Skocz do zawartości
ONE

Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

Na prywatnej grze nie zalicza trofeów ;) poczekamy zawsze się miejsce zrobi ;)

mhm... czyli tak jak mówiłem... trzeba pokrzyczeć i poprzeszkadzać xD albo w kulturalny sposób napisać że jesteśmy z kraju dziurawych dróg (o ile są) i robimy trofki x)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@J4NK1 chciałem cię wczoraj dodać to znajomych na PSN ale wyskakiwało mi że nie ma takiego użytkownika... wpisywałem j4nk1 (pisałem dużymi) i nic... :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Część 1/2 postu.

Widzę, że temat ustawki zyje wlasnym zyciem i nieco sie rozrosl :D

W woli scislosci mam taki ponysl co by znalesc to miejsce na public dla wszystkich zainteresowanych ;)

1. Killzone_15 - attention_15

2. bartek-brt - bartek-brt

3. Luki98 - luki98_pl

4. SZu_W - SZu_W<BR>

5. chaos1981ol - chaos1981ol

6. J4NK1 - J4NK1

7. Qlesz - Qlesz

8. Scorcho - ElanDelScorcho

9. Szczypior - speed1-BOSS

10. jesion97 - jesion97

11. KJN86 - KJN86 (nie na 100%)

12. Tomo - Tomas_1982 (nie na 100%)

13. lhotse78 - lhotse78

14. 1908borsuk - borsuk1908

15. misiek123 - towarzysz23

16. Pavulon666 - CAP_PL

17. arek67 - Arek67pl

18. ...

3 czworki zakladaja gre SquadDeatchmatch (mapa White Pass, tryb normalny - w celu nie szukania sie nawzajem, pozniej ewentualnie jak bedziemy chcieli dalej zagrac do zrobi sie priva na trybie hardcore) i szukaja jak najwiecej miejsca na serwerze, tam gdzie bedzie najwiecej tam sie dolanczamy (oczywiscie bez przesady z czasem, zeby to nietrwalo nie wiadomo ile ;)), info oczywiscie na chat'cie, po zakomunikowaniu, u ktorej druzyny jest najwiecej miejsca dolanczamy sie przez opcje join (play with friends)

A oto kilka pomyslow na pozbycie sie maruderow;)

- kazdy kto zdola sie dolaczyc wstrzymuje sie z graniem, tak aby nieco wkurzyc/zniechecic tych ktorzy sa na serwerze,

- gadanie po polsku pewnie tez pomorze ;),

- strzelanie do swoich przeszkadzanie/zajecie kladow, czolgow, UVA, helikopterow w celu ich nie wykorzystania,

- najprostrzym pomyslem jest chyba przeproszenie/wyproszenie innych zawodnikow,

Osobiscie obcowal bym za ostatnia opcja, co by podniesc kulture naszego kraju na arenie miedzynarodowej, zeby nie uwarzali nas za ..., choc pewnie gorzej juz byc nie moze ;)

Część 2/2 postu.

Tak wiec pozwole sobie podsumowac (t.j. wyzej) oraz:

"Czyli tak, dana grupa ludzi (ilu Was/Nas bedzie) z druzyny przeciwnej wchodzi do budynku (prosze sie nie bawic, chodzeniem, paletaniem sie itd, zeby nie tracic czasu - dla dalszej rozgrywki klasycznej), i zaczyna Killzone_15 podklada C4 ile razy mu brakuje, jak wpadnie mu trofeum to powiadamia na chat'cie i kolejna osoba, czyli bartek-brt, itd..., a pozniej zamiana druzyny wchodzacej do budynku.

Po demolition, co najlepsze proponuje klasycznego deathmatch'a na NOZE, zadnych broni, granatow, itp...same noże do momentu, az wszystkim wpadnie trofeum, odrazu prosze pisac komu wpadnie na czacie, ktory bedzie dostepny, zeby bylo wiadomo komu jeszcze brakuje.

Dalej proponuje zalatwic airkill, jezeli komus brakuje, bowiem, że sa z tym problemy, poniewaz nie zawsze zalicza zabicie (zdazylo mi sie dwa razy, dlatego zostawilem to do trofeum do ustawki).

Na koniec jak beda jeszcze wszyscy proponuje klasyczna rozgrywke w mode: hardcore" by SZu_W

"Zgadzam się w 100% z Szu.W. ;P Kto pierwszy się wpisał pierwszy zrobi

I takie info... NIE WYCHODZIMY Z GRY JAK ZDOBĘDZIEMY TROFEA!!! Czekamy do końca... np. na chwile obecną... czekamy do końca aż arek67 wbije trofea!!! Później kot chce może iść... a reszta zostaje i świetnie się bawi w gronie "przyjaciół" z forum ;P (nawet jeśli ktoś ma już zrobione trofea to niech się wpisuje... będzie więcej osób to szybciej zrobimy trofki, a później pogramy )

Zapraszam w imieniu wszystkich uczestników zabawy (ustawki)

Jeśli ktoś ma zamiar złamać tą zasadę niech od razu pisze aby nie było kłótni i niepotrzebnych nerwów...

PS. Nie pogniewacie się jak was wszystkich zaproszę do znajomych na okres tej gry... bądź na zawsze xD (możecie najwyżej po grze wywalić mnie ze znajomych i tyle )" by Luki98

Na koniec dodam tylko:

- nie zapomnijcie naladowac HS na sobote, wiec wszesniej podlaczyc do ladowania,

- zacznijcie sie juz teraz nawzajem dodawac do FL, zeby nie robic tego na ostatnia chwile (bo sa nieraz z tym problemy),

- jest jeszcze prozba do kogos zeby zrobil uniwersalna wiadomosc dla wszystkich po angielsku, co bysmy mogli przeprosic innych graczy z servera cos w stylu (Sorry, could you leave this server, couse We'd to...) i cos tam dalej, byl bym wdzieczny jak by ktos kto nie jest na bakier z angielskim ubral to w dobre slowa ;)

PS: Tomo, dzieki za info, oczywiscie zostawilem odpowiednie podziekowanie ;) // Mam nadzieje, ze o niczym nie zapomnialem, i sorry za objetosc tego posta ;)

Do zobaczenia na polu bitwy! BEWARE!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze dwie istotne rzeczy do wypowiedzi Szu.W.

1. Wysadzając budynek rozmiesczajcie ładunki na parterze, a osoby które będą wewnątrz niech wejdą na piętro lub strych, ewentualnie dach (też zaliczy) Jeżeli znajdą się na parterze to zginą od wybuchu C4 i z destruction 2.0 nici :(

2. Odradzam sytuacje z wbieganiem do budynku w momencie jego zawalania się - zdaża się że nie zalicza destruction 2.0 osobie wysadzającej tylko suicide delikewntowi który do budynku wbiega - szkoda ryzykować, szkoda czasu, szkoda budynku na mapie itd...

Wszystkie "puste" wybuchy niepotrzebnie tylko wydłużą Wam ustawkę ...

Polecam mapkę African Harbour lub White Pass, na obu jest sporo budynków

Szu.W. moja sugestia Po wysadzeniu wszystkich domków nabijajcie sobie Et tu Brute aby dobić do 50 killów i zakończyć runde ... w nowej rundzie znowu zacznijcie od demo kills i potem noże. Za mało jest na mapach budynków aby starczyło dla wszystkich w jednej rundzie - wychodzenie z gry się nie kalkuluje bo szkoda serva

Z tego Co wiem na tą chwilę w sobotę żona planuje wypad w teren więc może nie zjawię się pomóc, będe jednak starał się pojawić - czas pokaże ...

i jeszcze jedno: Lista ma 18 osób a ja dostałem 1 invite, myślę że nie wszyscy angażują się równie mocno jak pozostali ja dzisiaj wyślę invite'a do pozostałej 17stki - pamiętajcie jednak że mnie zależy mniej niż Wam :P (platynę już mam)

Edytowane przez Tomo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za uzupelnienie planu rozgrywki ;)

Dodam/prosze jeszcze Was wszystkich, ktozy beda brali udzial w ustawce o ustawienie CLAN TAG = [POL]

PS: wyslalem wszystkim inv do FL, aha jeszcze jedno

6. J4NK1 - J4NK1 - ID jest nieprawidlowe - prosze je sprostowac!

6. J4NK1 - barwa - czy tak jest poprawnie?

Edytowane przez Szu.W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za uzupelnienie planu rozgrywki ;)

Dodam/prosze jeszcze Was wszystkich, ktozy beda brali udzial w ustawce o ustawienie CLAN TAG = [POL]

PS: wyslalem wszystkim inv do FL, aha jeszcze jedno

6. J4NK1 - J4NK1 - ID jest nieprawidlowe - prosze je sprostowac!

6. J4NK1 - barwa - czy tak jest poprawnie?

Wcześniej pisałem o tym... czyli jednak PSN id jest nieprawidłowe... Wysłałem do wszystkich zaproszenia i nawet dziś zagrałem z niektórymi kolegami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też z chęcią dołączę ale nie jestem pewien w 100% co do mojej obecności w sobotę, póki co piszę się!

1szef1 - LucasL86

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Killzone_15 - attention_15

2. bartek-brt - bartek-brt

3. Luki98 - luki98_pl

4. SZu_W - SZu_W<BR>

5. chaos1981ol - chaos1981ol

6. J4NK1 - J4NK1 (PSN ID nieprawidłowe) jak będziesz to napisz poprawne!!!

7. Qlesz - Qlesz

8. Scorcho - ElanDelScorcho

9. Szczypior - speed1-BOSS

10. jesion97 - jesion97

11. KJN86 - KJN86 (nie na 100%)

12. Tomo - Tomas_1982 (nie na 100%)

13. lhotse78 - lhotse78

14. 1908borsuk - borsuk1908

15. misiek123 - towarzysz23

16. Pavulon666 - CAP_PL

17. arek67 - Arek67pl

18. 1szef1 - LucasL86 (nie na 100%)

19. ...

;D Lista coraz większa... to dobrze będzie z kim grać ;P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ekipa się zebrała :) Będzie trzeba chyba to zrobić na 2 serwerach :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Ja też proszę o przyjęcie to tego zacnego grona smile.gif o której w sobotę ?

moje id- Refflex007_PL

Edytowane przez Refflex
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Ja też proszę o przyjęcie to tego zacnego grona smile.gif o której w sobotę ?

moje id- Refflex007_PL

20:00

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista:

1. Killzone_15 - attention_15

2. bartek-brt - bartek-brt

3. Luki98 - luki98_pl

4. SZu_W - SZu_W<BR>

5. chaos1981ol - chaos1981ol

6. J4NK1 - J4NK1 (PSN ID nieprawidłowe) jak będziesz to napisz poprawne!!!

7. Qlesz - Qlesz

8. Scorcho - ElanDelScorcho

9. Szczypior - speed1-BOSS

10. jesion97 - jesion97

11. KJN86 - KJN86 (nie na 100%)

12. Tomo - Tomas_1982 (nie na 100%)

13. lhotse78 - lhotse78

14. 1908borsuk - borsuk1908

15. misiek123 - towarzysz23

16. Pavulon666 - CAP_PL

17. arek67 - Arek67pl

18. 1szef1 - LucasL86 (nie na 100%)

19. Refflex - Refflex007_PL

20. ...

Sporo nas... xD i proszę o zapoznanie się z zasadami i planem działania opisanym kilka postów wcześniej!!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro już zostaliśmy podzieleni na takie grupy to może jak się nie uda wbić na 1 serwer to w takich grupach szukajmy innych ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista:

1. Killzone_15 - attention_15

2. bartek-brt - bartek-brt

3. Luki98 - luki98_pl

4. SZu_W - SZu_W<BR>

5. chaos1981ol - chaos1981ol

6. J4NK1 - J4NK1 (PSN ID nieprawidłowe) jak będziesz to napisz poprawne!!!

7. Qlesz - Qlesz

8. Scorcho - ElanDelScorcho

9. Szczypior - speed1-BOSS

10. jesion97 - jesion97

11. KJN86 - KJN86 (nie na 100%)

12. Tomo - Tomas_1982 (nie na 100%)

13. lhotse78 - lhotse78

14. 1908borsuk - borsuk1908

15. misiek123 - towarzysz23

16. Pavulon666 - CAP_PL

17. arek67 - Arek67pl

18. 1szef1 - LucasL86 (nie na 100%)

19. Refflex - Refflex007_PL

20. timetoshake - timetoshake_PL

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@timetoshake jak już coś robisz to rób to porządnie :thumbsup: (nic osobistego ale namieszałeś troszeczkę z listą)

Lista:

1. Killzone_15 - attention_15

2. bartek-brt - bartek-brt

3. Luki98 - luki98_pl

4. SZu_W - SZu_W<BR>

5. chaos1981ol - chaos1981ol

6. J4NK1 - J4NK1 (PSN ID nieprawidłowe) jak będziesz to napisz poprawne!!!

7. Qlesz - Qlesz

8. Scorcho - ElanDelScorcho

9. Szczypior - speed1-BOSS

10. jesion97 - jesion97

11. KJN86 - KJN86 (nie na 100%)

12. Tomo - Tomas_1982 (nie na 100%)

13. lhotse78 - lhotse78

14. 1908borsuk - borsuk1908

15. misiek123 - towarzysz23

16. Pavulon666 - CAP_PL

17. arek67 - Arek67pl

18. 1szef1 - LucasL86 (nie na 100%)

19. Refflex - Refflex007_PL

20. timetoshake - timetoshake_PL

21. ultimatume - ultimatume2

Ma ktoś kontakt z J4NK1 lub ma go dodanego do fl ??? Ponieważ mamy z nim mały problem ;/ Proszę go o tym poinformować...

a co do listy... na serwie może być chyba 24 osoby jak się nie mylę więc mamy tylko 4 miejsca... jeśli się mylę proszę mnie poprawić!

...szczerze mówiąc to nie spodziewałem się aż takiej licznej grupy... z tyloma osobami szybciej pójdzie dobijanie trofków ;)

Postaram się dziś zrobić czat tekstowy na PS3 i zaprosić wszystkich ;) ...jeśli ktoś ma HS to niech też dołączy... aby był poinformowany o tym co się dzieje między użytkownikami skazanymi na żmudne pisanie na padzie :yucky:

edit. Czat zrobię jutro i wszystkich z listy pozapraszam... ponieważ jak bym dziś to zrobiła a ktoś by nie przeczytał posta to może odrzucić zaproszenie... a ja nie mam zamiaru za wszystkimi biegać (nie to że mi się nie chce... ale jednak jest nas troszkę)

czyli... do jutra ;)

Edytowane przez Luki98
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomo - 50 killi z noza?? :shok: co Wy trophy w splatterhouse robicie??? Jesusie toz Hostel przy was to przedszkole :woot:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuje sie niezly "Fight Club' :D

J4NK1 - barwa (mam go dodanego do FL, jutro (w sensie dzisiaj juz) jeszcze potwierdze przez PSN czy to aby na pewno on, ale na jego profilu jest CARD z PlayFire i widnieje tam PSN ID - barwa, tak wiec podejrzewam ze to On) ;)

Udalo mi sie zabic nozem juz jedna osobe z FL (Towarzysz sorry ;P), i udalo mi sie zrobi 3 kill by demolition ;)

A dzisiaj to poprostu dokonczymy :D:D:D ( + airkill jak komus brakuje - roadkill'a nie moze zabraknac w naszej zabawie) :D

BEWARE!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ze tak pozno odpisuje ale zapracowany mocno, na psn jestem: barwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista:

Nick - PSN ID

1. Killzone_15 - attention_15

2. bartek-brt - bartek-brt

3. Luki98 - luki98_pl

4. SZu_W - SZu_W<BR>

5. chaos1981ol - chaos1981ol

6. J4NK1 - brawa

7. Qlesz - Qlesz

8. Scorcho - ElanDelScorcho

9. Szczypior - speed1-BOSS

10. jesion97 - jesion97

11. KJN86 - KJN86 (nie na 100%)

12. Tomo - Tomas_1982 (nie na 100%)

13. lhotse78 - lhotse78

14. 1908borsuk - borsuk1908

15. misiek123 - towarzysz23

16. Pavulon666 - CAP_PL

17. arek67 - Arek67pl

18. 1szef1 - LucasL86 (nie na 100%)

19. Refflex - Refflex007_PL

20. timetoshake - timetoshake_PL

21. ultimatume - ultimatume2

22. (mój znajomy) - kubaw555

23. Shepard22 - cbool22

24. goran95 - miki0295

Rezerwa w razie jak by się ktoś nie zjawił...

25. Joki - arturfajny

26. zenith - zwiastun_PL

Proszę pilnować swoich składów!!! Jeśli kogoś nie będzie to proszę pisać... ponieważ mamy już więcej chętnych niż miejsc ;)

Więc przypomnijmy:

"Czyli tak, dana grupa ludzi (ilu Was/Nas bedzie) z druzyny przeciwnej wchodzi do budynku (prosze sie nie bawic, chodzeniem, paletaniem sie itd, zeby nie tracic czasu - dla dalszej rozgrywki klasycznej), i zaczyna Killzone_15 podklada C4 ile razy mu brakuje, jak wpadnie mu trofeum to powiadamia na chat'cie i kolejna osoba, czyli bartek-brt, itd..., a pozniej zamiana druzyny wchodzacej do budynku.

Po demolition, co najlepsze proponuje klasycznego deathmatch'a na NOZE, zadnych broni, granatow, itp...same noże do momentu, az wszystkim wpadnie trofeum, odrazu prosze pisac komu wpadnie na czacie, ktory bedzie dostepny, zeby bylo wiadomo komu jeszcze brakuje.

Dalej proponuje zalatwic airkill, jezeli komus brakuje, bowiem, że sa z tym problemy, poniewaz nie zawsze zalicza zabicie (zdazylo mi sie dwa razy, dlatego zostawilem to do trofeum do ustawki).

Na koniec jak beda jeszcze wszyscy proponuje klasyczna rozgrywke w mode: hardcore" by SZu_W

"Zgadzam się w 100% z Szu.W. ;P Kto pierwszy się wpisał pierwszy zrobi

I takie info... NIE WYCHODZIMY Z GRY JAK ZDOBĘDZIEMY TROFEA!!! Czekamy do końca... np. na chwile obecną... czekamy do końca aż arek67 wbije trofea!!! Później kot chce może iść... a reszta zostaje i świetnie się bawi w gronie "przyjaciół" z forum ;P (nawet jeśli ktoś ma już zrobione trofea to niech się wpisuje... będzie więcej osób to szybciej zrobimy trofki, a później pogramy )

Zapraszam w imieniu wszystkich uczestników zabawy (ustawki)

Jeśli ktoś ma zamiar złamać tą zasadę niech od razu pisze aby nie było kłótni i niepotrzebnych nerwów...

PS. Nie pogniewacie się jak was wszystkich zaproszę do znajomych na okres tej gry... bądź na zawsze xD (możecie najwyżej po grze wywalić mnie ze znajomych i tyle )" by Luki98

...jak wcześniej pisałem dziś założę czat tekstowy i wszyscy do niego dołączamy!!! Nawet jeśli ktoś ma HS niech też się podłączy aby wiedzieć co się dzieje wśród nas piszących na padzie :yucky:

@panmistrz ok zaraz cię dodam ;)

Dziś godzina 20:00

Edytowane przez Luki98

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam swiadomość,że ten post może być "kijem w mrowisko" i może zostanę odsądzony od czci i wary,ale...co tam!!!!

Otóż fascynuje mnie zjawisko ustawek dla zdobyćia trofeum. Grupa graczu "ustawia się" i...albo się wzajemnie "szlachtuje nożami" albo wysadza w budynku...inne wersje też są "do wymyślenia".Zdobywa się trofeum i "szafa gra"-wszyscy się rozchodzą. I tu pojawia się moje zdumienie-po co???

A (wbrew mojemu zdumieniu) zjawisko jest stare jak Świat!! Zdobywanie czegoś w sztuczny sposób,wypaczający ideę danego np. odznaczenia! W USA były częste przypadki nadawania orderu "Fioletowego Serca" (za rany na polu bitwy) osobom (oficerom najczęściej) które skaleczyły się puszką od konserw!!!! W polskiej armii funkcjonuje "dodatek" za wylatane godziny za sterami samolotu! Jak?-samolot startował,do kabiny wchodził "zainteresowany",siadał za stery,samolot na auto-pilota i...lecimy!!! 40 godzin i...bęć! jest odznaka,jest dodatek!!!!Polowanie na dworze Ludwika XVI wyglądało następująco-Król siedział na krzesle i podprowadzano jelenie,które JKM był łaskaw ustrzeliwać...a dwór klaskał z podziwem,kiedy następny jeleń nakrywał się kopytami....

Oczywiście,w BC2 nic tego nie zabrania...tylko PO CO??? Dla chwały??? Dla satysfakcji???JAKIEJ?????

Jak zwykle...ciekaw jestem Waszych opinii!!!!...i będę wdzięczny,bo dzięki nim będę wiedział wiecej....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że swoje w wojsku odprawiłeśbiggrin.gif

Mi przy trofkach nikt nie pomagał, sam sobie poradziłem. W tej grze chodzi o fun, ale ponad połowa o nim zapominatongue.gif

Czekam na twoje kolejne obiektywne i rewolucyjne tematythumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także nie rozumiem do czego te trofea są potrzebne. Szkoda byłoby mi czasu na tego typu grę. W sumie prędzej czy później te trofea i tak powinny wpaść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×