Skocz do zawartości
ONE

Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

i ja się z chęcią dołączę do tej ustawki, et tu brute już mam ale demolition było by fajnie jakby wpadło;)

alien.dh, muj ID: lux232 jakby co daj znać to ci pomogę w demolce mam czas w pon 19 - 22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to możemy się wstępnie umówić na poniedziałek na 20, zaraz cię dodam na psn

Super, tak więc NADAL POSZUKIWANE osoby do pomocy w El, to Brute? i Demolition man. Na poniedziałek 28. godz. 20.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ja się z chęcią dołączę do tej ustawki, et tu brute już mam ale demolition było by fajnie jakby wpadło;)

Oki dobra Hopaki to na 100% w Poniedzalek o 20:00

Wpisywac sie kto chetny (podawajcie swoje ID )

1. Refflex - Refflex007_PL

2. .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki dobra Hopaki to na 100% w Poniedzalek o 20:00

Wpisywac sie kto chetny (podawajcie swoje ID )

1. Refflex - Refflex007_PL

2.

JA! lux232 - ID: lux232

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawka na poniedziałek 28, godzina 20:00. [ El, tu Brute? i Demolition Man ]

1. Refflex - Refflex007_PL

2. alien.dh - fikufiku

3. lux232 - lux232

Chętni mile widziani :)

Edytowane przez lux232

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawka na poniedziałek 28, godzina 20:00. [ El, tu Brute? i Demolition Man ]

1. Refflex - Refflex007_PL

2. alien.dh - fikufiku

3. lux232 - lux232

4. Gwiazdek - Gwiazdek

chętnie wbije oba trofea :D albo przynajmniej część , tego zwalania domów nie kumam za bardzo ale zobaczę jak to robicie ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawka na poniedziałek 28, godzina 20:00. [ El, tu Brute? i Demolition Man ]

1. Refflex - Refflex007_PL

2. alien.dh - fikufiku

3. lux232 - lux232

4. Gwiazdek - Gwiazdek

Myśle że 4 wystarczy lub max 5 osób by nie było zamieszania? jak myślicie ja jeszcze nie grałem nigdy na ustawie, jak i wam odpowiada, piszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz stworzyć prywatny serwer potrzeba przynajmniej 4 osoby w jednej drużynie (czyli razem 8). Ja mógłbym się na to pisać, lecz mogę dopiero trochę po 21.

Edytowane przez ZiateK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie 4 osoby a 8 i nie na prywatnym meczu najlepiej tryb sqad rush mapka nie jestem pewien bo dawno nie grałem( welson .....)Tworzycie 2 sqady po 4 osoby 1 wbija na serwer i daje zap. jakiejś osobie z 2 teamu a reszta bandy sie sie dołańcza sama lub przez zap (wszystko trzeba zrobić szybko by postronne osoby nie wbiły )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem to już, oczywiście nikt z zainteresowanych nie znalazł jednak czasu na zerknięcie w historyczne posty :( Odświeżam więc mini-poradnik et tu brute i demolition :)

Trofeum Et Tu Brute możecie spokojnie zrobić nawet w dwie osoby, poniżej prosty sposób jak:

1. Gracz numer jeden odpala squad deathmatch na mapie white pass,

2. Oczekuje aż skład zapełni się (4 osoby), po czym daje znać drugiej osobie (PW lub chat przez PSN) aby dołączyła do tej samej gry,

3. Drugi gracz daje opcję Play with friends i dopina się do rozgrywki,

4. Skład gracza numer jeden jest pełny więc automatycznie drugi wpada do przeciwnego składu,

5. Obaj ustalają miejscówkę na mapie gdzie będą się spotykać, polecam skrajną prawą krawędź mapy na white pass - za hangarem,

6. Na zmianę gracz numer jeden i dwa częstują się kombat knife'm i przybiegają w to miejsce.

W ten sposób można szybko (5 min) wbić to trofeum na ustawce - 4 osoby zorganizować ciężko, o 8 nie wspomnę ...

Co do Demolition Man - opcja powyżej jest możliwa przy skorzystaniu z kilku wskazówek:, poniżej prosty sposób jak:

1. Gracz numer jeden podkłada C4 pod któryś z budynków i daje znać drugiemu który budynek obstawił, lokalizuje się w bezpiecznym odludnym miejscu mapy,

2. Gracz numer dwa włazi na strych w tym budynku i czeka aż dołączą do niego kompani z drużyny (przybiegną lub respawn)

3. Jeżeli na strychu zrobi się tłoczno, daje znać pierwszemu że można wysadzać

4. Bum i Destruction 2.0 zaliczone :)

W ten sposób nabijaliśmy w dwójkę kilka demolition dla KJN'a i zajęło to około 0,5h, każdy wybuch równał się 2-4 demo kill's dla KJN. Na pewno na ustawce z 8 graczami można szybciej jednak ostatni przykład ustawki wieloosobowej pokazał że nie można :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomo chłopaki też chcą demolition men a ten nożyk przy okazji (Ustawka na poniedziałek 28, godzina 20:00. [ El, tu Brute? i Demolition Man ])Wiec lepiej w 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ustawka pon 28, godzina 20 [Et, to Brute? Demolition Man]

Oki dzieki za podpowiedzi ja nie orientuję się zbytnio jak to jest ale może być problem z wbijaniem większej ilości osób na serwa bo mogą być pełne jak to często bywa, moja propozycja też jest taka że w 3 moża to zrobić lub w 2 [Demolishion Man] podkładający ładunek wysyła wiadomość który budynek do 2 lub jednego znajomego, ci lub ten jak już siedzą w budynku czekają aż skład w którym są respawnują w tym samym miejscu, wysyła szybko wiadomość i odpala jak sie uda jest kilku więcej, przypadkowych osób. Nie wiem może to jest wolniejsze ale da się zrobić szybko z odrobiną szczęscia, i łatwiej do wbijania na serwa. Nie wiem może powinniśmy sie podzielić na 3 osoby lub 2, jeśli pomysł zły to piszcie to Spróbujemy w 8

Edytowane przez lux232

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie 4 osoby a 8 i nie na prywatnym meczu najlepiej tryb sqad rush mapka nie jestem pewien bo dawno nie grałem( welson .....)Tworzycie 2 sqady po 4 osoby 1 wbija na serwer i daje zap. jakiejś osobie z 2 teamu a reszta bandy sie sie dołańcza sama lub przez zap (wszystko trzeba zrobić szybko by postronne osoby nie wbiły )

Powiedziałeś dokładnie to samo co i ja. :) Tworząc prywatny mecz, potrzeba 8 graczy zeby odpalić gre. (po 4 na drużyne). Odpala się squad rush. Nikt inny nie może wbić. Wystarczy tylko, że wszyscy się pozapraszają. Jak poczekacie do 21 mogę to zorganizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałeś dokładnie to samo co i ja. :) Tworząc prywatny mecz, potrzeba 8 graczy zeby odpalić gre. (po 4 na drużyne). Odpala się squad rush. Nikt inny nie może wbić. Wystarczy tylko, że wszyscy się pozapraszają. Jak poczekacie do 21 mogę to zorganizować.

Jeżeli w prywatnym będzie się liczyć to wchodzę w to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem ze na Prywatnym meczu sie nie liczy :confused:

Ustawka na poniedziałek 28, [ El, tu Brute? i Demolition Man ]

1. Refflex - Refflex007_PL

2. alien.dh - fikufiku

3. lux232 - lux232

4. Gwiazdek - Gwiazdek

5...

To ktora 20 czy 21 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawka na poniedziałek 28, [ El, tu Brute? i Demolition Man ]

1. Refflex - Refflex007_PL

2. alien.dh - fikufiku

3. lux232 - lux232

4. Gwiazdek - Gwiazdek

5...

ja jestem od 20 ... ale moze byc o 21.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie. Jutro z rana dodam Ciebie do listy i jak będziesz online to można szybko zrobić to trofeum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem chetny na demolition man - 19-20a lub nawet troszke pozniej, po meczu. dajcie znać co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HeHE jak chcecie zrobić to w 2-3 to powodzenia wystarczy ze trafi wam sie 1 obcy typ i macie po grze chyba ze bedzie nobem ale na tym etapie wątpię żeby ktoś był słaby i was nie kosił przeszkadzał) podczas tego, poza tym czesto 1 raz podłożone c4(po6szt)nie da zawalenia budynku wiec jak tak chcecie to powodzenia życzę

:biggrin:

Jak coś mogę pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borsuk odrobina wiary w ludzi ;)

Jak grałem z KJN'em to sytuacja wyglądała tak (on zbierał demo kills'y): pierwsze 6 ładunków na początek podkładałem sam i od razu detonacja po czym pakowałem się na strych, potem kolejne 6 podkładał Kuba i lokował się w bezpiecznym miejscu,

Ja kampowałem na strychu i po respawnie kogoś z mojej drużyny obok mnie dawałem na chatcie mu znać że może detonować,

Bum i po kłopocie, za każdym razem miał od 2-3 destruction, cała zabawa trwała kilkanaście minut. Wszystko zależy od tego kto i z kim gra :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×