Skocz do zawartości
quach

Vip Code

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Kupiłem BF2 essential na książeczce jest 4 cyfrowy kod na ostatniej stronie (czy to jest ten VIP code?) ale ni huhu nie pasuje jak się gra o niego pyta. Gdzie ten kod będzie przydatny i czy jest gdzieś jeszcze jakiś inny w książce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten 4-cyfrowy to nie VIP, to kod do rejestracji gry w serwisie EA, ale już nie są wymagane. Ja miałem VIP kod na osobnej kartce i był 12-cyfrowy w formacie XXXX-XXXX-XXXX.

Edfit. Ja mam wersję Platinum, nie wiem czy Essentials zawiera ten kod.

Edytowane przez macgyverowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już poszperałem na zagranicznych forach i w essentialach nie ma VIPa. Jakbym wiedział to bym za ten szmal premierową kupił na necie a tak byłem na zakupach w markecie i kupiłem przy okazji to co było na półce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Mówisz o kodzie do bad company2 ? A nie ma czasem możliwości kupna tego kodu vip przez SEN? Poszukaj bo warto , dostaniesz dwie mapki ( już nazw nie pamiętam, ale wymiatają ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już napisał kolega wyżej, VIP'a można kupić, ale nie wiem, czy te dwie mapki warte 39 zł.

Laguna Alta jest ok, ale Nelson Bay ja nie lubię, dodatkowo jest trochę zbugowana, jak się patrzy przez lunetę snajperki, to widok jest strasznie jasny i słabo cokolwiek dostrzec.

Jak by co, to masz link.

https://store.sonyen...C2VIP0000000001

Edit. W VIP'ie jest więcej jak dwie mapy, więc warto)

Edytowane przez macgyverowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisali do mnie z ea żebym im wysłał grę z paragonem którego już nie mam to mi wyślą z VIPem, tyle, że się nie przyznałem ze mam essentiala.

Edytowane przez skrzypas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warte zachodu ? wysyłanie , odbieranie, paczka z siedem razy zginie i ze trzy upadnie . pograj na podstawce , a jak ci się znudzi to dokup vip. cztery dychy to nie majątek , a warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisali do mnie z ea żebym im wysłał grę z paragonem którego już nie mam to mi wyślą z VIPem, tyle, że się nie przyznałem ze mam essentiala.

ja mam jakies vip cody do bbc 2 ale nie wiem czy dzialaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile tam jest tych map dodatkowych w VIP packu bo k.... szukam i tylko wszędzie pisze że są dodatkowe a nie ma info ile i jakie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak pisalem wyzej mam 2 vip cody jeden uzyty przeze mnie ale nie wiem ktory a drugi nie wiem czy dziala czy byl uzyty, wiec jak ktos chce pisac na pw to sobie sprawdzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak kupię nówkę BC2 to będzie w środku ten cały VIP code? Bo 40zł na PSN to troszkę dużo razem z nową grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem platynę i był.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×