH. Zostanie jeszcze 2-3 gości na których odejście musimy zaczekać:

Są 2 opcje, albo specjalnie nasz "szpieg" będzie zabijał swoich w ich drużynie (hardcore mode) - na bank sobie po 3 minutach pójdą i ich miejsca przejmie reszta od nas, a jak to nie pomoże to zrobimy wszystko aby oni przegrywali - będą uciekać i sobie pujdą. Tak więc Hardcore mode było by dobrym rozwiązaniem, żeby wykurzyć randomowych graczy.

Tak czy siak sposób jest 100%. Dodawajcie się do listy.

Chętnie pokieruję całą operacją - mam podpiętą klawiaturę i Headset więc problemu z komunikacją nie będzie.

Edytowane przez ocelot_0x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×