Skocz do zawartości
ONE

Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

 Witam.

Do platyny zostały mi dwa trofea - Et tu, Brute i oczywiście Demolition 2.0 i aktualnie szukam kogoś chętnego na ustawkę żeby to dobić i mieć spokój ;) 

W ogóle macie jakieś najlepsze sposoby jak te trofea z kumplem dobić?

Jeśli ktoś byłby chętny to proszę o wiadomość :)

ID podane z boku, HS-a mam jak coś.

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Szukam chętnych do ustawki na trofeum Demolition 2.0 . PSN himus11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponownie odświeżam mini-poradnik et tu brute i demolition :) Zachęcam do korzystania z wyszukiwarki bo opis pojawia się już trzeci raz :confused:

Trofeum Et Tu Brute możecie spokojnie zrobić nawet w dwie osoby, poniżej prosty sposób jak:

1. Gracz numer jeden odpala squad deathmatch na mapie white pass,

2. Oczekuje aż skład zapełni się (4 osoby), po czym daje znać drugiej osobie (PW lub chat przez PSN) aby dołączyła do tej samej gry,

3. Drugi gracz daje opcję Play with friends i dopina się do rozgrywki,

4. Skład gracza numer jeden jest pełny więc automatycznie drugi wpada do przeciwnego składu,

5. Obaj ustalają miejscówkę na mapie gdzie będą się spotykać, polecam skrajną prawą krawędź mapy na white pass - za hangarem,

6. Na zmianę gracz numer jeden i dwa częstują się kombat knife'm i przybiegają w to miejsce.

W ten sposób można szybko (5 min) wbić to trofeum na ustawce - 4 osoby zorganizować ciężko, o 8 nie wspomnę ...

Co do Demolition Man - opcja powyżej jest możliwa przy skorzystaniu z kilku wskazówek:, poniżej prosty sposób jak:

1. Gracz numer jeden podkłada C4 pod któryś z budynków i daje znać drugiemu który budynek obstawił, lokalizuje się w bezpiecznym odludnym miejscu mapy,

2. Gracz numer dwa włazi na strych w tym budynku i czeka aż dołączą do niego kompani z drużyny (przybiegną lub respawn)

3. Jeżeli na strychu zrobi się tłoczno, daje znać pierwszemu że można wysadzać

4. Bum i Destruction 2.0 zaliczone :)

Pomysły działają! Pomagałem w ten sposób kilku osobom, ważne aby obie ze stron miały jakieśkolwiek pojęcie o grze :thumbsup: Trafiałem bowiem na ludzi mających ogromne problemy z choćby zaminowaniem budynku :confused:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super sposoby, nie wpadłem na to :D Dzięki, że napisałeś, bo strasznie się martwiłem o Demolition 2.0 :thumbsup: Jak tylko ponownie kupię BC2, zgadam się z kimś i trzeba będzie to zrobić :D Reszta jest dość prosta.

Na której mapce najlepiej to wyjdzie? Pewnie było już napisane, ale przy okazji mógłbyś przypomnieć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na której mapce najlepiej to wyjdzie ...

:wacko:

... Gracz numer jeden odpala squad deathmatch na mapie white pass ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla ustawiających się na ustawki powiem szczerze że kiedyś zaliczyłem bruta i DM2.0 i teraz żałuję bo tak patrząc obiektywnie ustawka była zbędna.

Jak się gra to DM2.0 killsy same wpadają, a brut sprawia dużo przyjemności jak pochlasta się friendsa :). Polecam grać i grać i grać, a jak Wam do 40 levelu nie wpadnie to się ustawiać jak polujecie na platyne.thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomo - Demolition też na White Pass? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem na white pass, mapa nie jest rozległa a zagęszczenie budynków całkiem spore. Do tego większość posiada piętro gdzie permanentnie na strychach kampują jakieś "Krzaki" :whistling: Mapka na tyle ciekawa że kiedyś z nudów latając i wysadzając dolne kondygnacje budynków wielokrotnie zdarzało się że przypadkiem ubijałem jakiegoś typa zaszytego na wyższych piętrach. :biggrin:

@Labuda - 100% racji, jednak często jest tak że bez presji niektóre rzeczy przychodzą znacznie łatwiej :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam 3 chetnych na zrobienie onslaught mode na poziomie normal. Najlepiej dzisiaj, piszcie komu jaka godzina pasuje, ja najchetniej zrobilbym to godziny 14. Pozdrawiam

Lista:

1.Ujdaz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chcę zrobić ustawkę na trofea 'Demolotion Man' i 'Et tu Brute ?', ustawka odbędzie się w poniedziałek 29.11.2010r o godzinie 22:00, odbędzie się ona na mapce Arica Harbor (chyba najlepsza do Destruction 2.0) potrzebnych jest jak najwięcej osób, więc wpisywać się. Aha i jeszcze jedno każdy po zdobyciu trofeum pomaga innym a nie wychodzi z gry. Pod spodem lista, każda osoba która chce dołączyć musi zacytować listę w swoim poście dodając siebie. Oczywiście w liście podajemy swoje PSNid. Dodawać siebie na wzajem :)

Lista:

1. Tonder_Ronaldo

Edytowane przez Tonder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja tez sie dolaczam

1.Tonder_ronaldo

2.farusbdw

3.ujdaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pomogę - brakuję mi tylko Demolition Man do platyny.

1.Tonder_ronaldo

2.farusbdw

3.ujdaz

4.HiniolPL

Pozdrawiam ...

Edytowane przez HiniolPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam takie pytanie ostatnio zmieniłem dysk twardy w PS3 na większy zgrałem dane na inny dysk zrobiłem synchronizacje pucharków wszystko odbyło się bez żadnych problemów teoretycznie.

Wystąpił mały błąd wszystkie trofea które były tłumaczone na język polski np God of War III, Heavy Rain, AC II wystepują teraz w języku Angielskim. Właściwie z całej listy tylko nowy Medal jest dalej po polsku.

Da się to jakoś zmienić ???

Problem rozwiązany wystarczy włożyć płytę z grą i nazwy wracają do polskiej wersji

Edytowane przez tallorii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM ORGANIZUJE ZROBIENIE TROFEA W PIĄTEK W GODZINACH KOŁO 21:00 ( to się jeszcze obgada) na pewno po godzinie 21 aby każdy zdążył z pracy :) ( korki )

Więc proponuje zrobić DEMOLITION MAN I ZABICIE 5 PRZYJACIELI NOŻEM na jednej mapie a dokładnie na DESERT ( na pustyni ). Jest tam dużo domów około 20 każdy zdąży zrobić a jak nie to się zagra 2 razy.

Druga sprawa to potrzebuje 8 żołnierzy aby towarzyszyli mi w tej misji.

CZEKAM NA CHĘTNYCH DO 20:00 DO PIĄTKU ( 10 grudnia 2010 r. )

LISTA:

1. Mlody-95 ( to ja )

2. BednarPL

3. ujdaz

4. mirutermi

5.

6.

7.

8.

Edytowane przez Mlody123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema poszukuję osób chętnych do DEOMOLITION MAN !!! Młody dopisz mnie do listy u góry

ID BednarPL

Edytowane przez BednarPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chetnie bym wzial udzial bo sam chce zaliczyc te trofka ale piatek to dosc hmm ciezki termin z uwagi na rozpoczynajacy sie week, moze lepiej niedziela albo poniedzialek ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie poniedziałek to każdy wraca z pracy ( nikomu nie będzie pasować ) i jest zmęczony zależy jeszcze kto i ile kilometrów ma do pracy ile wraca z parcy poniedziałek odpada a niedziela to chyba też

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie pisze na demolition mana

LISTA:

1. Mlody-95 ( to ja )

2. BednarPL

3. ujdaz

4.

5.

6.

7.

8.

Jesli ktos sie zapisuje, niech aktualizuje liste, bedzie potem latwiej ogarnac kto gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie pisze na demolition mana

LISTA:

1. Mlody-95     ( to ja )

2. BednarPL

3. ujdaz

4.mirutermi

5.

6.

7.

8.

Jesli ktos sie zapisuje, niech aktualizuje liste, bedzie potem latwiej ogarnac kto gra

nie wiem czy zdaze na 20, ale ok 21 bede (tylko et tu brute, ale chetnie przyjme pare budynkow na siebie :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM ORGANIZUJE ZROBIENIE TROFEA W PIĄTEK W GODZINACH KOŁO 21:00 ( to się jeszcze obgada) na pewno po godzinie 21 aby każdy zdążył z pracy :) ( korki )

Więc proponuje zrobić DEMOLITION MAN I ZABICIE 5 PRZYJACIELI NOŻEM na jednej mapie a dokładnie na DESERT ( na pustyni ). Jest tam dużo domów około 20 każdy zdąży zrobić a jak nie to się zagra 2 razy.

Druga sprawa to potrzebuje 8 żołnierzy aby towarzyszyli mi w tej misji.

CZEKAM NA CHĘTNYCH DO 20:00 DO PIĄTKU ( 10 grudnia 2010 r. )

LISTA:

1. Mlody-95 ( to ja )

2. BednarPL

3. ujdaz

4. mirutermi

5.

6.

7.

8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no panowie, wpisywac sie, jeszcze 4 osoby :) i mam nadzieje, ze nie bedzie takiego czegos, ze ktos wyjdzie przed zakonczeniem wbijania trofeow u wszystkich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa moze jacys chetni do zaliczenia Et Tu Brute i Demolition Man w nadchodzacym tygodniu ?

dajmy na to niedziela 19 grudnia g.21:00

ewentualnie poniedzialek 20 grudnia g.21:00

Edytowane przez golas83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×