Skocz do zawartości
ONE

Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nie chce demo kills zrobic? :(

Mam 7/20 i tylko tego trofika mi brakuje do platyny :/

Pograj w sieci troche i też może pare killsów wpaść :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograj w sieci troche i też może pare killsów wpaść :)

Te 7 killow 'nabijalem' chyba z miesiac, w ogole nie ogarniam rozwalania budynkow, zawsze albo wszyscy uciekna albo mnie zabija zanim rozwale ostatnia sciane (latalem z c4, martyrem i granatnikiem). Dosyc mam juz tego, mam ochote na platynke bo chce sie brac po tym za Heavy Rain :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to zrobiłem w tydzień, wcale się nie spiesząc...najpierw podkładam C4 na ściany, potem podkładam ładunek, czekam aż się zlecą i rozwalam...Easy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętny ktoś na Et Tu, Brute?.

Jestem dostępny dzisiaj do godz. 13:00, piszcie na moje psn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demolition Man - Poniedzialek (03.05.10) - godz 20.00 (chyba, ze ludzie sie zbiora wczesniej, to mozna i dzis zrobic):

1. diz4ster0_o

2. Olas__14

3. X-Spitfire

4.

5.

6.

7.

8.

dodalem tez kumpla ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demolition Man - Poniedzialek (03.05.10) - godz 20.00 (chyba, ze ludzie sie zbiora wczesniej, to mozna i dzis zrobic):

1. diz4ster0_o

2. Olas__14

3. X-Spitfire

4. KONSOLOVE

5.

6.

7.

8.

Ja też się piszę ale już chyba raczej nie dzisiaj. Dajcie jakiś inny termin to może się jeszcze ktoś dopisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak no termin zmieniamy bo nie ma ludzi, to chyba oczywiste :)

Co powiecie na srode?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dizaster, zacząłeś tą nową ustawkę to podaj od razu datę i godzinę i niech ludzie się wpisują jak im pasuje. Jeżeli najpierw zbierzesz ekipę a dopiero później zacznie się ustalać termin to nic z tego nie wyjdzie, guaranteed:). Mi pasuje dowolny dzień, najlepiej wieczorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Demolition Man - środa (05.05.10) - godz 20.00 (jesli w srode do 19 nie bedzie ludzi to przekladamy!)

1. diz4ster0_o

2. Olas__14

3. X-Spitfire

4. KONSOLOVE

5.

6.

7.

8.

Zacytuje ocelota jak to bedzie mialo wygladac:

Tryb - Squad Rush

Mapa - "zimowa", ta co była w demie, lub jeszcze taka jedna co ma dużo budynków nie pamiętam nazwy ale wiem która to.

Robimy tak, że np. pierwsza 4 tworzy squad i wchodzi do gry. Niestety, przeciwnikiem będzie inny squad, najprawdopodobniej nie pełny, więc ktoś daje Join do NAS a i tak go wywali do NICH. Zostanie jeszcze 2-3 gości na których odejście musimy zaczekać:

Są 2 opcje, albo specjalnie nasz "szpieg" będzie zabijał swoich w ich drużynie (hardcore mode) - na bank sobie po 3 minutach pójdą i ich miejsca przejmie reszta od nas, a jak to nie pomoże to zrobimy wszystko aby oni przegrywali - będą uciekać i sobie pujdą. Tak więc Hardcore mode było by dobrym rozwiązaniem, żeby wykurzyć randomowych graczy.

Jest jeszcze trzecia opcja - można się dogadać, masa ludzi chce zrobić to trofeum więc to wcale nie musi być polak - w sumie jak się nas mało uzbiera, to myślę, że spokojnie parę randomowych osób idzie znaleźć na serwerach, no a jak nie to patrz wyżej ninja.gif

Kolejna ważna rzecz - jak będziemy wysadzać te 2 piętrowe budynki, to ci co będą mieli być trupami, mają się ustawiać na środku budynku na pierwszym piętrze - nie koło ścian!!. Ci co będą wysadzać budynki mają brać Assaulta + Podwójna ilość C4 + Mocniejsze ładunki wybuchowe. ładunki podkładać na parterze, dzięki tym ulepszeniom/kitom wystarczy rzucić na ziemię w 4 rogach budunku (od środka) i budynek jebnie. Ci co będą na górze, nie skakać ani się nie wiercić - chodzi o to, że często występuje bug i zamiast naliczyć killa C4 to może naliczyć Suicide a wtedy cała praca na marne.

Za to jak będziemy w budynkach jednopiętrowych, to ci co mają zginąć czekają POZA budynkiem, ktoś tam w środku podkłada bomby i detonuje, natychmiast po detonacji, ci co siedzieli na zewnątrz, wskakują do walącego się budynku.

Oczywiście wiadomo, żeby ktoś nie zaczął się bawić w prawdziwe granie i podkładać ładunki czy coś - gramy zgodnie z planem.

Fajnie byloby gdyby doradzili cos ludzie, ktorzy sa juz po takiej ustawce. Czego unikac, co moze pomoc itp.

Jesli chodzi o komunikacje dla wszystkich nas 8... Co wy na to, zebysmy wszyscy wlezli na jakiegos teamspeaka na komputerach? Ja spokojnie zalatwie kanal. Gorzej jezeli ktos nie ma takiej mozliwosc. Od beidy moze byc nawet xfire ;d Cos czuje, ze ciezko bezie sie dogadac.

Edytowane przez diz4ster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Spoko damy rade,najwyzej polaczymy sie przez skype albo jak nie damy rady to zrobimy czat tekstowy i jakos sie dogadamy ;P

PS: o 19 w srode nie bede mogl jakos o 20 moze troche po tak

Edytowane przez Olas__14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zrobiłem Careful Guidence za 2 razem.Nie sądziłam ,że tak szybko się uda(arica harbour)mam jeszcze problem z airkill .jak najłatwiej to zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demolition Man - środa (05.05.10) - godz 20.00 (jesli w srode do 19 nie bedzie ludzi to przekladamy!)

1. diz4ster0_o

2. Olas__14

3. X-Spitfire

4. KONSOLOVE

5. Dszkurlat

6.

7.

8.

Zacytuje ocelota jak to bedzie mialo wygladac:

Fajnie byloby gdyby doradzili cos ludzie, ktorzy sa juz po takiej ustawce. Czego unikac, co moze pomoc itp.

Jesli chodzi o komunikacje dla wszystkich nas 8... Co wy na to, zebysmy wszyscy wlezli na jakiegos teamspeaka na komputerach? Ja spokojnie zalatwie kanal. Gorzej jezeli ktos nie ma takiej mozliwosc. Od beidy moze byc nawet xfire ;d Cos czuje, ze ciezko bezie sie dogadac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Właśnie zrobiłem Careful Guidence za 2 razem.Nie sądziłam ,że tak szybko się uda(arica harbour)mam jeszcze problem z airkill .jak najłatwiej to zrobić

Airkill, zróbić bardzo łatwo można tym małym helikopterkiem - kogos ze smigła potraktuj, i już. 2 min roboty :) Powodzenia !

Edytowane przez rivel88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Airkill, zróbić bardzo łatwo można tym małym helikopterkiem - kogos ze smigła potraktuj, i już. 2 min roboty :) Powodzenia !

Tylko trzeba sie solidnie rozpedzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko trzeba sie solidnie rozpedzic.

nie trzeba, ja wlecialem do hangaru, nieudolnie wyladowalem obok kucajacego wroga, i lekko sie ruszylem w jego kierunku. I Airkill ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba, ja wlecialem do hangaru, nieudolnie wyladowalem obok kucajacego wroga, i lekko sie ruszylem w jego kierunku. I Airkill ;)

Hm, pamietam ze jak ja sie bawilem w airkill uav'em to nie dawalo za cholere rady, dopiero gdy sie solidnie rozpedzilem to mi zaliczylo killa. Nie wiem, moze to kwestia lagow (choc alcze mam dobre) - probowalem z 5-6 razy i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, pamietam ze jak ja sie bawilem w airkill uav'em to nie dawalo za cholere rady, dopiero gdy sie solidnie rozpedzilem to mi zaliczylo killa. Nie wiem, moze to kwestia lagow (choc alcze mam dobre) - probowalem z 5-6 razy i nic.

Mi to też zajęło chwilkę czasu ale nie wydaje mi się, żeby rozpędzanie miało coś do rzeczy - mi starczyła długość dachu na którym siedział snajper. Bardziej chyba zależy to od celności tj., że musisz wlecieć centralnie w przeciwnika a nie musnąć go tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hm sam juz nie wiem, gdy bylem ledwo co rozpedzony a trafilem idealnie to nigdy nei udalo mi sie zaic. Dopiero gdy rozpedzilem sie dosyc mocno (tak, ze ledwo moglem sterowac na boki) zaliczylo i to za 1 razem.

Swoja droga co do demolish man - ja chyba jednak odpadam z ustawki! Mam juz 17/20 i chyba uda mi sie samemu to zrobic :) Polecam wam to robic na HC rush na mapce Port Valdes (ta z dema, zimowa). Przy pierwszych 2 m-comach zawsze wejdzie jakis kill, latwo niszczyc te budynki. Zaraz mi platynka wpadnie i biore sie za Heavy Rain :)

Edytowane przez diz4ster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi DM właśnie udało się zrobić, bez większego kłopotu i latania po mapie jak idiota z C4... po prostu :) A jak się ma sprawa ustawki do et tu brute? :) Tylko tego mi brakuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialo byc dzis a bylo wczoraj wiec nie wiem we dwojke to chyba nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej jestem chętny. Ogólnie to mam już 8 demolition killi z czego 5 udało mi się zrobić wczoraj. Jeżeli będzie nas 5 to i tak da się to przeprowadzić. Po prostu zagramy w Death Match i jedna osoba będzie poza składem. Skład będzie się kitrał w jakimś budynku na obrzeżach mapy a ta piąta osoba będzie go niszczyć. Może być troszkę gorzej niż w ośmiu ale i tak nie będzie aż tak źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja także piszę się na tą ustawkę z Demolition Man :D

Najlepiej będzie to zrobić w Rush Squad, bo wtedy będziemy tylko my (oczywiście jeśli się uda).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziecie organizowac ustawke na Demolition Man to sie pisze.Dostepny prawie codziennie od 16 do 22,soboty i niedziele caly dzien chyba ze w robocie bede siedzial na weekend :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pozwoliłem sobie zrobić listę. Nie wiem czy wszystkim pasuje ta środa (jutro) o 20.00. W sumie jest nas 6 osób więc tylko dwóch brakuje do pełnego składu.

Demolition Man - środa (05.05.10) - godz 20.00 (jesli w srode do 19 nie bedzie ludzi to przekladamy!)

1. Olas__14

2. X-Spitfire

3. KONSOLOVE

4. Dszkurlat

5. Ipak

6. Mbroberto

7.

8.

Edytowane przez wichor1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×