Skocz do zawartości
quach

Vip Code

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam takie pytanko, chce wymienic sie na gametrade wlasnie na bfbc 2 i koles ktory ma ta gre twierdzi ze on nie gral online ale gre tez ma uzywana i nie wie jak ma sprawdzic czy kod jest aktywowany czy nie, wiec stad moje pytanie czy jak wklepie w konsoli ten kod to jak kod bedzie ok to odrazu go aktywuje czy najpier gra potwierdzi ze kod jest ok i czy chce go wykorzystac co potwierdzi ze kod byl nieaktywowany i wtedy koles nadusi anuluj i kod nadal zostanie nieaktywny i bede mogl sie wymienic.

Napiszcie jak to wygląda bo nie chcę wtopić.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wklepiesz kod i będzie on prawidłowy, to od razu go zaakceptuje. Jeśli będzie już użyty to cię o tym poinformuje. Tak więc nie ma innej możliwości sprawdzenia kodu. Polecam kupić grę/kod od osoby, która była pierwszym właścicielem i ma pewność, że kod jest aktywny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanko, chce wymienic sie na gametrade wlasnie na bfbc 2 i koles ktory ma ta gre twierdzi ze on nie gral online ale gre tez ma uzywana i nie wie jak ma sprawdzic czy kod jest aktywowany czy nie, wiec stad moje pytanie czy jak wklepie w konsoli ten kod to jak kod bedzie ok to odrazu go aktywuje czy najpier gra potwierdzi ze kod jest ok i czy chce go wykorzystac co potwierdzi ze kod byl nieaktywowany i wtedy koles nadusi anuluj i kod nadal zostanie nieaktywny i bede mogl sie wymienic.

Napiszcie jak to wygląda bo nie chcę wtopić.

Pozdrawiam

Niech odpali multi w BFBC2, jeśli kod jest aktywowany będzie miał dostępne mapki z VIP-paków, jeśli nie to przy pierwszym odpaleniu multi poprosi go o wpisanie kodu.

Proste pardon.gif.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech odpali multi w BFBC2, jeśli kod jest aktywowany będzie miał dostępne mapki z VIP-paków, jeśli nie to przy pierwszym odpaleniu multi poprosi go o wpisanie kodu.

Proste pardon.gif.

No nie do końca. Koleś przecież pisze, że grę ma też używaną. VIP przypisany jest do konta PSN, a nie do gry. Jeśli nie grał w tego BC2 online to i tak poprosi go o kod przy pierwszym odpaleniu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca. Koleś przecież pisze, że grę ma też używaną. VIP przypisany jest do konta PSN, a nie do gry. Jeśli nie grał w tego BC2 online to i tak poprosi go o kod przy pierwszym odpaleniu gry.

Jeśli "tez ma uzywana" oznacza, iż obecny właściciel też kupił używaną to masz rację. Przeoczyłem słowo "tez" biggrin.gif.

Moim sposobem zweryfikować kod może tylko pierwszy właściciel lub inna osoba logując się na jego koncie PSN .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedaia kod VIP do gry battlefield badcompany2

kontakt na gg lub priv

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeśli nie mamy vip codu to nie mamy tych dodatkowych dwóch map i nie ma innej opcji niż ten kod do odblokowania ich? A na singlu gra smiga bez vipa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

singiel nie ma nic do kodu na multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na singlu możesz grać bez Vip'a bez problemów :thumbsup:

Na multi bez kodu nie masz dostępnych wszystkich map :down:

Wkurzające zwłaszcza jak grasz ze znajomymi w team'ie i nagle wyrzuca Cię z gry bo losowo po ukończonej misji przerzuciło Was na mapkę Vip'owską :confused: Kod można dokupić bodajże w PsStore lub poszukać oferty w internecie; polecam napisać maile do osób sprzedających używane BFBC2 z niezużytym kodem na allegro. Mnie udało się właśnie tak dostać swój kod. Sprzedający odstąpił mi go za 25zł :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 contins VIP code for bonus downloadable content.

na pudełku jest taki tekst, znaczy to że jest kod vip ? 

Edytowane przez EviLorD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to gra ze sklepu, to jest i działa. Natomiast jeśli kupisz używkę, to kod może być już wykorzystany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

contins VIP code for bonus downloadable content.

na pudełku jest taki tekst, znaczy to że jest kod vip ?

jeśli nikt nie używał i nie otwierał pudełka to oznacza że jest VIP kod jest w opakowaniu rolleyes.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nawet jeśli nie masz i nie zakupisz, to po miesiącu mapki się odblokują same. Ja przez pierwszy miesiąc i tak grałam bez HSa i znajomych w składzie, więc brak mapek nie stanowił dla mnie żadnego problemu. A do tego miałam niespodziankę i coś nowego :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nawet jeśli nie masz i nie zakupisz, to po miesiącu mapki się odblokują same. Ja przez pierwszy miesiąc i tak grałam bez HSa i znajomych w składzie, więc brak mapek nie stanowił dla mnie żadnego problemu. A do tego miałam niespodziankę i coś nowego :biggrin:

odblokowały ci się te mapki z vip-a?! ja nie miałam vip codu i nic mi się samo nie odblokowało po miesiącu.... musiałam kupić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się samo nie odblokowuje. Nie wprowadzajcie ludzi w błąd. Tylko VIP daje możliwość grania na nowych mapach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się samo nie odblokowuje. Nie wprowadzajcie ludzi w błąd. Tylko VIP daje możliwość grania na nowych mapach.

Nie wprowadzamy ludzi w blad. Przedstawie sytuacje:

Kupilem BC2 w kwietniu, mialem kod VIP, wykorzystalem - dostalem nowy dodatkowy content (jakis tam map pack zdaje sie). Po jakichs dwoch tygodniach na tej samej konsoli (na swoim profilu) i tej samej kopii BC2 zaczela grac tez Znaleziatko, na swoim nowoutworzonym koncie EA i tych mapek odblokowanych nie miala (jasne, bo przeciez kod VIP zostal juz wykorzystany). A po okolo miesiacu te mapki, do ktorych wczesniej nie miala dostepu, byly na jej koncie, bez uzywania kodu VIP dostepne. Nie wiem, czy EA odblokowalo tego map packa po jakims czasie dla wszystkich, byc moze. Ale fakty sa takie, a dodatkowego kodu nie kupowalismy.

Down: Ja tez bym nie uwierzyl szczerze mowiac, wiec Cie rozumiem, ale nie mamy powodu, zeby klamac. ;)

Edytowane przez danatiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem na swoim koncie VIP, a brat nie miał. Graliśmy tak długo i nic mu się nie odblokowało, dlatego ciężko mi uwierzyć w coś takiego... No ale EA czasami mnie zadziwia, dlatego nie Ci będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Vip kod battlefilda bad company 2 z XBOXa 360 bedzie dzialac na PS3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Vip kod battlefilda bad company 2 z XBOXa 360 bedzie dzialac na PS3 ?

Podobno tylko na Nokie i SE dziala :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie wiec wreszcie mam BC2 niestety z drugiej reki wiec bez kodu i teraz pytanie gdzie ten kod vip kupić bo odpaliłem grę zajrzałem do sklepiku i tam nigdzie nie widzę opcji kupienia kodu. zagladalem tez na PSS i tez dupa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie tez slyszalem ze ten kod VIP sam sie aktywuje po 30 dniach, moglby ktos to potwierdzic/zaprzeczyc tak na 100%??

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie wiec wreszcie mam BC2 niestety z drugiej reki wiec bez kodu i teraz pytanie gdzie ten kod vip kupić bo odpaliłem grę zajrzałem do sklepiku i tam nigdzie nie widzę opcji kupienia kodu. zagladalem tez na PSS i tez dupa

Wpisz w wyszukiwarce w sklepiku VIP CODE powinno znaleźć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj dostałem w końcu grę od listonosza, ściąganie łatki i instalka na hdd i co się okazało? Mam już wszystkie vip map packi i mogę na nich grac. Kod mam ważny, gra się o niego nie pytała, W store packi są jako odznaczone. Prezent od ea czy po prostu mam szczęście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×